تکنولوژیروزانهعلمی

بررسی TubeBuddy و لینک دانلود

کسب درآمد از یوتیوب با استفاده از تیوب بادی TubeBuddy

کسب درآمد از یوتیوب

با افزایش نرخ دلار بسیاری از افراد سعی در کسب درآمد دلاری از طرق مختلف در اینترنت دارند. برخی از افراد از طریق کارهای فریلنسری کارهایی را در اینترنت انجام میدهند، اما شاید یکی از پردرآمد و شاید در ابتدا سخترین کارها برای شروع درآمد دلاری یوتیوب باشد.

شما برای کسب درآمد از یوتیوب نیاز به ۱۰۰۰ عضو و ۴۰۰۰ ساعت بازدید از کل ویدیو ها در یک سال داشته باشید. شاید دستیابی در ابتدا بسیار سخت به نظر برسد و البته باید اعتراف کرد که چندان هم ساده نیست. اما یک فرمول ساده دارد، نا امید نشدن در مدت زمان کوتاه و پیوسته در کانال یوتیوب خود کار کردن و ویدئو در یک مورد خاص آپلود کردن، برخی طی مدت دو سه ماه به این پیش نیاز میرسند و برخی شاید بالای یک سال. اما بعد از یک سال درآمدی که از یوتیوب کسب میشود حداقل ماهی هزار تا دو هزار دلار می باشد که با توجه به نرخ دلار در امروز ایران رقم قابل توجهی خواهد بود حتی اگر یک سال برای آن زمان بگذارید. البته این کمترین رقمی بود که میشد که حدس زد. اگر تعداد معدود افرادی که در یوتیوب بالای ماهی چند میلیون دلار درآمد کسب میکنند را فاکتور بگیریم درآمد های حدودا پنجاه تا صد هزار دلار از یوتیوب کاملا امکان پذیر است.

البته کسب درآمد از یوتیوب فاکتور های متغیری دارد. شما باید بدانید که که چه چیزهایی در یوتیوب بیشتر سرچ میشوند و چقدر در آن حوزه رقابت وجود دارد. اگر وارد زمینه ای بشوید که افراد زیادی متقاضی آن هستند و رقابت کمتری دارند، برگ برنده با شماست. اما از کجا متوجه بشویم چه چیز هایی بیشتر در یوتیوب سرچ میشود و چه مقدار رقابت وجود دارد؟

یکی از پلاگین هایی که بر روی گوگل کروم، فایرفاکس و دیگر مرورگرها نصب میشود و اطلاعات بسیار خوبی به شما میدهد برنامه TubeBuddy می باشد.

برای دانلود رایگان TubeBuddy بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود TubeBuddy
دانلود TubeBuddy

 

برخی از امکانات فوق العاده برنامه TubeBuddy را در تصاویر زیر نگاه کنید:

TubeBuddy
TubeBuddy

همانطور که در تصویر بالا نگاه میکنید مبحث “فلسفه زندگی” با امتیاز بسیار خوب میزان سرچ بالایی در یوتیوب دارد، حدود ۲۲ میلیون در ماه! و با این حال رقابت چندانی در این زمینه وجود ندارد و نمودار رقابت در محدوده زرد قرار دارد.

به نظر من حتی اگر شما خودتان یوتیوبر نیستید و از یوتیوب استفاده نمیکنید، با نصب این افزونه در مروگر خود از وضعیت ویدئویی که نگاه میکنید مطلع میشوید که چقدر از نظر اعتبار مهم است.

Tubebuddy

همانطور که میبیند اطلاعات سمت راست اطلاعاتی است که در مورد یک ویدئوی در حال پخش نشان داده است.

امتیاز TubeBuddy آن ۱۵ درصد است و در شش روز بیش از ۲۱ هزار بار دیده شده است ۴۵۳ نفر بر آن نظر داده اند  و اطلاعات بسیار جالب دیگر که به صورت معمول در یوتیوب نشان داده نمیشود.

لینک دانلود TubeBuddy با کلیک بر روی لینک زیر:

تیوب بادی

آراسپ کاظمیان

میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست - تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز (حافظ)
دکمه بازگشت به بالا