اجتماعیروزانه
موضوعات داغ

ایرانیکارت

گروهی به نام ایرانیکارت با جرم کسب مال از طریق نامشروع و سوءاستفاده و تقلب

آیا ایرانیکارت قابل اعتماد است؟

خیر، به هیچ وجه، ایرانیکارت یک گروهک اینترنتی است که نه در ساماندهی پایگاه های رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد ثبت است، نه از وزرات صنایع نماد اعتماد الکترونیکی دارد و نه درگاه بانکی دارد. بنابراین اگر شما پرداختی بکنید به جایی دستتان بند نیست جز شکایت از طریق پلیس فتا. کاری که این سایت انجام میدهد کاملا غیر قانونی است و هیچ قانونی پشت آن نیست.

نمونه ای از اخاذی گروهک ایرانیکارت که باعث شکایت من از آنان شد.

در نوامبر ۲۰۱۹ آنان یک حساب پی پل برای من باز کردند و آن را توسط یک کردیت کارت هدیه پنج دلاری بی در و پیکر وریفای کردند.

پس از آن چند بار تلاش کردم که موجودی پی پل را به آنها بفروشم و ریال تحویل بگیرم. جالب اینجاست که آنها به هیچ وجه موجودی پی پل شما را نمی خرند!

وقتی شما سفارش فروش موجودی پی پل را میدهید در قسمت پیگیری سفارشات نمیرود و می نویسد که با شما تماس خواهیم گرفت !  تماسی که هرگز نخواهند گرفت و اگر زنگ بزنید شلوغی کارشان را به رختان میکشند که شما در صف نوبت هستید.

در واقع هدف این گروهک ایرانیکارت ارزبری از کشور است وقتی به شما کردیت کارت میفروشند تا خرید اینترنتی کنید در واقع ارز را در اختیار شما قرار میدهند که شما آن را خرج کنید ولی وقتی درآمد ارزی دارید و میخواهید آن را به ایران بیاورید آنها درآمد ارزی شما را یا نمیخرند یا اگر بخرند چند هزار تومان زیر قیمت صرافی ها میخرند.

نکته تناقضی که اینجا هست این است که وقتی شما سفارش فروش موجودی پی پل خود را میدهید آنها یک بار میگویند سرشان شلوغ است، و یک بار میگویند باید مشتری خرید پی پل باشد تا ما پی پل شما را به آنها بفروشیم. و سوال اینکه: اگر مشتری نیست ؟ پس چطور سرتان شلوغ است؟!!!!!!!!!!!

اما شکایت من از ایرانیکارت

تنها پس از گذشت چهار ماه از باز کردن حساب پی پل که هزینه حدود پانصدهزار تومن برای آن از من گرفته بودند.

من ایمیلی از پی پل دریافت کردم که کارت اعتباری که آنها حساب من را در کشور فیلیپین باز کرده اند در شرف انقضاء است.

با شرکت تماس گرفتم خانمی به نام صدف صبوری در چت آنلاین پاسخگو بود اطلاعات من را گرفت و گفت حساب شما منقضی شده است بروید و یک کارت هدیه خریداری کنید که بگویید از فیلیپین باشد تا دوباره فعال شود.

البته این تنها یک بلوف بود، چون کارت من تا ۳۰ ژوئن اعتبار دارد و من بعد از آن چند تراکنش انجام دادم که به پلیس فتا ثابت کنم که حسابم مشکلی نداشته است.

پاسخ پشتیبانی به من
(لطفا برای مشاهده فایل بر روی آن کلیک کنید)

جزئیات کامل شکایت من به پلیس فتا از گروهک ایرانیکارت

من به عنوان شاکی خصوصی وقتی چهار ماه پیش به اونها مبلغی رو برای افتتحال حساب پی پل ارائه کردم ، بعد از چهار ماه نباید دوباره به آنها واریزی داشته باشم در حالی نه پی پل من به مشکلی خورده که آنها بخواهند درست کنند و نه هیچ.

جزئیاک شکایت من از ایرانیکارت در فایل زیر است که برای بزرگ شدن باید بر روی آن کلیک کنید:

برای پنج دلار به ایرانیکارت یک میلیون و هشتصد هزار تومان بپردازید تا کارتان را راه بیاندازند

هزینه پنج دلار در ایرانیکارت
هزینه پنج دلار در ایرانیکارت – بر روی عکس کلیک کنید

به روزرسانی: من دو اکانت در سایت آنها داشتم که هر دو اکانت را حذف کرده اند. یک اکانت جدید با تلفن و مشخصات جدید ساختم. در حال حاضر برای پنج دلار همان ۱۸ هزار و اندی میگیرند! یعنی کد نویسی سایت خود را تغییر دادند.

اما یک گاف بزرگ داده اند، مبلغ را گرد نکرده اند و در هر دو ستون مبلغ را به ریال نوشته اند! چه لزومی دارد که مبلغ تمام شده در یک ستون دو بار به ریال نشان داده شود؟

(یعنی راحت ترین کار در کد نویسی تومان را کرده اند ریال تا از این رسوایی بیرون آیند، غافل از اینکه من همان لحظه اسکرین شات گرفته بودم و بعد شکایت کردم)

و اما توضیحاتی که هموطنان دیگر دچار این نوع کلاهبرداری ها نشوند در فیلم زیر آمده است. فیلم در یوتیوب است و شما برای دیدن آن باید VPN خود را روشن کنید:

کلاهبرادی ایرانیکارت و شکایت از آنها به روز رسانی ۱ تیر ماه ۹۹

در خصوص شکایت من از ایرانیکارت امروز مورخ ۱ تیر ماه اس ام اسی به من ارسال شد که از ارسال شکوایه بنده به اصفهان خبر می داد.

