روزانهسیاسی
موضوعات داغ

قاسم جان شهادتت مبارک

قاسم جان شهادتت مبارک

سردار قاسم سلیمانی

این که او که بود از اینجا بخوانید. این که من که هستم مشخص است. من یک شاگرد فلسفه هستم که از محضر اساتیدی چون دکتر ابراهیمی دینانی و آیت الله دکتر محقق داماد تلمذ شاگردی میکند. شب و روزم با خواندن کتب فلسفی و اسفار اربعه ملاصدرای شیرازی میگذرد.

من کاری به سیاست ندارم، اهل شعر و هنر و موسیقی هستم. من از عموم سپاهی ها متنفرم. بخاطر اینکه در فامیل دور و نزدیک و آشنا و غریبه نمونه های شستشو مغزی داده شده سپاهیانی را دیده ام که به روی مردم در تظاهرات های سال ۸۸ و آبان ماه امسال آتش گشوده و دستان کثیفشان به خون هزاران نفر آلوده است. کسانی که بر خلاف گفته امام خمینی که گفته بود سپاه نباید اقتصادی شود و بسیج نباید نظامی شود. وارد اقتصاد شد، و کله گنده های سپاه وارد سد سازی و جاده سازی و معدن و پتروشیمی و مدیریت باشگاه های فوتبال و صنعت خودرو شدند.

اما قاسم سلیمانی

او مانند دیگر سپاهیان شکم فربه نکرد و پس از جنگ ایران و عراق پوتین از پا بیرون نیاورد. همیشه در میدان نبرد بود و خودش همه جا حضور داشت، جنگ با داعش را به خارج از مرزهای ایران کشاند و داعش را سرنگون کرد، تا داعش در تهران به مصاف ما ایرانیان نیاید. او هرگز از هیچ رانتی استفاده نکرد، فرزندانش در خارج از کشور تحصیل نکردند. او یک مرد از تبار مردم بود. با چهره ای درخشان از نور ایمان و بی ریا چون باران.

امروز به دستور دونالد ترامپ ، آن وحشی مست ، به درجه شهادت نائل شد.  تمام کشور ملتهب از کشته شدن اوست. سه روز عزای عمومی اعلام شد.

من پستی در اینستاگرام گذاشتم. اینستاگرم من سی و دو هزار دنبال کننده دارد. که بین آنها افراد مختلفی مانند سلطنت طلب ها ، غرب زده ها، و کسانی که از ما تحت عربستان و اسرائیل و آمریکا ارتزاق میکنند نیز وجود دارند.

پست اول من کلیپی بود با تصویر قاسم سلیمانی و آهنگ شهرام ناظری و شعر هوشنگ ابتهاج.

افراد زیادی در آن پست به من حمله ور شدند که چرا از قاسم سلیمانی حمایت میکنم، برخی شروع به فحاشی کردند که من بلاکشون کردم.

تعداد کامنت ها در طی یک ساعت به بیشت از ۸۰ کامنت رسید و تعداد لایک ها به چیزی در حدود ۵۰۰۰ لایک. که خود سایت اینستاگرم بعد از چند ساعت این پست را به بهانه Branded Content بودن حذف کرد و چه عجیب است که صدای داریوش اقبالی و خوزه فلچیانو Branded Content  نیست ولی صدای شهرام ناظری هست.  همزمان در اخبار خواندم که برخی از هنرمندان و بازیگران نیز که به حمایت از سردار قاسم سلیمانی پرداخته اند پستشان توسط اینستاگرم حذف شده است.

اینستاگرم! تو قوی تری یا من؟

من هم تصمیم گرفتم که همان پست های اینستاگرم رو در سایت خودم قرار بدم. دیگه اینجا یک دقیقه محدودیت هم ندارم. ببینم اینستاگرم میتونه این پست من رو که روی سرورهای اختصاصی من هست رو هم پاک کنه؟ این رو اینجا میذارم برای آیندگان که بداند ما قدردان سرداران جنگی کشورمان هستیم و در برابر عظمت و بزرگی ایشان سر تعظیم فرود می آوریم و اینستاگرم و توییتر و فیس بوک و شبکه های اجتماعی نمی توانند جلوی ما را بگیرند.

ویدئوی اول که از اینستاگرم حذف شد:

 

شعر کاروان شهید از استاد هوشنگ ابتهاج سایه، خواننده استاد شهرام ناظری، و آهنگساز استاد مرحوم محمدرضا لطفی

اینستگرام تاب بیش از ۵۰۰۰ لایک در چند ساعت را نیاورد و این ویدئو را پاک کرد.

ویدئوی دوم که فعلا از اینستاگرم حذف نشده است:

هشدار: ویدئو ممکن است برای برخی حاوی صحنه های دلخراش باشد. 

 

قاسم جان شهادتت مبارک

 

قاسم جان شهادتت مبارک

سوره مبارکه الأحزاب آیه ۲۳

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا﴿۲۳﴾

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

آراسپ کاظمیان

میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست - تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز (حافظ)

‫۲ دیدگاه ها

دکمه بازگشت به بالا