روزانه

داروخانه وصال همت

داروخانه های پردیس

داروخانه وصال همت

داروخانه وصال همت
بهترین داروخانه در پردیس

این که چه داروخانه ای به عنوان بهترین داروخانه مد نظر قرار میگیرد صرفا دوری و نزدیکی به برخی مراکز خرید و …. نیست. چراکه در فاز یازده به دلیل بافت فشرده ساختمان ها و برج ها در منطقه، هر مکانی که خدماتی را ارائه دهد می تواند مخاطبان خودش را جذب کند. به شرط آنکه شناخته شود و مردم بداند که بهترین خدمات را از کجا می توانند دریافت کنند. بیشتر مراکز خرید در فاز ۱۱ پردیس  در منطقه طراوت یا خیابان پروین اعتصامی و اندکی هم در خیابان بنیاد قرار دارد. که بیشتر این مکان ها مشکل جای پارک به شدت مشهود است.

بهترین داروخانه پردیس

 

داروخانه وصال همت در قسمت شمالی فاز یازده قرار دارد و به هر حال مانند دیگر داروخانه های پردیس شما برای رفتن به آنجا نیاز به خودروی شخصی دارید.

اما مزایایی که در داروخانه وصال همت وجود دارد بیشتر به حرفه ای بودن آن بر میگردد. پزشک مربوطه که مستقر در داروخانه هستند دارای مدرک دکترای حرفه ای داروسازی هستند و تسلط حرفه ای ایشان به داروها و پیشنهاداتی که به بیماران میدهند بسیار ارزنده است.

در میان داروخانه های فاز یازده پردیس  ، داروخانه وصال همت از این جهت نیز مورد توجه است که هم داروهای کاملی دارد و هم مکمل های دارویی کامل. و همچنین شما درگیر شلوغی مراکز خرید و نبودن جای پارک خودرو نخواهید بود.

شماره تلفن داروخانه وصال همت ۰۹۰۵۴۳۰۲۱۸۱

 

نقشه گوگل داروخانه وصال همت:

 https://goo.gl/maps/a1KGp1ERaTyZt4aa8

 

داروخانه وصال همت پردیس
داروخانه وصال همت پردیس

برترین داروخانه پردیس

آراسپ کاظمیان

میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست - تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز (حافظ)
دکمه بازگشت به بالا