اجتماعیروزانه
موضوعات داغ

ایرانیکارت

گروهی به نام ایرانیکارت با جرم کسب مال از طریق نامشروع و سوءاستفاده و تقلب

آیا ایرانیکارت قابل اعتماد است؟

خیر، به هیچ وجه، ایرانیکارت یک گروهک اینترنتی است که نه در ساماندهی پایگاه های رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد ثبت است، نه از وزرات صنایع نماد اعتماد الکترونیکی دارد و نه درگاه بانکی دارد. بنابراین اگر شما پرداختی بکنید به جایی دستتان بند نیست جز شکایت از طریق پلیس فتا. کاری که این سایت انجام میدهد کاملا غیر قانونی است و هیچ قانونی پشت آن نیست.

نمونه ای از اخاذی گروهک ایرانیکارت که باعث شکایت من از آنان شد.

در نوامبر ۲۰۱۹ آنان یک حساب پی پل برای من باز کردند و آن را توسط یک کردیت کارت هدیه پنج دلاری بی در و پیکر وریفای کردند.

پس از آن چند بار تلاش کردم که موجودی پی پل را به آنها بفروشم و ریال تحویل بگیرم. جالب اینجاست که آنها به هیچ وجه موجودی پی پل شما را نمی خرند!

وقتی شما سفارش فروش موجودی پی پل را میدهید در قسمت پیگیری سفارشات نمیرود و می نویسد که با شما تماس خواهیم گرفت !  تماسی که هرگز نخواهند گرفت و اگر زنگ بزنید شلوغی کارشان را به رختان میکشند که شما در صف نوبت هستید.

در واقع هدف این گروهک ایرانیکارت ارزبری از کشور است وقتی به شما کردیت کارت میفروشند تا خرید اینترنتی کنید در واقع ارز را در اختیار شما قرار میدهند که شما آن را خرج کنید ولی وقتی درآمد ارزی دارید و میخواهید آن را به ایران بیاورید آنها درآمد ارزی شما را یا نمیخرند یا اگر بخرند چند هزار تومان زیر قیمت صرافی ها میخرند.

نکته تناقضی که اینجا هست این است که وقتی شما سفارش فروش موجودی پی پل خود را میدهید آنها یک بار میگویند سرشان شلوغ است، و یک بار میگویند باید مشتری خرید پی پل باشد تا ما پی پل شما را به آنها بفروشیم. و سوال اینکه: اگر مشتری نیست ؟ پس چطور سرتان شلوغ است؟!!!!!!!!!!!

اما شکایت من از ایرانیکارت

تنها پس از گذشت چهار ماه از باز کردن حساب پی پل که هزینه حدود پانصدهزار تومن برای آن از من گرفته بودند.

من ایمیلی از پی پل دریافت کردم که کارت اعتباری که آنها حساب من را در کشور فیلیپین باز کرده اند در شرف انقضاء است.

با شرکت تماس گرفتم خانمی به نام صدف صبوری در چت آنلاین پاسخگو بود اطلاعات من را گرفت و گفت حساب شما منقضی شده است بروید و یک کارت هدیه خریداری کنید که بگویید از فیلیپین باشد تا دوباره فعال شود.

البته این تنها یک بلوف بود، چون کارت من تا ۳۰ ژوئن اعتبار دارد و من بعد از آن چند تراکنش انجام دادم که به پلیس فتا ثابت کنم که حسابم مشکلی نداشته است.

پاسخ پشتیبانی به من
(لطفا برای مشاهده فایل بر روی آن کلیک کنید)

جزئیات کامل شکایت من به پلیس فتا از گروهک ایرانیکارت

من به عنوان شاکی خصوصی وقتی چهار ماه پیش به اونها مبلغی رو برای افتتحال حساب پی پل ارائه کردم ، بعد از چهار ماه نباید دوباره به آنها واریزی داشته باشم در حالی نه پی پل من به مشکلی خورده که آنها بخواهند درست کنند و نه هیچ.

