اجتماعیروزانهفرهنگی

شهره قمر

توهین شهره قمر به استاد شجریان

شهره قمر

من شهره قمر رو نمیشناسم. ظاهرا یک بازیگر هست که تشنه دیده شدن هست و برای دیده شدن با هر بادی به طرفی میره و با هر سازی میرقصه. گاهی از اعدام جوانان گله میکنه و گاهی از شهدا مایه میذاره.

توهین شهره قمر به حضرت استاد شجریان

توهین شهره قمر به استاد شجریان
توهین شهره قمر به استاد شجریان

در خصوص این متن اولا من متاسفام که سایتم رو مجبورم به لجن بکشم و این زنک حرف بزنم . اما دلیل میارم که چرا برای او مینویسم.

شنیدم که آنقدر از همین ملت که مجموع آنها واژه ای به نام وطن را معنا میبخشند  فحش خورده ای که کامنت های خودت رو غیر فعال کرده ای.

گیرم تو کامنت هایت را غیر فعال کنی. گمان میکنی کسانی مثل من مرده اند که تو را که تا گردن در لجن خودستایی و عطش دیده شدن فرو رفته ای باطل کنند؟  بله من ! میتوانم دستم را روی سر تو بگذارم و با فشار تو را به باتلاقی که تا گردن در آن رفته ای فشار دهم.

وگرنه من ، آراسپ کاظمیان کسی نیستم که مقاله برای زنی بنویسم که فقط میدانم یک بازیگر لومپن بوده است و تا قبل از توهید به حضرت استاد شجریان هم او را نمیشناختم.

به عبارتی من خیلی برایت ارزش قائل شدم که در سایت خودم دارم باطلت میکنم. من هرگز در مورد امیر تتلو در سایتم مقاله نمینویسم اگرچه او هم به استاد توهین کرده است. ولی من او را اصلا انسان حساب نمیکنم و پیشبینی میکنم که امیر تتلو در نهایت خودکشی خواهد کرد.

شهره قمر، تو  من رو میدونی یاد کی میندازی؟

یاد اون ننه قمر خانم که خودم شعرش رو تو علی کوچیکه دکلمه کردم.  البته ننه قمر خانم کسی بود که میخواست که علی کوچیکه رو تو دنیای لجن نگه داره تو جایگاهت خیلی پایین تر از اون ننه قمر خانم هستی. شهره قمر آن کسی که تو میگویی وطن فروش انقلابی ترین آهنگ های زمان انقلاب را خواند.

باید تاسف خورد به حال مردمی که کلمه “وطن پرستی” رو از زنکی کوته فکر به نام شهره قمر بشنوند.

زمانی که استاد شجریان به مقام استادی رسید، آن پدری که تو را پس انداخت خودش هنوز نطفه هم نبود چه رسد به تو، انسان دون صفت. تو هم میخواهی دیده شوی ، دیده شدی اما به کثیف ترین حالت، مثل امیر تتلو، او هم روی کشتی برای شهدا خواند، او هم برای شهرت پیش رئیسی رفت و از شهدا و اینها حرف زد.

تو هم مثل همونی !  اما برای شهرت شدن دست رو کسی گذاشتی که ملت پشتش هستند ، یک غلطی کردی که خودت نمیدانی چه بوده است.

تو به زودی فراموش خواهی شد، تو منفور مردم ایران خواهی شد.

شهره قمر تو باطل شدی !

پاسخ یکی دیگر از بازیگران به تو که ظاهرا خانم نیوشا ضغیمی به تو را هم منتشر میکنم.

پاسخ نیوشا ضغیمی به شهره قمر
پاسخ نیوشا ضغیمی به شهره قمر

 

شهره قمر ، به کسی گفت وطن فروش که خودش رو خاک پای ایران میدونست. کسی که ایران ای سرای امید رو خوند، کسی خوند تفنگم را بده تا ره بجویم، و کسی که خوند تفنگت را زمین بگذار.

من انتظار ندارم که این زنک موسیقی سنتی رو درک کنه، با هنر ازش حرف نمیزنم. او فقط به دنبار شهرت و دیده شدن است.

و من دیده شدن شهره قمر رو باطل میکنم.

شاید تو تو اینستاگرمت بتونی کامنت هایی که بهت فحش دادن رو غیر فعال کنی تا دیده نشن، ولی تو سایت من نمیتونی کاری کنی.

کاری میکنم که هر کس شهره قمر رو سرچ کرد این عکس باطل شد رو ببینه!

شهره قمر
شهره قمر
آخرین پاسخ به شهره قمر

ای مگس عرصه سیمرغ نه جولنگه توست

عرض خود میبری و زحمت ما میداری

 

آراسپ کاظمیان

میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست - تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز (حافظ)

‫۵ دیدگاه ها

 1. شهره قمر اصلا اسمش هم چندش آور زنیکه کثافت هرزه، تو حتی لایق این نیستی که باسن استاد شجریان رو بشوری ! کثافت آشغال.

 2. شهره قمر زنیکه فاحشه تو یک تار موی استاد شجریان هم نمیشی ، بی پدر و مادر. زنا زاده ! مردم ایران ، ملت ایران تو رو به گوه میکشند فاحشه خانم.

 3. خطاب به شهره قمر:

  تو واقعا شهره ای. شهره ای به هرزگی ، شهره ای به نون به نرخ روز خوردن، شهره ای به دیده شدن ولو به چشم یک فاحشه. و برای این دیده شدن حاضری هر کاری بکنی. شهره قمر این هایی که تو رو فالو کردند بخاطر بازیگر بودنت و قیافه اته، سی چهل سال دیگه که چروکیده و زشت شدی، البته الان هم از نظرم زشتی ! زشتی درونت به بیرونت زده و نفرت انگیزی. موقع مردن مثل یک سگ دفن میشی و همون موقع هم از یاد همه رفته ای و جز انباشته ای از کثافت به دنیای دیگر نمیبری.

  اما استاد شجریان هزاران هزار سال همچو فردوسی زنده است.

  شهره قمر این رو بدون که : به پوزه سگ دریا نجس نشود.

  اونقدر منفور شدی که دیگه کارگردان ها برای فیلمهاشون انتخابت هم نمیکنند.

  ازت متنفرم آشغال کثافت

  1. شهره قمر نمونه اشخاصی هستند که نمیتوانند به اهداف خود برسند و به صورت تدریجی با حمله به دیگران و حسادت و صفات رذیله خودکشی میکنند. او هم در حال خودکشی تدریجی است. خیلی برای من عذاب آور بود که تو سایت خودم نام این زن را بیاورم ، ولی برای استاد شجریان مجبور بودم این کار را انجام دهم.

 4. استاد، شهره قمر به هرزگی و لجن بودن معروفه، یعنی اون الهام چرخند رو باید رو سرمون حلوا حلوا کنیم در مقابل شهره قمر

دکمه بازگشت به بالا