ارجاع پرونده ایرانیکارت به اصفهان
ارجاع پرونده ایرانیکارت به اصفهان

دوباره سعی کردم وارد سایت ایرانیکارت بشم . که حساب من بسته مسدود شده بود. مکالمه من با یکی از منشی های ایرانیکارت را در زیر ببینید:

پشتیبانی ایرانیکارت
پشتیبانی ایرانیکارت

و در ادامه وقتی که من نام خودم رو گفتم:

پاسخ پشتیبانی ایرانیکارت
پاسخ پشتیبانی ایرانیکارت

سوء استفاده از سخنان مقام معظم رهبری

 

گروه ایرانیکارت در صفحه درباره ما سخنانی از مقام معظم رهبری را آورده اند به همراه عکس ایشان و در واقع از سخنان ایشان و عکس وی سوء استفاده به معنای واقعی کرده اند. چون ممکن است صفحه درباره ما را پاک کنند من اسکرین شات را گرفته ام که دوستان مشاهده کنند:

همانطور که در سخنان معظم له میبینید، ایشان دور زدن تحریم ها را برای کارآفرینی و تولید داخلی توصیه کرده اند. الان کارآفرینی سایت ایرانیکارت چیست؟

جز اینکه چند منشی گذاشته اند که حساب مردم را می ببندند و میگویند ما با شما دیگر کار نداریم ؟ یا شاید فکر میکنند چون برای فریلنسر حساب باز میکنند کار آفرینی کرده اند. نخیر این کارآفرینی نیست، چون من خودم بارها سعی کردم دلار پی پل را به آنها بفروشم و آنها دلار پی پل را نمیخرند ولی دلار را میفروشند تا آن شخص با دلار برود و مثلا یک کالای خارجی برای خود بخرد. یعنی خیانتی که این شرکت میکند ارزبری از کشور است و نه ارزآوری به کشور.

دوم این مهم به مسئولات و مقامات توصیه شده است ، وگرنه بابک زنجانی هم به اسم دور زدن تحریم ها آن کلاهبرداری ها را کرد. مسلما منظور مقام معظم رهبری افرادی مثل ایرانیکارت و بابک زنجانی و … نیستند.

سوما، آیا ایشان گفته اند که یک گروهی جمعع بشوند و به نام دور زدن تحریم ها مردم خود ایران را بدوشند؟

آیا ایشان فرموده اند که یک گروه بدون شرکت حقوقی ، بدون درگاه اینترنتی، بدون ثبت در ساماندهی وزارت صنایع و معادن، و بدون دادن مالیات ، اطلاعات تمامی مشتریان خود را حتی کارت ملی و کارت بانکی آنها را در بانک اطلاعاتی خود ذخیره کنند؟   آیا اینها فرمایشات مقام معظم رهبری است؟

حالا که اینها با من این رفتار را پیش گرفته اند، من هم از طریق شکایت پیگیری میکنم! برای همون حق خودم  و هم از طریق حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران برجک

هم اقدام کنم که برای مردم حداقل خیری داشته باشد.

به روز رسانی ۴ تیر در مورد کلاهبرداری ایرانیکارت

 

تقلب ایرانیکارت در برند

همانطور که همه میدانند برند نام و شکل تجاری مانند لوگوی یک شرکت حقوقی است. که مالکیت معنوی آن در نزد شرکت حقوقی محفوظ است. اگر کسی بدون اجازه شما از برند ثبت شده شما برای تبلیغات در جایی دیگر استفاده کند شما میتوانید از آنها شکایت کنید. اما از آنجا که ایرانیکارت یک شرکت حقوقی نیست با دادن پول به یک سایت لغتنامه به نام واژه یاب برای خودش برند و لینک و … ثبت کرده و اینطور در ذهن مخاطب القا میکند که یک برند معروف است، فقط با پرداخت یک میلیون تومان پول به واژه یاب که خودش هم فقط یک وبسایت لغتنامه است.

به تصاویر زیر دقت کنید:

همانطور که ملاحظه میکنید لینک ایرانیکارت در زیر توضیحات آمده است، که به عنوان یک Backlink به او کمک شایانی میکند که در گوگل جایگاه مناسبی داشته باشد و مشتریان بیشتری جذب کند

اما نکته بسیار بسیار جالب، زمان ثبت برند ایرانیکارت سال ۱۳۸۹ نوشته شده است.

حال به whois سایت که در تمام هوایز های جهانی ثبت شده و قابل مشاهده است نگاهی بیاندازیم:

اما با کمال تعجب میبینیم که ایرانیکارت در سال ۲۰۱۳ تازه به ثبت رسیده است.  یعنی طبق چیزی که در واژه یاب آمده و چیزی که در هوایز های جهانی از ثبت دومین iranicard.com آمده،  این به اصطلاح برند ایرانیکارت حداقل سه سال قبل از اینکه متولد شود در عالم ازل یا عالم الست وجود داشته است !!!!!!!!!!!!!!