جزئیاک شکایت من از ایرانیکارت در فایل زیر است که برای بزرگ شدن باید بر روی آن کلیک کنید:

برای پنج دلار به ایرانیکارت یک میلیون و هشتصد هزار تومان بپردازید تا کارتان را راه بیاندازند

هزینه پنج دلار در ایرانیکارت
هزینه پنج دلار در ایرانیکارت – بر روی عکس کلیک کنید

به روزرسانی: من دو اکانت در سایت آنها داشتم که هر دو اکانت را حذف کرده اند. یک اکانت جدید با تلفن و مشخصات جدید ساختم. در حال حاضر برای پنج دلار همان ۱۸ هزار و اندی میگیرند! یعنی کد نویسی سایت خود را تغییر دادند.

اما یک گاف بزرگ داده اند، مبلغ را گرد نکرده اند و در هر دو ستون مبلغ را به ریال نوشته اند! چه لزومی دارد که مبلغ تمام شده در یک ستون دو بار به ریال نشان داده شود؟

(یعنی راحت ترین کار در کد نویسی تومان را کرده اند ریال تا از این رسوایی بیرون آیند، غافل از اینکه من همان لحظه اسکرین شات گرفته بودم و بعد شکایت کردم)

و اما توضیحاتی که هموطنان دیگر دچار این نوع کلاهبرداری ها نشوند در فیلم زیر آمده است. فیلم در یوتیوب است و شما برای دیدن آن باید VPN خود را روشن کنید:

کلاهبرادی ایرانیکارت و شکایت از آنها به روز رسانی ۱ تیر ماه ۹۹

در خصوص شکایت من از ایرانیکارت امروز مورخ ۱ تیر ماه اس ام اسی به من ارسال شد که از ارسال شکوایه بنده به اصفهان خبر می داد.

ارجاع پرونده ایرانیکارت به اصفهان
ارجاع پرونده ایرانیکارت به اصفهان

دوباره سعی کردم وارد سایت ایرانیکارت بشم . که حساب من بسته مسدود شده بود. مکالمه من با یکی از منشی های ایرانیکارت را در زیر ببینید:

پشتیبانی ایرانیکارت
پشتیبانی ایرانیکارت

و در ادامه وقتی که من نام خودم رو گفتم:

پاسخ پشتیبانی ایرانیکارت
پاسخ پشتیبانی ایرانیکارت

سوء استفاده از سخنان مقام معظم رهبری

 

گروه ایرانیکارت در صفحه درباره ما سخنانی از مقام معظم رهبری را آورده اند به همراه عکس ایشان و در واقع از سخنان ایشان و عکس وی سوء استفاده به معنای واقعی کرده اند. چون ممکن است صفحه درباره ما را پاک کنند من اسکرین شات را گرفته ام که دوستان مشاهده کنند:

همانطور که در سخنان معظم له میبینید، ایشان دور زدن تحریم ها را برای کارآفرینی و تولید داخلی توصیه کرده اند. الان کارآفرینی سایت ایرانیکارت چیست؟

جز اینکه چند منشی گذاشته اند که حساب مردم را می ببندند و میگویند ما با شما دیگر کار نداریم ؟ یا شاید فکر میکنند چون برای فریلنسر حساب باز میکنند کار آفرینی کرده اند. نخیر این کارآفرینی نیست، چون من خودم بارها سعی کردم دلار پی پل را به آنها بفروشم و آنها دلار پی پل را نمیخرند ولی دلار را میفروشند تا آن شخص با دلار برود و مثلا یک کالای خارجی برای خود بخرد. یعنی خیانتی که این شرکت میکند ارزبری از کشور است و نه ارزآوری به کشور.

دوم این مهم به مسئولات و مقامات توصیه شده است ، وگرنه بابک زنجانی هم به اسم دور زدن تحریم ها آن کلاهبرداری ها را کرد. مسلما منظور مقام معظم رهبری افرادی مثل ایرانیکارت و بابک زنجانی و … نیستند.

