روزانه

مغان بانک آذربایجان تله ای برای ایرانیان

کلاهبرداری های مغان بانک

مغان بانک آذربایجان

اگر شما نیز مثل خیلی ها دنبال داشتن یک حساب خارجی هستید و به گروه هایی که خود را شرکت می دانند در اینترنت مراجعه میکنید. به سایت هایی مانند www.iranicard.com و یا pay98.cash و غیره بر خواهید خورد. که آنها مدعی هستند برای شما کارت بانک مغان را تهیه میکنند و شما میتوانید خرید های اینترنتی را انجام دهید. اما این آغاز ماجراست که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها !

ابتدا باید اعتبار سایتهایی مثل www.iranicard.com و www.pay98.cash را سنجید. از خود بپرسید که آیا اینها شرکت های واقعی هستند؟ اگر شرکت هستند سهامدارانشان چه کسانی هستند و در اساسنامه چه آمده است. تمامی این اطلاعات از طریق سایت روزنامه رسمی قابل بررسی است.

با کمی تحقیق در میابید که هیچ کدام نه تنها شرکت نیستند بلکه حتی جرات نکرده اند که یک شماره آدرس از خود به جای بگذارند. در اینجا باید به همکاری با آنان یا عدم همکاری با آنان شک کنید. البته سایت Pay98 که بی محابا خود را صرافی می نامد و این خودش جرم است، چون مجوزی از بانک مرکزی ندارند.

جرم این افراد نوعی پولشویی است. مانند سایت payment24 که عاقبت رئیس آن در انگلستان دستگیر شد. اینها بیشتر به ارزبری در کشور کمک میکنند تا ارز آوری به کشور، برای همین است که سایت ایرانیکارت تمایلی به خرید ارز شما ندارد، بلکه میخواهد بشتر ارز به شما بفروشد و شما آن را خرج کنید و به این ترتیب به ارزبری در کشور کمک میکند نه به ارز آوری.

اما چرا مغان بانک در این داستان است؟

 

کشورهای کوچکی که بعد از فروپاشی شوروری سابق از این کشور جدا شدند، کشورهای بسیار فقیری میباشند. احتمالا شما شنیده اید که گرجستان را بسیاری از ایرانیان گرگستان مینامند. به این دلیل که تا می توانند از ایرانی های توریست تیغ میزند و گاهی آنها را دوره میکنند و تمام دارایشان را می دزند. ما باید با این حقیقت کنار بیایم که با یک کشور بسیار فقیر روبرو هستیم. اگرچه ممکن است عضو اتحادیه اروپا باشد یا قسمتی از آن اروپایی باشد اما بسیار فقیرند.

وقتی بحث دور زدن تحریم های ظالمانه آمریکا بر ضد ایرانیان است من حمایj میکنم. اما وقتی به این بهانه بحث چاپیدن همطونان مطرح میشود من له میکنم.

دست مغان بانک با این گروهک های مخفی ایرانی مثل ایرانیکارت و pay98 در یک کاسه است. جالب است بدانید که این شرکت های ایرانی معمولا از شما دلار نمیخرند ولی به شما دلار به قیمت بسیار بالا به شما میفروشند.

شما در تمام کشور هایی دنیا برای تمدید کارت مبلغ بسیار ناچیزی می پردازید. اما در مغان بانک برای تمدید حساب باید از طریق همین هم دستان ایرانیشان اقدام کنید و مبلغ ۲۰۰ یورو بپردازید.

همچنین مغان بانک مدعی است که اگر کارتتان را تمدید نکنید حساب شما را می بندند.

طبق قوانین، فقط در صورت داشتن شاکی در مورد چک برگشتی حساب شما بلوکه میشود ولی هرگز هیچ حساب بانکی در دنیا بسته نمیشود. حتی اگر موجودی حساب صفر باشد.

در واقع مغان بانک آذربایجان با همدستان گروهک های ایرانی مثل ایرانیکارت و Pay98 کیسه بزرگی برای کلاهبرداری های کلان از ایرانیان دوخته اند و از آب گل آلود تحریم های ایران ماهی های بزرگ صید می کنند.

بنابراین هرجا که نام کارت های بانک مغان را شنیدید، از آن بپرهیزید و بدانید که نوعی کلاهبرداری در کمین شماست.

امتیاز
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
برچسب ها

‫۷ نظرها

 1. سلام.