خب چگونه پس برند خود را در واژه یاب ثبت کرده اند. پول بده و هر چه میخواهی بنویس:

به همین راحتی آنجا بنویسند سال ۱۳۸۰، کی به کیه؟  کیه که بره این پدرسوخته بازی ها رو پیدا کنه؟  بیچاره مردم ساده که به سایت هایی مثل ایرانیکارت یا پی۹۸ اعتماد میکنند بی آنکه مطالعه یا جستجوی بکنند در مورد سایتی که هیچ جا ثبت نیست. نه ساماندهی وزارت ارشاد، نه نماد اعتماد الکترونیک اینماد و نه هیچ چیز دیگری !

حال ثبت علایم تجاری یا همان برند ها از چه طریق باید انجام شود. از طریق سازمان ثبت قوه قضاییه:

یعنی اگر شما یک شرکت حقوقی باشید راحت میتوانید بروید و شکل و نام ایرانیکارت را به نام خود ثبت کنید و بعد به صورت قانونی از ایرانیکارت شکایت کنید که از برند ثبت شده شما که قابل استعلام در قوه قضاییه است دزدی شده و هم دومین ها و سایت هایشان را به پایین بکشید و هم شکل و آرم ایرانیکارت را.

دقت کنید که در این مورد کسی که برند را به نام خود ثبت کند ارجح است، نه کسی که دومین را ثبت کرده است.

و این داستان ادامه دارد…………

به روز رسانی ۱۱ تیر ۹۹

اگر شما هم دچار کلاهبرداری یا ضرر مالی توسط ایرانیکارت شده اید لطفا به صورت زیر اقدام کنید:

۱ – از طریق کارگروه مصادیق مجرمانه https://filter.internet.ir/index.html درخواست فلیترینگ دهید. جرم ایرانیکارت بند ه میباشد.

۲- از طریق سایت https://www.trustpilot.com گزارش دهید که سایت Scam است.

۳- از طریق web of trust که یک پلاگین کروم و فایرفاکس هست و به شما بسیار کمک میکند تا سایت های درست و نادرست را بشناسید گزارش دهید.

۴- بدون VPN ایرانیکارت را در گوگل سرچ کنید و در باکس سمت راست نظر خودتون رو در مورد ایرانیکارت با دادن یک ستاره اعلام کنید.

جرم جدید سایت ایرانیکارت  مورخه ۱۵ تیر ۹۹

امروز حوالی ظهر با تلفن من تماس گرفته شد. شماره Private Number خورده بود.

فردی که پشت تلفن بود با لهجه اصفهانی که سعی میکردند آن را مخفی کند گفت که از پلیس فتا زنگ میزند و من یک شاکی خصوصی دارم و باید به اصفهان بروم.

گفتم خب ایرانیکارت که من خودم شاکی هستم. به این دلالیل : …. (که در بالا ذکر شده)

ناگهان افسر (قلابی) پلیس فتا سفره دلش را پهن کرد. که این چیزها چیه در سایت نوشته ای؟ و …. که با داد و بیداد و صدای بلند من مواجه شد. که گفتم خون مردم رو دارن میمکند و هیچ جا ثبت نیستند وقتی داد و بیدار من رو شنید گفت حالا دیگه لطفا اینها رو تو سایت نذار. گفتم میذارم پدرشون رو هم در میارم.

حالا خطاب من به اون شخصی هست که با شماره Private Number زنگ زده، عمه بنده هم میتونه با شماره Private به هر جا که خواست زنگ بزنه که شماره اش نیوفته.  این یک.

دو!  من بعد از اون با شماره ۱۹۷ تماس گرفتم، پلیس به هیچ وجه حق تماس تلفنی به کسی رو نداره.

 

سه! تماس گرفتن با هر شماره ای چه آشکار و چه پنهان و جا زدن خود به نام یکی از ارگان های دولتی و مخصوصا پلیس و نیروی انتظامی خود جرم سنگینی دارد.

چهار! پلیس چه انتظامی و چه فتا، تنها میتواند صورتجلسه را به دادسرا ارجاع بدهد و دادسرا هم تلفن نمیکند! ابلاغیه و احضاریه میفرستد و من در سامانه ثنا که سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی هست عضو هستم. تلفنی که شده بود از خود ایرانیکارت بود.

 

مخاطب خاص ایرنیکارت:  در زمانی که با دومین دات کام فعالیت میکردین فعالیت هایی خارج از ایران انجام گرفت که سایت شما از ایندکس گوگل به دلیل نقص قوانین حذف شود، رو به دومین دات آی آر آورده اید! و کار ما را ساده تر کرده اید. 

آن روز به آن منشی گفتم که حق من را بدهید و گرنه به گفته حضرت علی حق گرفتنیست وقتی ده ها جرم مختلف مرتکب میشوید و مالیات هم نمیدهید. افرادی هستند حقوق دان، که میتونن با علمشون شما رو به زمین گرم بکوبند و در مدت شاید کمتر از یک سال ، چند صد میلیون تومان به شما ضرر بزنند.

دیگر انگیزه من گرفتن حق خودم نیست، من میخواهم مردم را از این کلاهبرداری ها آگاه کنم، و این کار رو انجام خواهم داد. 