سوما، آیا ایشان گفته اند که یک گروهی جمعع بشوند و به نام دور زدن تحریم ها مردم خود ایران را بدوشند؟

آیا ایشان فرموده اند که یک گروه بدون شرکت حقوقی ، بدون درگاه اینترنتی، بدون ثبت در ساماندهی وزارت صنایع و معادن، و بدون دادن مالیات ، اطلاعات تمامی مشتریان خود را حتی کارت ملی و کارت بانکی آنها را در بانک اطلاعاتی خود ذخیره کنند؟   آیا اینها فرمایشات مقام معظم رهبری است؟

حالا که اینها با من این رفتار را پیش گرفته اند، من هم از طریق شکایت پیگیری میکنم! برای همون حق خودم  و هم از طریق حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران برجک

هم اقدام کنم که برای مردم حداقل خیری داشته باشد.

به روز رسانی ۴ تیر در مورد کلاهبرداری ایرانیکارت

 

تقلب ایرانیکارت در برند

همانطور که همه میدانند برند نام و شکل تجاری مانند لوگوی یک شرکت حقوقی است. که مالکیت معنوی آن در نزد شرکت حقوقی محفوظ است. اگر کسی بدون اجازه شما از برند ثبت شده شما برای تبلیغات در جایی دیگر استفاده کند شما میتوانید از آنها شکایت کنید. اما از آنجا که ایرانیکارت یک شرکت حقوقی نیست با دادن پول به یک سایت لغتنامه به نام واژه یاب برای خودش برند و لینک و … ثبت کرده و اینطور در ذهن مخاطب القا میکند که یک برند معروف است، فقط با پرداخت یک میلیون تومان پول به واژه یاب که خودش هم فقط یک وبسایت لغتنامه است.

به تصاویر زیر دقت کنید:

همانطور که ملاحظه میکنید لینک ایرانیکارت در زیر توضیحات آمده است، که به عنوان یک Backlink به او کمک شایانی میکند که در گوگل جایگاه مناسبی داشته باشد و مشتریان بیشتری جذب کند

اما نکته بسیار بسیار جالب، زمان ثبت برند ایرانیکارت سال ۱۳۸۹ نوشته شده است.

حال به whois سایت که در تمام هوایز های جهانی ثبت شده و قابل مشاهده است نگاهی بیاندازیم:

اما با کمال تعجب میبینیم که ایرانیکارت در سال ۲۰۱۳ تازه به ثبت رسیده است.  یعنی طبق چیزی که در واژه یاب آمده و چیزی که در هوایز های جهانی از ثبت دومین iranicard.com آمده،  این به اصطلاح برند ایرانیکارت حداقل سه سال قبل از اینکه متولد شود در عالم ازل یا عالم الست وجود داشته است !!!!!!!!!!!!!!

خب چگونه پس برند خود را در واژه یاب ثبت کرده اند. پول بده و هر چه میخواهی بنویس:

به همین راحتی آنجا بنویسند سال ۱۳۸۰، کی به کیه؟  کیه که بره این پدرسوخته بازی ها رو پیدا کنه؟  بیچاره مردم ساده که به سایت هایی مثل ایرانیکارت یا پی۹۸ اعتماد میکنند بی آنکه مطالعه یا جستجوی بکنند در مورد سایتی که هیچ جا ثبت نیست. نه ساماندهی وزارت ارشاد، نه نماد اعتماد الکترونیک اینماد و نه هیچ چیز دیگری !

حال ثبت علایم تجاری یا همان برند ها از چه طریق باید انجام شود. از طریق سازمان ثبت قوه قضاییه:

یعنی اگر شما یک شرکت حقوقی باشید راحت میتوانید بروید و شکل و نام ایرانیکارت را به نام خود ثبت کنید و بعد به صورت قانونی از ایرانیکارت شکایت کنید که از برند ثبت شده شما که قابل استعلام در قوه قضاییه است دزدی شده و هم دومین ها و سایت هایشان را به پایین بکشید و هم شکل و آرم ایرانیکارت را.