  من تقریبا یک سالی هست مشتر ی ایرانیکارت هستم.و ماهیانه حقوقم رو از همین کارت دریافت میکنم و به صورت منظم.و هر موقع که اعلام کردم ایرانیکارت از من ارز خریده و به حسابم منتقل کرده. البته اینطوری نبوده که هر مبلغی بگم منتقل کنند بلکه به صورت درخواست هست و مبالغ متفاوت. ایرانیکارت هم دو دفتر در تهران و اصفهان داره و در وبسایت آدرس و شماره تلفن هر دو دفتر وجود داره. روزی که من رفتم برای افتتاح حساب مغان فرم های انگلیسی رو به دقت مطالعه کردم و حساب ها مادام العمر بود. چون چیزی به نام حساب موقت نداریم .در ایران و هر جای دنیا هم همینطوره.
  در زمانی حساب باز کردیم به ما اعلام شد که برای امنیت و جلوگیری از هرگونه مشکل پولی زیادی تو حسابتون نزارید و دقیقا صادق بودن و گفتند بانک هیا این منطقه خطر ورشکستگی دارن و با علم به این موضوع ما افتتاح حساب کردیم.البته اگر دوست داشتید مستنداتش رو برای شما ارسال میکنم. این تجربیات واقعی خود شخصه بنده بود تو این یک سال و دورغی تو این مدت ندیدم. در ضمن خود بانک کارمند فارسی زبان داره و حتی یک بار هم از خود بانک با شماره ثابت آذربایجان با ما برای مشکلی تماس گرفتند و نه از سمت ایرانیکارت.
  ولی شما چه پیشنهادی دارید برای افرادی مثل ما که در آمد ارزی داریم و به علت این تحریم ها نمیتونیم جایی حساب باز کنیم؟میخوام بدونم سولوشن شما چیه؟قطعا اگر بانک معتبری سراغ دارید که حساب باز میکنه من شخصا ازش استقبال میکنم.ممنون میشم اگر هست یک مقاله راجع به اون بنوسید و افرادی که مثل ما هستند و کم هم نیستند رو راهنمایی کنید.

  1. solution شما رو قانون مشخص میکنه. جالبه که الان که من میخوام شکایت قانونی بکنم از ایرانیکارت میاین تو سایت و کامنت میذارین ! اتفاقا مقاله ای مبسوط برای ایرانیکارت در نظر گرفته ام که اون هم ارائه میدم. دفتر تهرانشون رو آدرسش رو بده بیاد. از من چند ماه پیش ۵۰۰ تومن گرفتن با یه کارت قلابی یه حساب پی پل باز کردن، حالا کارت داره منقضی میشه امروز پنج جون هست تا سی جون وقت داره! پشتیبانی یه دختره رو گذاشتن میخواد من رو سیاه کنه میگه منقضی شده! حالا میگه برو کارت پنج دلاری بگیر بزن جای اون و واسه کارت یک میلیون و هشتصد باید بدم منی که واسه افتتحاح حساب همین چند ماه پیش دادم پول رو و این رو قانون میفهمه که حساب من نه منقضی شده و نه لیمیت شده و نه هیچی. تو یکی از همون کارمند های ایرانیکارت هستی. به زودی به زیر میکشمتون مثل پی۹۸ .

   1. این آدرس تهرانشون هست که منم همینجا رفتم :تهران، خیابان گاندی، خیابان ۲۱، پلاک ۱۱، طبقه پنجم
    تلفن تماس: ۹۱۰۹۱۰۰۰-۰۲۱
    در سایت هم موجوده. چرا هر کسی کامنت بزاره و نظرش رو بگه باید کارمند شرکت ایرانیکارت باشه؟در خصوص هزینه تمدید کارت هم من با شما موافق هستم و این هزینه بسیار زیاده اما متاسفانه به علت شرایط کنونی باید واقع گرا باشیم. بانک ها با ایرانی ها کار نمیکنند و اگر کار کنند باید ریسکش رو بپذیرند و ریسک یعنی هزینه.من هم قطعا دوست دارم مثل هر فرد دیگه ای تو دنیا براحتی برم هر بانکی دلم خواست حساب باز کنم و از خدمات بانک های درجه یک بهره ببرم. اما آیا این امکان وجود داره؟ وقتی حتی میخوایم حواله بزنیم باید هزینه های بیشتری بدیم و خیلی موارد دیگه که به خاطر تحریم به ما تحمیل شده. شما با این شرکت مشکل دارید و الان هر کسی که بیاد بنویسه رو میگید که کارمند همون شرکت هست. من هم مثل شما یک فرد عادی هستم که متاسفانه به علت وجود این تحریم ها نمیتونم به راحتی درا مدم رو دریافت کنم و در قانون این مملکت چه سولوشنی برای ما مشخص کرده؟وقتی تحریم بانکی هستیم و هیچ کجا نمیتونیم مستقیم حساب باز کنیم؟الان در پرتغال هم حساب باز میکنند و اما مبلغ ۲۰۰۰ یورو طلب میکنند. باز هم میگم شما اگر سولوشنی دارید لطفا به ما هم اعلام کنید. به شدت استقبال میکنیم.

    1. ولی من آدرسی که تو سایت از اصفهان زدن رو اعلام میکنم تو شکایتم. با طناب کارمنداش نمیرم تو چاه یا مجهول الهویه میزنم که اگه ثنا داشته باشه، بره به آدرس ثناش.
     این هم که مطمئنم تو از کارمندهای همون شرکتی بماند که امروز چی شد و درست همین امروز روی این پست کامنت داده شد! دیگه شما هم سکوت کن. چون کامنت های بعدیت پابلیش نمیشه. دیگه زور نزن این قضیه تحریم و ننه من غریبم بازی ها رو جلو قاضی بگین که چطوری پول مردم تو ایران رو هاپولی میکنین و با نام تحریم از آب گلالود ماهی های گنده میگیرید.