فکر کردید که آراسپ کاظمیان بچه دو ساله است که زنگ میزنید و میخواهید من ر بترسونید و وقتی با تشر ها و فریاد های من مواجه میشوید صدایتان لرزان میشود و ملتمسانه میگویید دیگر این مطالب را نگذارید؟

مردک تو از نام و سخنان مقام معظم رهبری هم نگذشتی و به اون رحم نکردی برای چاپیدن مردم ؟ من زنده باشم و سر مردم کشورم رو شماها کلاه بذارین؟

مگه پلیس فتا به من تلفن نزد، میگفتید سایتم رو بلاک کنند اگر میتونند. بفهمید و بدانید که وظیفه پلیس احضار کردن افراد برای جرم نیست، آن وظیفه دادگاه و قوه قضاییه هست. به زودی ضربه ای مهلک بابت تلفن امروز خواهید خورد. ضمنا نقض حریم خصوصی گرفتن اطلاعات ما جهت احراز هویت و بعد بستن حساب های من و سوءاستفاده از شماره تلفن من از دیگر جرم های شماست.

۱۵ تیر ۹۹

این صفحه به زودی با اسناد و مدارک حقوقی بیشتر به روز میشود.

 

برچسب ها

‫۳۳ نظرها

 1. سلام
  من می خواستم توی سایت های فریلنسری کار کنم به صورت بین الملل . می خواستم از خدمات این سایت استفاده کنم اما با خوندن مطلب شما آگاه شدم.اول تشکر می کنم دوم می خواستم بپرسم الان چی کار کنم ؟ مثل سایت های فایور و …

  1. سلام،
   خوشحالم که میبینم هر روز مردم در مورد این سایت و کلاهبرداریهاش آگاه تر میشن و کامنت هایی که میذارن برام روشن میکنه که ایرانیکارت چقدر کثیف و حروم خوره. تازگی ها هم دیدن گند دومین داتکامشون داره در میاد ، دارن کوچ میکنن به دومن دات آی آر ، در حالی که هیچ آدم عاقلی دومینی که رنک چهارصد داره، رو با دومینی که رنک دو میلیون داره عوض نمیکنه.
   در حالی که Whois دومینشون میگه تا خیلی سال دیگه این دومین رو رزور کرده بودند. به هر حال شکایت ما سر جاشه. حالا هر دومین و سایتی که میخوان داشته باشند.

   در مورد سوال شما، راستش نمیدونم، فقط میگم دور فایور رو خط بکشین اسرائیلی هست و روی شماره تلفن ها و پرداخت ها بسیار حساس. دردسر میشه براتون. با سایت هایی که ئی نماد دارند کار کنید چند تاشون رو تو همین کامنت ها معرفی کردند. میتونید هم با سایت هایی کار کنید که سرویس وب مانی که روسی هست رو قبول میکنند. وب مانی با ایران مشکل نداره چون روابط روسیه و ایران حسنه است.

 2. متاسفانه بسیار دورغگو و کلاهبردار هستند. من بهشون اتریوم فروختم. به قیمت لحظه فروش قرار شد با من تسویه کنند. چون اتریوم همون لحظه فروش منتقل میشه به حسابشون. اولا که اول گفتند چون شبا می کنیم سه روز طول میکشه بیاد و بنده عرض کردم که فکر کردید که با کی طرفید، شبا چند ساعت طول میکشه برای جابجاییش. بعد هم شلوغی کاری رو بهانه کردند و گفتند سعی می کنیم زود بفرستیم. در حالی که کاملا دروغ گفتند و نهایتا بعد سه روز و با کلی پیگیری پول رو فرستادند. و مهمتر اینکه بعد از سه روز مبلغ کمتری از توافق و قیمت اون زمان رو واریز کردند. و توجیهشون این بود که فاکتوری که هرگز به دست من نرسیده و گویا خودشون احتمالا زمان ارسال پول برای بنده صادر کرده اند عدد کمتری توش خورده. خوب فاکتور شما توسط خودتون و بدون هماهنگی با من صادر شده. شما عدد دیگری برای خرید به من گفتید و تو سایت نمایش دادید و من به اون قیمت به شما فروختم. بعد حالا که قیمت اومده پایین شما با قیمت امروز دارید با من محاسبه می کنید. اگه می رفت بالا هم این کار رو می کردید. جالبه که من کل مراحل فروش رو بصورت تلفنی با یکی از کارشناسانشون به نام آقای ضیایی طی کردم. و تاکید کردم همین عدد برای من واریز میشه و ایشون گفت بله همین عدده.
  و بدتر از همه دروغگویی تمام نشدنی این عزیزانه. تماس هایی که همش ارجاع داده میشه به اینکه الان بررسی می کنم و جواب میدم و هیچ جوابی داده نمیشه. یا اینکه حتما برای فلان بخش پیغام می ذارم که پیگیری کنن و بعد که با اون بخش تماس میگیری میگن پیغامی نیومده. در آخرین تماس که من گفتم عدد رو با کارشناستون تلفنی هم چک کردم گفتند صدای شما و کارشناس فروش ما ضبط شده. ما اون رو گوش می کنیم و تا یه ساعت دیگه جواب میدیم. و الان بیش از ۳۰ ساعت گذشته و من هنوز منتظر تماسشون هستم.