دقت کنید که در این مورد کسی که برند را به نام خود ثبت کند ارجح است، نه کسی که دومین را ثبت کرده است.

و این داستان ادامه دارد…………

به روز رسانی ۱۱ تیر ۹۹

اگر شما هم دچار کلاهبرداری یا ضرر مالی توسط ایرانیکارت شده اید لطفا به صورت زیر اقدام کنید:

۱ – از طریق کارگروه مصادیق مجرمانه https://filter.internet.ir/index.html درخواست فلیترینگ دهید. جرم ایرانیکارت بند ه میباشد.

۲- از طریق سایت https://www.trustpilot.com گزارش دهید که سایت Scam است.

۳- از طریق web of trust که یک پلاگین کروم و فایرفاکس هست و به شما بسیار کمک میکند تا سایت های درست و نادرست را بشناسید گزارش دهید.

۴- بدون VPN ایرانیکارت را در گوگل سرچ کنید و در باکس سمت راست نظر خودتون رو در مورد ایرانیکارت با دادن یک ستاره اعلام کنید.

جرم جدید سایت ایرانیکارت  مورخه ۱۵ تیر ۹۹

امروز حوالی ظهر با تلفن من تماس گرفته شد. شماره Private Number خورده بود.

فردی که پشت تلفن بود با لهجه اصفهانی که سعی میکردند آن را مخفی کند گفت که از پلیس فتا زنگ میزند و من یک شاکی خصوصی دارم و باید به اصفهان بروم.

گفتم خب ایرانیکارت که من خودم شاکی هستم. به این دلالیل : …. (که در بالا ذکر شده)

ناگهان افسر (قلابی) پلیس فتا سفره دلش را پهن کرد. که این چیزها چیه در سایت نوشته ای؟ و …. که با داد و بیداد و صدای بلند من مواجه شد. که گفتم خون مردم رو دارن میمکند و هیچ جا ثبت نیستند وقتی داد و بیدار من رو شنید گفت حالا دیگه لطفا اینها رو تو سایت نذار. گفتم میذارم پدرشون رو هم در میارم.

حالا خطاب من به اون شخصی هست که با شماره Private Number زنگ زده، عمه بنده هم میتونه با شماره Private به هر جا که خواست زنگ بزنه که شماره اش نیوفته.  این یک.

دو!  من بعد از اون با شماره ۱۹۷ تماس گرفتم، پلیس به هیچ وجه حق تماس تلفنی به کسی رو نداره.

 

سه! تماس گرفتن با هر شماره ای چه آشکار و چه پنهان و جا زدن خود به نام یکی از ارگان های دولتی و مخصوصا پلیس و نیروی انتظامی خود جرم سنگینی دارد.

چهار! پلیس چه انتظامی و چه فتا، تنها میتواند صورتجلسه را به دادسرا ارجاع بدهد و دادسرا هم تلفن نمیکند! ابلاغیه و احضاریه میفرستد و من در سامانه ثنا که سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی هست عضو هستم. تلفنی که شده بود از خود ایرانیکارت بود.

 

مخاطب خاص ایرنیکارت:  در زمانی که با دومین دات کام فعالیت میکردین فعالیت هایی خارج از ایران انجام گرفت که سایت شما از ایندکس گوگل به دلیل نقص قوانین حذف شود، رو به دومین دات آی آر آورده اید! و کار ما را ساده تر کرده اید. 

آن روز به آن منشی گفتم که حق من را بدهید و گرنه به گفته حضرت علی حق گرفتنیست وقتی ده ها جرم مختلف مرتکب میشوید و مالیات هم نمیدهید. افرادی هستند حقوق دان، که میتونن با علمشون شما رو به زمین گرم بکوبند و در مدت شاید کمتر از یک سال ، چند صد میلیون تومان به شما ضرر بزنند.