 2. این سایت برای فردی به نام حامد حدادیان هست که با ثبت یک شرکت صد هزارتومانی در شهر بشرویه در اطراف مشهد ! در حال فعالیت به اسم انجام امور ارزی دارد ! در حالی که بارها به عناوین مختلف ، کلاهبرداری های زیادی انجام داده ! جالب اینجاست که درگاه های واسط هم با این سایت همکاری میکنند .
  نمونه بارز کلاهبرداری این افراد شیاد ، استفاده از اطلاعات خصوصی افراد در سامانه ردیابی هست که با نصب نرم افزار بر روی موبایل ها ، داده ها رو جمع آوری و سپس اونها رو به مبالغ بیشتر به شرکت های پیامکی می فروشند یا حتی خودشون با مرور تبلیغات بسیاری به افراد بر اساس داده های کسب شده می کنند .
  اینها اسمشون دور زدن تحریم هست و همونطور که نویسنده این مقاله نوشته ، افرادی شبیه این فرد همانند ایرانی کارت یا سایرین ، که این روزها عین قارچ دارن رشد میکنند کارشون مکیدن خون مردم در قالب ارائه خدماتی به این شکل هست !!!!!
  اینها جدیدا هم اومدن به اسم درگاه خارجی دادن به مردم دارن کلاهبرداری میکنند و با مدارک فیک در قبرس تونستن از اسکریل و پی پال درگاه بگیرن : paypax.net شما اگر مشخصات همین سایت رو بررسی کنید متوجه می شوید که آی پی های این سرور پی ۹۸ هست ! حتی لوکیشن فیک اینها رو ببینید متوجه خواهید شد.

  در ضمن این هم سایت اصلی این حرامی لقمه ها هست .
  http://pooyeshpardaz.com/
  جالب آدرس ترکیه اون یه محله توی بیلیکدوزو هست که توی ساختمان مسکونی هست و فقط مشخصه یه آدرس هست !
  تلفن هم که نوشته : تلفن دفتر استانبول !!!! یه شماره موبایل هست !!!!

  برای قبرس هم که مثلا میخوان میگن ما کارمون بیسته! در حالی که توی سایت paypax.net اصلا حرفی از ایران زده نشده و کاملا مشخصه برای همینهاست و به نوعی با مدارک فیک و جعلی تونستن درگاه های واسط مثل اسکریل و پی پال بگیرن و به این شکل ملت رو سرکیسه کنند !

  امیدوارم روزی شاهد ریشه کن شدن این حرامی لقمه ها باشیم و محکوم شدن اونها !

  لطفا اینجا هم این یادداشت را اجازه نشر بدید تا افراد طعمه پی ۹۸ و سایت های فیک حامد حدادیان و شرکای حرامیش نشن .

 3. اقا چرا شروور میگی
  ایرانیکارت که هم دفتر تهران داره.. هم اصفهان.. من خودم برای خرید کارت سه سال پیش رفتم دفترشون. هنوزم هستن و برای شارژ همیشه میرم پیششون. خیلی هم تیم قابل اعتماد و محترمین. همین پارسالم جایزه بهترین سایت حوزه مالی رو از جشنواره وب و موبایل گرفتن
  شما چجور محققی هستی که آدرس و نقشه و تلفن تماسشون رو تو تماس با ماشون ندیدی؟
  سایت خاصی خودت داری که اینا رقیبشن میخوای بزنیشون اون بیاد بالا؟

  1. جالب نیست ؟ دو تا کامنت در مورد pay98 و ایرانیکارت تو چند دقیقه بگیری. خودت رو جای مشتریشون جا زدی؟ جایزه گرفتن؟ از جشنواره وب و موبایل؟ از شایان شلیله؟ با من میخوای صحبت کنی قانونی حرف بزنن، عمه نداشته من هم اگه بود آدرس داشت ! تلفن هم داشت! اسم و شماره ثبت شرکت ، چرا تو ساماندهی نیستید؟ چرا ئی نماد ندارین ؟ اون خانمی که تو شرکت ایرانیکارت و هست و مغان بانک باهاش داره کار میکنه. چرا مغان بانک شماره موبایل کارمند ایرانیکارت رو به من میده؟ چرا نمیگه چقدر واسه هر کارت باید هزینه تمیدید بدیم. میدونی من از طریق بانک بین الملل از مغان بانک آذربایجان شکایت کردم؟ میدونی از من گواهی خواستند و من تمام چت هام رو بهشون دادم؟ تازه من از شماها ایرانیکارت ی ها کارتم رو نگرفته بودم، حساب مادام العمرم تو بانک بانک مغان رو تو شرکت ویژن کارت ایرانیان ثبت گرفته بودم که هم شرکت معتبره و هم همه جا ثبته، به الکساش هم نمی نازه. پس من شرو ور نمیگم، اگه دوست داری یه مقاله راجع به تخلفات و پولشویی های ایرانیکارت بنویسم شماها رو هم بیارم اول گوگل. ها؟ این رو میخوای؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
بستن