  1. اینها سیستمشون همینه، دست پیش میگیرن که پس نیوفتند.
   یه بار به من هم گفتند شلوغی کار و این حرفها، گفتم اگه کارتون شلوغه یعنی کارتون سکه است، چهار تا کارمند اضافه کنید.
   دوست عزیز از طریق سامانه تقاضای فیلترینگ بهشون تقاضا بدین، اگرچه خیلی ترتیب اثر نمیدن. دولت روحانیه دیگه. دزد پرور ! ایرانیکارت که جوجه دزده، پرونده های کلان فساد اقتصادی رو ببینید.
   اگر نشد از طریق سایت https://www.trustpilot.com گزارش بدین. من این کار رو کردم، گوگل به این چیزها اهمیت میده، همچنین سایت weboftrust یا به اختصار WOT که یک پلاگین فایرفاکس براتون نصب میکنه و اونجا میتونید اعلام کنید که چه شرکتی کلاهبرداری میکنه، همچنین میتونید ایرانیکارت رو سرچ کنید بدون وی پی ان، تو نقشه گوگل که سمت راست میاد قشنگ با یک ستاره بشورین پهنشون کنید رو بند. یک دست صدا نداره، خوشحالم از اینکه تو این سایت خودم و ویدئو یوتیوبی که گذاشتم تونستم بسیاری از هموطنان خودم رو روشن کنم. بحث شکایت به پلیس فتا هم که هست که من کردم و به دلیل این قضیه کرونا و … حالا طول میکشه که وقت دادگاه بدن، وقت بدن با اسناد و مدارک محکم میرم سراغشون. اونروز که بهشون پیام دادم گفتم من یک پی پل از شما خریدم انتظار دارم یک سال برام کار کنه، و بعد گفتم تا سه شنبه بهتون وقت میدم، فکر نمیکردند که ابعاد قضیه اینقدر گسترده بشه و این سایت تو گوگل این رنک رو پیدا کنه که راحت مردم به گندکاری هاشون پی ببرند. فکرشو نمیکردند.

 3. آقا دستمریزاد فقط میتونم بگم به موقع ما رو از این دام نجات دادین با روشنگری و گرنه قرار بود سه میلیون و خرده ای بره تو پاچه ام

 4. جالبه یکی از فانتزی های من شده اینکه هر روز بیام اینجا کامنت ها رو بخونم و جالب تر اینکه شما تو اینستاگرم سی هزار فالووریتون حتی یک استوری راجع به اینها نذاشتین، فقط با یک سایت و گوگل. کامنت ها رو که میخونم فکر کنم ضرری که بهشون زدی بالای ده بیست میلیون شده باشه تو این یکی دو هفته. میتونم بپرسم اونها چقدر سر شما کلاه گذاشتند؟ که اینطوری موستوجب عذاب الهی شدن؟ :))

  1. در واقع اونها نتونستند سر من کلاه بذارند. یه جورایی شامورتی بازی و پدرسوخته بازی درآورده بودند. پی پلی که با اون کردیت من رو وریفای کرده بودنند. از این چند ماهه های فیک بوده. حالا بعد از چند ماه گندش درومده، بهشون گفتم به من اکانت پی پل دادین باید حد اقل یک سال کار کنه، طبق قوانین خودشون که مثلا خیلی سرسخت گرفتند که کسی نتونه پس فردا شاکی بشه، پی پل من نه لیمیت شده و نه هیچی و من چند روز بعد از شکایت هم با پی پال خودم تراکنش انجام دادم جهت ارائه به قاضی.
   بهشون هم چند روز وقت دادم، ولی اونها بجای اینکه بیان با من دیالوگ داشته باشند و من رو راضی کنند رفتند و حساب های من رو بستند، من هم کارت های بانکیم رو شماره هاشون رو عوض کردم و این مقاله رو نوشتم. گمان میکنم تا الان چیزی بالای چند ده میلیون بهشون ضرر زده این مقاله من، فکر میکردند با هر کس که درافتادند کر و کور و خره . من شکایت کردم تا بقیه مردم بدونن یه با چه شرکت هایی کار کنند و با کیا کار نکنند.
   اینها هم تا الان که من کامنت ها رو خوندم چندین میلیون پول از کف داده اند، حالا خیلی ها هستند که میان میخونند ولی کامنتی ارسال نمی کنند . اونها هم که بحث جداست. و این اینجا میمونه و روز به روز رنکش بالاتر میره. خون مردم رو اینها به شیشه کرده اند، دلار رو هم معلوم نیست با چه نرخی حساب می کنند، از بی قانونی اقتصادی تو مملکت دارند نهایت سوءاستفاده رو میکنند.

   1. سلام اقای کاظمیان واقعا منو نجات دادین خیلی اتفاقی دیدم سایتتونو میخواستم دو روز دیگ ۷۰۰ تومن بابت حساب پی پل بهشون بدم و بعد از اونم حدود ۵۰۰ دلار واریز کنم ب حساب تا اونا برام نقد کنن چون گفتن اینو انجام میدن واقعا الان با خوندن مشکلی ک برای شما پیش اومده فهمیدم هرجند خودمم قبلش دودل بودم شما شرکت مطمعنی میشناسید که بشه واسه ساخت حسابو تبدیل اون ب ریال اعتماد کرد؟ ممنون میشم از راهنماییتون

