فلسفه و عرفان

زیباترین تفسیر از زیباترین غزل حافظ

این غزل رو بعد از شنیدن تفسیر عرفانی غزل از زبان دکتر دینانی دوباره دکلمه کردم. به نظر من غزلی زیباتر از این توسط هیچ شاعری دردنیا ساخته نشده. این  کلام الهی است که بر

زبان حافظ جاری شده است.

 

 

لطفا حتما فایل ویدئویی زیر را ببینید. یک ساعت وقت خود را بگذارید و این تفسیر عرفانی این غزل را با دقت گوش کنید، از خود بیخود خواهید شد.

 

اگر ویدئوی بالا را دیدید، خودتان مشتاقانه به دنبال تفسیر نیمه دوم غزل خواهید گشت ، (اگر بدانید که چیست و گرنه آن به که صفحه را بسته و سایت ر فراموش کنید) قرار نیست من هر چه دارم در طبق اخلاص برای اغیار قرار دهم: آن یار کزو گشت سر دار بلند جرمش آن بود که اسرار هویدا میکرد.

آراسپ کاظمیان

میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست - تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز (حافظ)

‫۲ دیدگاه ها

  1. وای خدا ، شما چقدر زیبا میخونییییییییییییید !!!!!!!!!! ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دلها . اینجا رو که میگین ، هوری دل آدم میریزه . یه جوری میشه آدم. قدر این حنجره رو که خدا بهتون داده بدونین. بیشتر دکلمه کنید. تورو خدا جواب ایمیل هاتون یا دایترکتهاتون تواینستاگرم رو بدین.

    1. از لطف شما سپاسگزارم. مدتی بود که به سایت خودم نمیرسیدم. مجال دکلمه کردن و خلوتی پیدا کردن کم است. آن ایمیل را چک نمیکنم. پاسخ دایرکت هاتون رو هم دادم. پوزش بابت تاخیر. موفق باشید.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا