روزانه

pay98.cash

pay98.cash

کلاهبرداری های سایت پی ۹۸

مدتی است که بخاطر تحریم های ظالمانه آمریکا بر علیه ایران چندین و چند شرکت مختلف به ظاهر با دور زدن تحریم ها خون مردم را می مکند. در حالی که شرکتهای این چنینی میتوانستند باعث رونق اقتصاد در کشور شوند بیشتر به فکر کلاهبرداری های کلان از مردم هستند یکی از بزرگترین آنها سایت Payment24 بود که گویا رئیسش در انگلستان دستگیر شد و سایتش را بست و تبلیغ همکار خود ایرانیکارت را میکند که او هم به حیله و ترفند کلاهبرداری میکند.

کلاهبرادی سایت pay98.cash
کلاهبرادی سایت pay98.cash

همانطور که در این صفحه مشاهده میکنید، و من تاکید داشتم که حتما پست را به تاریخ همین امروز ۷ اسفند ارسال کنم، میبینید که امروز دلار پی پل آمریکا را به قیمت ۱۶۳۲۰ تومان به خلق الله میفروشند. البته به دلیل نوسانات نرخ ارز در روزهای اخیر که متشنج از اوضاع سیاسی کشور و قراردادن ایران در لیست سیاه FATF و ویروس کرونا می باشد، نرخ دلار در صرافی ها و دیگر سایت های مشابه به همین مبالغ با کمی نوسان بالاتر یا کمتر فروخته میشود.

کلاهبرداری وحشتناک سایت Pay98.cash پی ۹۸

اما در سایت کلاهبردار و دزد pay98 همه چیز طور دیگری رقم خورده است! چیزی که به حدی عجیب بود که من وقتی با پشتیبانی تماس گرفتم اصرار داشتم که شاید اشتباهی صورت گرفته است و آنها با یقین گفتند که خیر، ما به همین مبلغ ۱۳ هزار تومان دلار پی پل شما را میخریم.

توجه کنید بیش از ۳۰۰۰ تومان دزدی تنها در یک دلار ! حال فرض کنید کسی بخواهد چند هزار دلار به اینها بفروشد. 

میتوانید برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید یا به سایت مذکور بروید و خودتان موضوع را بررسی کنید.

پولشویی سایت Pay98.cash از طریق حساب های بانکی در Payoneer

همچنین طبق اطلاعاتی که به دست آوردم آنها با باز کردن حساب های غیر قانونی در بانکهایی مثل مغان بانک آذربایجان و …. اقدام به ارائه حساب Payoneer به مردم به صورت غیرقانونی می کنند و در واقع هدف آنها پولشویی از سیستم بانکی کشور است.

فیلتر شدن pay98 کافی نیست، مدعی العموم وارد شود

فیلتر شدن سایت pay98 به تنهایی کافی نیست ، گزارش های اولیه با مستندات آماده شده است و به زودی به مراجع قانونی ارائه خواهد شد. این سایت نه در سایت ساماندهی کشور ثبت است و نه نماد اعتماد الکترونیک دارد. مردم از بد اینجا به پناه آمده اند و غافل اینکه اینجا خر داغ میکنند.  اقدامات مقتضی در مورد این پرونده به برخی از خبرگزاری ها ارائه شده است. ابتدا سعی در فیلتر کردن این سایت کلاهبردار و دزد خواهیم کرد و سپس نسبت به بررسی لوایح قانونی در این خصوص خواهیم پرداخت.

اینجانب وظیفه خود میدانم که تمام توان خود را در جلوگیری و یا کم کردن دزدی و اختلاس و کلاهبرادری در کشور انجام دهم. که این وظیفه هر انسان وطن پرستی میباشد.

لذا خواهشمند از خواننده محترم این مقاله در صورت تست سایت مذکور و یقین به کلاهبرداری گسترده این سایت، آن را در تمامی شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد تا هموطنان فریب سایت pay98.cash را نخورند.

 

امتیاز به مقاله

امتیاز کاربر: ۴.۸۸ ( ۳ رای)
برچسب ها

‫۹ نظرها

 1. این سایت برای فردی به نام حامد حدادیان هست که با ثبت یک شرکت صد هزارتومانی در شهر بشرویه در اطراف مشهد ! در حال فعالیت به اسم انجام امور ارزی دارد ! در حالی که بارها به عناوین مختلف ، کلاهبرداری های زیادی انجام داده ! جالب اینجاست که درگاه های واسط هم با این سایت همکاری میکنند .
  نمونه بارز کلاهبرداری این افراد شیاد ، استفاده از اطلاعات خصوصی افراد در سامانه ردیابی هست که با نصب نرم افزار بر روی موبایل ها ، داده ها رو جمع آوری و سپس اونها رو به مبالغ بیشتر به شرکت های پیامکی می فروشند یا حتی خودشون با مرور تبلیغات بسیاری به افراد بر اساس داده های کسب شده می کنند .
  اینها اسمشون دور زدن تحریم هست و همونطور که نویسنده این مقاله نوشته ، افرادی شبیه این فرد همانند ایرانی کارت یا سایرین ، که این روزها عین قارچ دارن رشد میکنند کارشون مکیدن خون مردم در قالب ارائه خدماتی به این شکل هست !!!!!

  1. بله البته من این مطالب را نمیدانستم و فرمایشات شما مورد تایید من نیست. اما وقتی که من اطلاعات آنها و صحبتی که با پشتیبانی داشتم بررسی کردم و به تفاوقت سه هزار تومانی خرید و فروش دلار پی بردم و برایم مسلم شد وظیفه خود دانستم که این خبر را در سایت خود پخش کنم. و آن کامنت که با فحاشی های زیاد و رکیک زیر این پست داده شد مشخص کرد که شخص کامنت دهنده بسیار ذینفع است که اینگونه کامنت با کلمات رکیک و مستهجن می دهد ، البته هر چه تعداد کامنت ها بیشتر و بیشتر شود به آگاهی مردم کمک میکند. اینها از آب گل آلود در حال ماهی گرفتن هستند و خوش به حال آقای آذری جهرمی که نمیتواند این مسائل را کنترل کند و باید کلاهش را بالاتر بیاندازد. آیا نام شرکت آقای حامد حدادیان در روزنامه رسمی مستند است. اگر مواردی که شما فرمودید مستند باشد. من آنها را در سایت منتشر میکنم.

  1. ستاره های بالا فحاشی بوده! به نظرتون مردم عادی عاشق سینه چاک یک سایت که هیچ هویتی نداره و هیچ جا ثبت نیست هستند که بیان اینطوری خودشون رو پاره کنن؟ کلاهبرداری سایت pay98 در دوز و کلک نیست، در سه هزار ارزونتر خریدن خریدن دلار سه هزار گرونتر فروختن دلار و ارز های دیگه هست و زیر آبی هایی که با افتتاح حساب در بانکهای خارجی میرن. اینها دارن پولشویی میکنند سایت پی ۹۸ یا pay98 یا هر چی و یکی از دلایلی که کلاهبراریشون رو اثبات میکنه عوض کردن مکرر دومین هاشون هست در حال حاضر pay98.cash دومین اصلی هست که دارند روش مانور بدند وقتی ازشون شکایت بشه سریع این رو میبندند و سوئیچ میکنند به یک سرور دیگشون. در واقع نوع شارلاتانیسم سایت pay98.cash از نوع احتکار ماسک در انبار های دیجیکالا و ارائه اون به قیمت های گزاف هست.

   1. دوست عزیز سلام مقاله خوبی نوشتی پی ۹۸ ممکنه دزد و کلاه بردار باشه اما به شکل دیگه نه این که شما میگید
    شما کاملا به خاطر کینه که در دل دارید این مطالب رو نشوتید در صورتی که نشون میده هیچ اطلعااتی ندارید یه صرافی می تونه به هر قیمتی بخره و بفروشه شما حق دارید قیمت رو قبل نگاه کنید اگر دوست داشتی بفروشی دوست نداشتی نفروشی موقع خرید هم دوست داشتی بخری یا نخری اینا دلیل نمیشه همه جای دنیا به همین منوال هست شما فقط به خاطر اینکه ارزون میخره نمی تونی تخریب کنی
    صرافی ها همین طوری کار می کنند همه جای دنیا موجودی زیاد باشه نخوان بخرن قیمت رو کم می کنند نخوان بفروشن قیمت رو بالا می برن و این کاملا نرمال هست دوستانی که خارج کشور زندگی می کنند میدونن حی نخ تبدیل در بانک ها۵ بعد ظهر به بعد خیلی فاصله میگره نرخ خرد وفروش بی انصافی میشه چرا؟ چون بانک نمی خواد چنج کنه

    اما حالا چرا پی ۹۸ ارزون میخره؟ چون اصلا نمی خواد بخره
    این سایت کارش پولشویی سایت های شرط بندی و قمار هست و تمایلش به فروش نه به خرید
    متوجه هستی دوست عزیز؟ از نظر اخلاقی شما مشکل دارید چون قصد تخریب داشتی دلیلت منطقی نیست اما درست مییگد این سایت مشکل داره کارش پولشویی هست

    1. بله که کینه دارم کینه دزدی از مردم، مال مردم خوری، و تا این سایت رو پایین نکشم ول نمیکنم، و مطمئنا بعد از بحران کرونا، خودم شاکی خصوصی میشم.
     اینها مردم رو خر گیر آوردن، اسم خودشون رو باچند دومین مختلف گذاشتن صرافی!!! در حالی که باید مجوز از بانک مرکزی داشته باشند، اگه داشتند که هیچ، اگه نداشتند مدیراشون طبق قانون مفاسد اقتصادی باید تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند. بعدش هم صرافی مگه بقال سر کوچه هست که هر چی رو خواست هر قیمتی بفروشه! تازه اون بقال هم نمیتونه یک ریال جنس رو گرونتر از قیمت روی اون بفروشه، وگرنه با یک شماره تلفن بازرس تعزیرات میاد و مغازه پلمپ میشه. اینها گردن کلفتشون payment24 بود که مدیر عاملش گویا در انگلیس بازداشت شده! سایتهای پی۹۸ و ایرانیکارت جزو سایتهایی هیتند که باید هر چه سریعتر حذف شوند. دلیل اینکه من با پی ۹۸ شروع کردم این بود که وقتی با پشتیبانی تماس گرفتم، شر و ور تحویل من دادند. صرافی! میدونین گرفتن مجوز صرافی چه مراحلی داره؟ میدونین چه سرمایه هنگفتی باید بخوابونه تو حساب بانک مرکزی؟ یه سر برین میدون فردوسی و صرافی های واقعی رو ببینید. متوجه میشیده هر روز ساعت یازده صبح رقم اعشار خرید و فروش دلار هم اونجا رو تابلو هاشون ثبت شده.

     آذری جهرمی هم آدم بی عرضه و یه بله قربان گو هست. کامنت اول که اومد به من فحش داد از خود pay98 بوده و کامنت دوم و اون حدادیان نمیدونم توسط کی زده شده، شاید یک قربانی. اما وقتی سایتی تو ساماندهی ثبت نیست، نماد اعتماد الکترونیک نداره، حساب شرکتی و درگاه متصل به حساب شرکتی نداره که مالیات نده! شک نکن دزده. آذری جهرمی جیره خور روحانیه! از اون انتظاری نیست، اما مردم عاقل باید مردمی که نمیدونن رو آگاه کنند.

     اگر شش ماه دیگه از این شرکت اثری یافتید بیاید و اینجا هرچی خواستید بنویسید، ضمنا اینها با چند دومین کار میکنند و در همه خودشون رو صرافی جا زده اند. شش ماه فقط صبر کنید ببینید من چه میکنم.

    2. ضمنا جمله آخر خودتون رو دوباره بخونید و ببینید چی ازش میفهمید.
     ۱- من از نظر اخلاقی مشکل دارم چون قصدم تخریبه پی ۹۸یا pay98 یا pay98.cash هست.
     ۲- اما درست میگید این سایت پی۹۸ کارش پول شویی هست!
     بالاخره من مشکل دارم یا درست میگم؟ تکلیفت رو با خودت روشن کن.

     ضمنا اینکه گفتید من کینه دارم. برای چی دقیقا؟ آیا یک سایت فلسفه و حکمت ربطی به دزدی سایت pay98 یا پی۹۸ داره؟ آیا اونها رقیب منن؟ یا من رقیب اونها هستم. اگه از کارمندان پی۹۸ هستی بهشون بگو، گند کارشون دراومده و به زودی زمین میخورند.

     1. ببین عزیز دل من تو جبهه شما هستم الان شما همه رو پی ۹۸ می بینی مگه اگر کارمند اونجا بودم که نمی گفتم اینا کلاه بردارن و کارشون پول شویی
      اما پسر خوب یکم هم باید اطلاعات داشته باشی
      شما سایت بین اللملی Livecoin.net رو باز کن یا هر سایت دیگه که امکان معامل USD/USDT داره یه چیزی حدود ۱۲ درصد هزینه تبدیل دلار به لار تتر هست تو این سایت حالا تو یه سایت بیشتر یه سایت کمتر نوسان دارن
      کسی به شما دلار رو گرون نمی فروشه
      تبدیل اسکناس که تو جیب شماست یاحساب بانکی شماست به ارز دیجتیال مورد نظرتون هزینه های مختلفی درن
      از جمله هزینه ترید (معامله) هزینه برداشت که حدود ۲ دلار هست تو این سایت حالا تو سایت های دیگه فرق می کنه
      همه این ها رو حساب کنی می بینی کهتفاوقت قیمت۳ هزار تومانی نرمال هست
      اینا رو من میدونم چون کارم ترید هست سالهاست تو فارکس و بازار های مالی فعالیت می کنم
      همه این ها واسه اینکه شما بدونی تفاوت قیمت ها نرمال هست
      اسکناس تو جیب شما تا اینکه حواله کنی به کشور ایکس دلاری ان تومن فرق داره یکی نیست

      1. اتفاقا شما در جبهه اونها هستی، هر بار با ایمیل فیک میای و آی پی فرانسه، پشت کامپیوتر هستی ! در حالی که ۹۹ درصد مخاطبان من با گوشی میان تو سایت. تو احتمالا یکی از مدیران اونجا هستی. گفته بودم که من شش ماهه سایت اینها رو میارم پایین. این شما میگی پولشویی اتفاقا از روی سیاستت هست . چون پس فردا به سازمان تعزیرات حکومتی اسنادی رو ارائه میکنند که دال بر عدم پولشویی هست پس این قضیه پولشویی رو خیلی بولد نکن واسه من. شما در حدی نیستی که به من بگی پسر خوب ، یا حتی منم رو مفرد خطاب کنی. من دیشب خیلی ریلکس داشتم کارم رو میکردم وقتی پیام شما رو خوندم صبح ساعت هشت با روابطی که در ارگان های مختلف دارم تماس گرفتم. و گزارشات خودم و حدسیات خودم رو بیان کردم، یکی از دوستان تعزیرات رفته و باهاشون چت کرده.
       پشتیبانی میدونین چیا گفته؟ واقعا نمیدونم بعضی از مدیران این زنان رو میذارن تو سایت که جواب ملت رو بدن و با یه سری چیزها توجیهشون میکنن. مثلا میگن وییس بدین ، مکتوب ننویسید که مدرک نباشه، خب این ماموران هم آگاه هستند، همه چیز رو با برنامه Camtasia ضبط کرده ! خانم ها اومدن و گفتن رتبه ی ما رو تو “الکسا” ببینید !!! فکر کن ! خیان میکنند که رنک الکسا ۴۸۰ خیلی مهمه، همین بچه های تعزیرات اواسط اسفند ، دیجیکالا رو با رنک ۳ ایران کشیدند زیر اخیه ! چون ماسک رو احتکار کرده بود و همه رو تو سایت نا موجود زده بود. خلاصه ظهر خیلی خندیدیم. جای شما خالی بود.

       گفتم واقعا از Pay98 گفتن الکسا؟ گفت نه چیزهای دیگه هم گفتند. گفتم چی؟ گفت که پلیس فتا رو کار ما نظارت داره! مرده بودیم از خنده. چون خود این بنده خدا یه بار یه پونصد هزار تومن از کارتش کشیده بودن بیرون ، بعد رفته بود پلیس فتای نارمک ، گفته بودن برو اداره مرکز تو خیابون اشرفی اصفهانی درخواست شکایت بده، این هم دیده بابا، واسه پونصد هزار تومن باید کلی خرج کنه و بره و بیاد بی خیالش شده، یعنی اصلا پلیس فتا واسه رقم های کوچیک که حتی کلاه برداری میشه وارد نمیشه، بعد این خانمه گفته بوده پلیس فتا رو کار ما نظارت داره.

       ببین عزیزم، اینکه اینها هیچ آدرسی تو سایتشون نزدن، یه گروهی جمع شدن با دست خالی دارن مردم رو می چاپند کسانی هستند که سایتشون تنها Pay98.cash نیست. بلکه چندین سایت دارند و چند سایتشون توسط سامانه رسانه های دیجیتال (همون که تو تهران تو خیابون سمیه هست) فیلتر شده ! باورت میشه؟ اینها تمبونشون خیلی کثیفه.

       شما الان میتونی لباس نظامی بپوشی و کسی تو خیابون هیچ کاری باهات نداره، اما اگه درجه نظامی رو شونه های لباست بزنی و اتیکت اسمت رو بچسبونی رو لباست میان خفتت میکنن میبرن هلف دونی. این هم قضیه اینهاست، به خودشون میگن صرافی آنلاین و بعد تعریفی رو از صرافی ارائه میدن که آدم شاخ در میاره. خیال کردن همه مردم کورند و خرند و کر ! تو سایتشون یک آدرس نزده اند، بعد میگن سایت الکسا ! به یک سایت آمریکایی استناد میکنند. یعنی اگر من بخوام جرمهای اینها رو بشمارم خیلی زیاده، از خیلی راه ها میتونم وارد بشم.

       تعزیرات حکومتی، پلیس فتا، وزارت ارشاد، و حتی وزارت اطلاعات و خود قوه قضاییه و در تمام اونها هم آدم های کلفت دارم.

       میدونی چرا دلار نمیخرند؟ چون بزرگترین خیانتی که دارند به کشور میکنند اینه: خروج ارز از کشور ! خرید دلار ذخیره ارزیت کشور رو بالا میبره، فروش دلار ، باعث خروج ارز از کشور میشه، واسه همین ایرانیکارت باهوشتر از اینها بود و خرید از آمازون رو حذف کرد.

       بعدش شما پز تریدر بودنت رو به من نده، متاتریدر داری دو سه تا فیلم تو یوتیوب بذار ببینم پرفورمنست چقدره، وگرنه الان همه تریدر فارکسن، حالا احتمالا شما از اون تریدرهایی هستی که با مثلا آلپاری داری تو ایران کار میکنی یا FXTM ولی حرفه ای ها که اقامت یک کشور دیگه رو دارند میرن با اتحادیه اروپا کار میکنند .

       به هر حال مشکل این پی۹۸ یکی دو تا نیست. و سایت هایشون هم یکی دو تا نیست. کاری هم که دارن میکنن خیانت به ایران و ایرانی هست و من وظیفه دارم به عنوان شهروند جلوی این کارهاشون رو بگیرم، بعدش اونها میتونن بیان از من شکایت کنند، مثلا بگن چرا رفتی به فلان ارگان دولتی گفتی؟ ما رنک الکسامون فلانه، میومدی به خودمون میگفتیم ما شیتیل میذاشتیم تو جیبت !!!!!!!!!!!

       بعد شما میگی کینه ازشون داری، معلومه که کینه دارم. اول من که نیاز به کار کردن با اینها ندارم ! یک ریال هم با اینها کار نکردم ، خودشون هم میدونن، شما هم که تو سیستم اونهایی میدونی. ولی بعضی وقتها چه کنیم که حس ناسیونالیسم ایرانیمون میزنه بالا. ضمنا از شما بسیار ممنونم! چون ناخواسته داری بسیار به کار بنده کمک میکنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
بستن