    1. جالبه قیمتشون رو کشیدن بالا، هفتصد هزار تومن برای یک حساب Paypal واقعا نمیدونم تو این مملکت چی میگذره که یه مجموعه به نام ایرانیکارت میتونه اینطوری هر کاری که میخواد با هر قیمتی بکنه. ببین اینها یک قالب لایه باز فتوشاپ از پاسپورت های کشورهای در پیت که پی پل خیلی بهشون بها نمیده دارند، مثل فیلیپین و از طریق پاسپورتی که براشون ارسال میکنین اطلاعات رو طی چند دقیقه اونجا میزنند و اون رو ارائه میدن به PayPal حتی یک شماره تلفن پشتش نیست، کارتی که باهاش پی پل رو فریفای میکنن یک گیفت کارت هست که شما از هر سایتی خودتون بخرین. یعنی اگه خودتون فتوشاپ بلد باشید با یک وی پی ان و پاسپورت جعلی حساب شما با ۵ دلار باز میشه. دلار رو ۱۸ هزار تومن هم که بگیریم میوفته برای خودتون ۱۸۰ هزار تومن. اونوقت ایرانیکارت هفتصد هزار تومن شما رو میچاپه. شما از این طریق حساب پی پل رو باز کنید. وقتی مراحل انجام شد برین از سایت مثلا ویژن کارت ایرانیان یا این سایت هایی که دوستان معرفی کردند یک گیف کارت بخرین و وریفایش کنید. بعد لطفا این پاسخ هایی که به دوستان دادم رو مطالعه کنید، یک دست صدا نداره، اینها رو باید مردم بی آبرو کنند. ما استارت اولیه رو زدیم ، دیگه اینجا روز به روز کامنت ها و …. بیشتر میشه.
     موفق باشید،
     آراسپ کاظمیان

 5. خوشحالم که تصادفی روی این پیج کلیک کردم!
  راستش من یه دانش آموز ساده هستم و فقط چند تا وسیله می خواستم از امازون سفارش بدم (ک چیز خاصی هم نبود فقط لباس و کوسن) ولی یخاطر تحریما امکانش برام نبود و می خواستم از یه واسطه برای گرفتن اون کالاها استفاده بکنم…:(((

 6. چقدر به موقع داشتم تا همین چند ساعت پیش چند میلیون تومن پول میریختم تو حلقومشون ! تا اینکه تو ته لینک های گوگل به نوشته کلاهبرداری ایرانیکارت برخوردم و بعد اومدم تو سایت شما ، سایت رو خوندم و بعد کامنت بقیه دوستان در مورد این شرکتها.
  اینها تحریم ها رو دور نمیزنند.
  اینها از آب گل آلود تحریم ها ماهی های درشت میگیرند.
  درود بر شما آقای کاظمیان که یک تنه در مقابل اینها وایستادین و شکایت کردین. و تمام مستندات رو به صورت فیلم و عکس اینجا گذاشتید برای هموطنانتون . درود بر شما. از اهالی فلسفه و شاگردان دکتر دینانی بیش از این هم انتظار نمیره. اینها دولت مستعجل هستند اگر رابطه با کشورهای اروپایی حسنه بشه و یک بانک خارجی تو ایران باز شه دیگه تمومه. اینها باید بساطشون رو جمع کنن و برن.

 7. سلام ببخشید من یوتیوبرم و درآمد دلاری خوبی دارم ولی بخاطر گوگل ادسنس و مشکل داخل ایران بودنم نمیتونم از کاناالم درآمد داشته باشم میخواستم با سایت ایرانیکارت همکاری کنم که این مطلب خوندم شک کردم نظر شما چیه سایتی هست قابل اعتماد باشه

  1. سلام
   هیچ سایت ایرانی که اینماد نداشته باشه و عضو ساماندهی نباشه قابل اعتماد نیست. شما یک حساب webmoney و perfectmoney خودتون باز کنید، بعد از طریق سایت bestchange.com یا okchanger.com پولتون رو یوتیوب به payoneer ریخته به perfectmoney یا webmoney تبدیل کنید و بعد از طریق صرافی http://www.topchange.net که در دوبی هست بریزین به ریالیتون. هرگز به این کلاهبردارها و دزدهای بی نام و نشون ایرانی اعتماد نکنید.

   1. سلام آقای کاظمیان.شما گفتید این سایت کلاهبرداره،احراز هویت کردید شم؟چون من احراز هویت کردم و الان استرس اینو دارم که از مدارکم سواستفاده بشه.امکان اسو استفاده هست؟

    1. ببین احراز هویت میکنند که اگه شما به حسابشون پول ریختی پس فردا نری شکایت کنی که من به حساب اینها اینقدر پول ریختم و خدماتی نگرفتم. چون چیزهایی که دارند به شما ارائه میدن کاملا غیر قانونی هست. مثل کسی که وی پی ان میفروشه. بنابراین از مدارک شما بعید میدونم که سوء استفاده بکنند. چون خیلی ها اونجا حساب دارند و اگه بخوان از مدارک مردم سوء استفاده کنند قبر خودشون رو با دست های خودشون کنده اند. بعد اینکه ایرانیکارت کلاهبردار هست یا نه، اینها چیزهایی هست که ما در زبان عوام میگوییم در بحث حقوقی همه چیز کاملا متفاوته. طبق چیزی که قاضی به من گفت این بود که اینها مرتکب جرم شدند ولی جرمشون تحصیل مال از طریق نامشروع و اغفال مشتری بوده است. یعنی از قبل به من نگفتند که ممکنه چند ماه دیگه پی پلی که باز کردی به مشکل بر بخوره.

     حالا، شما فقط اگه از کل کارتت عکس گرفتی، و سی وی وی کارت بانکیت رو نپوشوندی ، حتما در اولین فرصت برو و شماره کارتت رو عوض کن، کاری که خود من هم کردم.

