اجتماعیروزانه

دختران ایرانی در نوشیدن الکل از پسران جلو زدند

دختران الکلی

دختران در مصرف نوشابه الکلی از پسران جِلو افتادند
—–
ایسنا: معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: دختران از پسران در مصرف مشروبات الکلی پیشی گرفته بطوریکه این مسئله معضل اساسی جامعه محسوب می شود.
یوسف خدادادی امروز هفتم بهمن در کارگروه پیشگیری از قاچاق کالا و ارز دادگستری استان اردبیل اظهار کرد: متاسفانه رواج و شیوع مصرف مشروبات الکلی به ویژه در مجالس، جشنها و محافل به آسیب جدی تبدیل شده که جنبه حرام و ام الفساد بودن آن نیز به فراموشی سپرده شده است.
وی خاطرنشان کرد: دستگاههای فرهنگی مرتبط قصور بیشتری در این حوزه داشته و آنطور که باید نتوانستهاند رسالت و مسئولیت خود را در راستای هدایت جوانان انجام دهند و همین امر سبب شده تا آمار مصرف مشروبات الکلی در بین دانشجویان دختر بیش از دانشجویان پسر باشد.
معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل با انتقاد از سهل الوصول بودن و راحتی دسترسی به انواع مشروبات الکلی در جامعه گفت: سال گذشته ۱۲۱ نفر بر اثر مسمومیت با مشروبات الکلی روانه بیمارستان شده و چهار نفر نیز در مشگین شهر جان خود را از دست دادند.
خدادادی افزایش ۵۰ درصدی کشفیات مواد الکلی نسبت به سال گذشته را نامطلوب ارزیابی کرد و افزود: برازنده استان دارالارشاد اردبیل نیست که با این حجم از تولید و قاچاق مشروبات الکلی روبرو باشین که ضروری است مسئولان امر در این خصوص تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود آثار سوء قاچاق کالا در اقتصاد را یادآور شد و اظهار کرد: قاچاق به طور مستقیم با اشتغال و توسعه استان در ارتباط است و هر قدر این امر در جامعه تشدید شود به همان میزان شاهد افزایش نرخ ببکاری و عدم در استان مواجه خواهیم بود.
معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل به ابلاغ برنامههای پیشگیرانه از قاچاق از سوی معاونت قوه قضائیه اشاره کرد و افزود: پیشگیری از قاچاق محصولات سلامت محور و تشدید فعالیت شعب دادگاههای ویژه با تمرکز بر قاچاقچیان عمده و دانه درشت از برنامه های ابلاغی برای اجرا در استان هاست.
خدادادی خاطرنشان کرد: افزایش میزان دسترسی نیروهای امنیتی و انتظامی به سامانههای نظارت قاچاق و نظارت بر صدور، تمدید و ابطال کارتهای بازرگانی با هدف پیشگیری از جرایم باید در دستور کار قرار گیرد.

مطلب فوق را از خبرگزاری ایسنا نقل قول کردم. اینها فقط مو میبینند و من پیچش مو. البته اینها هم میفهمند ولی جرات نمیکنند بگویند. چه شد که این شد؟ آنها که مبگفتند خاتمی آمد بیحجابی و… آورد، در حالی که اون زمان خاتمی دوران دانشجویی ما بود و دختران زمان دانشجویی ما قابل قیاس با این دختران دهه هفتادی و هشتادی نبودند! من هم نمیخواهم به بحث های سیاسی دامن بزنم که سایتم دوباره فیلتر شود.

دور نیست یاد مردنمایان ابتر و عرق خور و زنانی منافق که مثل سیب‌زمینی بی رگ و غیرت میگفتند حاضرند دخترانان و زن و ناموسشان را برای ادامه تحصیل بفرستند فرنگ!!

مردان این دیار در دهه سی و چهل بودند که جنگ با دژخیمان به وفای با خدایشان رفتند و اندک مردی در دهه پنجاه و شصت مانند و حسرت خوردند. گور پدر این دختران عیاش و عرق خور که همان حرفهای نیچه و شوپنهاوور در موردشان صادق است. ناقص العقلانی که همان اندک عقل را به جرعه ای نجسی میفروشند.

آراسپ کاظمیان

میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست - تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز (حافظ)
دکمه بازگشت به بالا