     اما اینکه بخوان از مدارک سوء استفاده کنند بعید میدونم، مملکت انقدر هم بی حساب و کتاب نیست. آهان شما حتما هم برو دفتر خدمات قضایی و ثنا بگیر، وقتی ثنا بگیری اگه ایرانیکارت با مدارک شما جرمی کرده باشه و شاکی از شما شکایت کرده باشه، از طریق کد ملی و شماره ای که به دفتر قضایی ارائه میدی، برات اس ام اس میاد و اینطوری نیست که مثلا ممنوع الخروج بشی و چون مجهول المکان هستی قاضی رای غیابی بده.
     ولی در کل جای نگرانی نیست.

 8. ایرانیکارت کلاهبرداری هست. دزد هستند. از من هم دزدی کردند ولی مبلغش کم بود به درد سر شکایت کردن از ایرایکارت نرسید ولی خوشحالم که کسانی همه چیز رو صادقانه به مردم میگن. خاک بر سر دولت که تلگرام رو فیلتر میکنه، این جور سایتها رو نه!

 9. سلام تشکر از شما ما هم به یک مشکل پرداخت مالی خوردیم متاسفانه راهی جز شکایت نداریم ، منظر پاسخ سایت مقصد هستیم بعد از بررسی ما نیز شکایت می کنیم / متشکر از روشنگری شما . این مطلب حتما بگذارید بماند

  1. ببین علی، اولا ایرانیکارت شرکت حقوقی نیست، پس دهنت رو آب بکش. دوما با این همشهری های تو باید همین رفتار رو کرد. سیوما من تا سه شنبه هفته پیش بهشون وقت دادم که یا پول من رو برگردونن یا مثل آدم برای پولی که گرفتن خدمات بدن ولی اینها میخواستن من رو بچاپن، به خیالشون من هم مثل بقیه هالو هستم. رفتم پلیس فتا شکایتم رو کردم، حالا منتظر وقت دادگاه هستم، من احتمال میدم که سایتشون رو بکشم پایین، اما اگر هم نتونستم، با همین یک صفحه اونقدر مردم رو آگاه تونستم بکنم که ضرری که متوجه اونها شده چند صد برابر کلاهیه که میخواستن سر من بذارن. من این کار رو چند ماه پیش با pay98 کردم حالا نتیجه اش رو باید بری تو سایت هایی که اسکم رو شناسایی میکنن ببینی، چند ماه طول کشید، حالا اینها دومینشون چند سال اعتبار داره یه کم بیشتر طول میکشه تو سایت های جهانی بکشمون پایین ولی سعی میکنم تو همین ایران منحلشون کنم. افتاد؟؟؟ یه بار دیگه هم طرف همشهری های اصفهانیت رو بکنی تو سایت من با مشت میکوبم تو صورتت دندونات بریزه تو حلقت. :))

 10. ایرانیکارت رئیس دزدهاس، اگه تونستین الان که دلار کشیده بالا یک دلار وب مانی یا پی پال یا اسکریل یا حتی بیت کوین بهشون بفروشین، نمیخرن حروم لقمه ها.
  فقط میفروشن.

 11. سلام خدمت همه دوستان
  من دنبال کار بودم و چون ایرانی کارت استخدام داشت براشون رزومه فرستادم و دعوت به مصاحبه شدم.
  از عملکرد این شرکت اطلاعی نداشته و ندارم و داشتم در موردش تحقیق میکردم و خوشحالم که این موارد رو خوندم.
  با توجه به مطالبی که اینجا خوندم خواستم چند مورد رو ذکر کنم که برام واقعا عجیب بود:
  ۱-برای استخدام از کارجو صفته میگیرن و هیچ رسیدی نمیدن و حتی تو قرارداد هم ذکر نمیکنن!!!!!!
  وقتی علت رو پرسیدم گفتن چون شما اطلاعات و کارت های مالی مارو تحویل میگیرین ما صفته میگیریم (میخواست بپیچونه) گفتم بله گرفتن صفته که روال استخدام هر شرکتیه ولی چرا تو قرارداد ذکر نمیشه و یا رسید نمیدید ، با لحن عاقل اندر سفیه گفت برات توضیح دادم ، بعد از سماجت من گفت چون اگر شما با این کارت های ما خلاف کنید ما هیچ جا نمیتونیم شکایت کنیم و برا همین رسید نمیدیم. نمیدونم این حرفشون چقدر درسته ولی جوابی بود که دادن.
  ۲-با توجه به موردی که شما(آقای کاظمیان) هم اشاره کردید به سوء استفاده از تصویر و بیانات امام خامنه ای ،یکی از دوستانم پارسال به من گفته بود که داخل این شرکت مثل خارجه و هیچ شباهتی به محیط بیرون از شرکت نداره ولی من باور نکردم تا این که خودم برای مصاحبه رفتم ،داخل این شرکت اصلا چیزی به معنای حجاب وجود نداره و در بدو ورود خودتون متوجه میشید که اوضاع از چه قراره ، البته همه چیز از تصاویری که از کارمنداشون تو سایت و پیج اینستاگرامشون استفاده کردن تقریبا مشخصه ولی تو این تصاویر سایت و اینستاشون مثلا حجاب دارن و اوضاع داخل شرکت کلا متفاوته که نمیخام بیشتر از این توضیح بدم ولی امیدوارم پلیس اماکن دلیل خوبی داشته باشه برای این که اینها در این حد رها و … هستند.البته شاید پلیس هم ندونه داخل این شرکت اوضاع از چه قراره.

  1. سلام دوست عزیز،

   من کامنت شما رو منتشر کردم بابت بحث سفته ها، اینکه در ایرانیکارت چه افرادی هستند، حجاب دارند یا ندارند فعلا مورد شکایت من نیست و واردش هم نمیخوام بشم. نه ردش میتونم بکنم و نه میتونم تاییدش بکنم. فقط میتونم بگم اینها دارند مردم رو می تیغند. اصلا گرفتن اطلاعات خصوصی مردم جرمه. جرمهاشون زیاده یکی دو تا نیست. ولی من صرفا از چیزی که میتونم تو دادگاه با سند و مدرک ثابت کنم شکایت کردم.

   در مورد مسائل دیگه شما خودتون از راه هایی که میدونین میتونین اقدام کنید. ضمنا اینها فعلا فکر نمیکنم تو دفترهاشون باشند. در ضمن فکر نمیکنم شرکت حقوقی پشت ایرانیکارت باشه. همه چیز توسط اشخاص حقیقی داره انجام میشه. شما اگه نام شرکت رو دونستید به ما هم بگین.

 12. آقا عقل و منطق چی میگه؟؟؟؟؟؟

  ایرانیکارت اگه میتونست نماد اعتماد الکترونیک بگیره که میگرفت تا بیشتر اعتماد مردم رو جلب کنه. اگه نگرفته، یعنی نتونسته! یعنی به قول معروف تمبونشون خیسه ! خودشون هم میدونن تمبونشون خیسه.
  اقا جان قید پی پال رو بزن، من آشنا دارم تو وزارت اطلاعات ، حتی اگه وزارت اطلاعات دولت روحانی وارد نشه، من هم تو سپاه و هم تو ارتش آدم دارم، بهت ایمیل خصوصی میزنم میگم از چه راهی وارد شی که همشون رو دادگاهی کنی.
  ضما این رو هم بدون قوه قضاییه با ریاست آقای رئیسی الان روی این موضوع ها خیلی تمرکز داره. از اونجا هم من آدمش رو دارم. غلط اضافی کردن عکس آقا رو گذاشتن تو صفحه شون.

 13. چه به موقع این مطلب رو تو گوگل پیدا کردم. من حدس زده بودم که ایرانیکارت کلاهبردار باشد چون هیچ جا ثبت نیست. تعجبم از دولت است که چرا اینها را فیلتر نمیکند.
  خوب شد این مطلب را خواندم.

 14. ایرانیکارت رئیس دزدهای اینترنتی هست. یعنی تمام کلاهبرداران باید بیان کلاهبرداری رو از ایرانیکارت یاد بگیرند. اینها سر وب مانی یک کلاه گشادی سر من گذاشتند که نگو. تازه دلار وب مانی خیلی با ارزشتر از دلار پی پال هست ولی ایرانیکارت دزد.

  البته لعنت رو باید به این دولت دزد پرور فرستاد. تازه تو این مجلس جدید اومدن گفتن خدا کنه ترامپ باز رئیس جمهور بشه که تحریم های ایران برداشته نشه، تحریم ها باعث قدت ماست. یعنی اینها واقعا توهم زدند؟ نه ! برای اینکه اگه تحریم ها برداشته بشه دیگه این شرکت های دزد نابود میشن. اینها هم خودشون میدونن یه روز نابود میشن ، پس فعلا تا میتونن زیر آبی میرند و دزدی میکنند. این سایت http://www.iranicard.com اصلا شرکت نیست میتونین از سایت قوه قضاییه استعلام بگیرید. نه مالیات میده نه هیچی، کلاه مردم رو هم بر میداره.

 15. داداش ایرانیکارت از اون کلاهبردار های بیشرف روزگاره! حالا این یه نمونه بود که شما تو پی پل پیدا کردی اگه تو جزئیات کارش بری میفهمی چه کثافت کاری هایی میکنند.
  جالب اینه که سرمایه شون خالیه با جیب مردم دارن کار یه صرافی رو میکنن و مردم هم مثل گاو میرن از این شرکت ها کارت و حساب و … میخرند.
  میدونی که چه بلایی سر payment24 که غول همه این دزد ها و کلاهبردار ها بود اومد؟ بعد جالب اون دزدی که تو انگلیس دستگیر شد، تو سایتش به ملت پیشنهاد این دزد یعنی ایرانیکارت رو داده بود ! جالبه نه؟

  بعد شما برو تو صفحه درباره ایرانیکارت میبینی که عکس خامنه ای رو گذاشتند و چهارتا جمله در مورد اقتصاد مقاومتی و اینها هم نوشتند که به کارشون مشروعیت بدن. مردم هم خیال میکنن اینها دفتر و دستک دارن و مالیات میدن و ….

  1. تو این مورد خوشبختانه باید گفت که فرایند پیدا کردن اونها و ارسال ابلاغیه و کشیدن ایرانیکارت به دادگاه یا پلیس فتا چند ماه طول میکشه و این افرادی که کلاه سرشون رفته اینجا میان و کامنت میذارن و این ایرانیکارت کلاهبردار اونقدر ضرر میکنه که هزار بار بیشتر از کلاهیه که سر من گذاشتند. پی۹۸ هم همینطور بود، تا اینکه از طرف اونها زنگ زدن که ما چکار کنیم شما مقاله رو حذف کنی؟ گفتم پول شما ill-gotten هست. مقاله اینجا میمونه تا شواهد تازه ای از طریق مردم زخم خورده توسط شماها اینجا ارائه بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین ببینید

بستن
بستن