دیگر انگیزه من گرفتن حق خودم نیست، من میخواهم مردم را از این کلاهبرداری ها آگاه کنم، و این کار رو انجام خواهم داد. 

فکر کردید که آراسپ کاظمیان بچه دو ساله است که زنگ میزنید و میخواهید من ر بترسونید و وقتی با تشر ها و فریاد های من مواجه میشوید صدایتان لرزان میشود و ملتمسانه میگویید دیگر این مطالب را نگذارید؟

مردک تو از نام و سخنان مقام معظم رهبری هم نگذشتی و به اون رحم نکردی برای چاپیدن مردم ؟ من زنده باشم و سر مردم کشورم رو شماها کلاه بذارین؟

مگه پلیس فتا به من تلفن نزد، میگفتید سایتم رو بلاک کنند اگر میتونند. بفهمید و بدانید که وظیفه پلیس احضار کردن افراد برای جرم نیست، آن وظیفه دادگاه و قوه قضاییه هست. به زودی ضربه ای مهلک بابت تلفن امروز خواهید خورد. ضمنا نقض حریم خصوصی گرفتن اطلاعات ما جهت احراز هویت و بعد بستن حساب های من و سوءاستفاده از شماره تلفن من از دیگر جرم های شماست.

۱۵ تیر ۹۹

این صفحه به زودی با اسناد و مدارک حقوقی بیشتر به روز میشود.

بروزرسانی ۱۲ مرداد کلاهبرداری ایرانیکارت

ایرانیکارت یک دومین دیگر ارائه کرده است تحت عنوان www.iranicard.net  و در این سایت که صرفا یک سری اطلاعات آمده است یک نماد اعتماد الکترونیکی آورده است.  وقتی بر روی نماد اعتماد الکترونیک کلیک میکنید مجوز دارنده نماد اعتماد یک شرکت است به نام  پالیز پردازش آیریک .

شرکت پالیزی پردازش آیریک طبق جستسو های به عمل آمده، یک مغازه فروش قطعات کامپیوتر در اصفهان است. ملاحظه بفرمایید، در لینک زیر میتوانید ملاحظه کنید:

لینک خدمات شرکت پالیز پردازش آیریک 

همانطور که میدانید نماید اعتماد الکترونیک منحصرا برای دومین های مختلف صادر میشود. شما باید در همان سایت که نماد دارد وارد درگاه بشوید و در درگاه هم نام همان دامنه یعنی www.iranicard.net را مشاهده کنید.  آدرس اصفهان که در سایت www.iranicard.net آمده این است:

اصفهان اصفهان چهارباغ بالا، نبش کوچه ۳۹، ساختمان جم، طبقه ۴، واحد ۹

و آدرسی که در سایت ایرانیکارت دات آی آر آمده این است:

اصفهان، خیابان ارباب، کوچه قصر ، پلاک ۱

اگر در آدرس بالا تغایر میبینید دروغ و دور زدن سیستم نماد اعتماد الکترونیکی و فریب مردم با یک دومین دیگر را نیز به جرایم این سایت اضافه کنید.

و اما سوال همین امروز من از پشتیبانی ایرانیکارت که نمیدانست من آراسپ کاظمیان هستم:

این خانم سمانه شاهدی همان کسی هست که وقتی به بانک مغان تماس گرفتم شماره ایشون رو به من داد و من الان شماره موبایل ایشون رو دارم. لابد خوانندگان محترم انتظار ندارند که شماره ناموس مردم رو اینجا فاش کنم. اگر منم جای ایشون بودم در اسرع وقت اونجا رو ترک میکردم و عطایش را به لقایش میبخشیدم. چون این بندگان خدا تقصیری ندارند، برای یک لقمه نان آنجا کار میکنند شکایت من هم در آینده از مدیران شرکت خواهد بود که پشت این دختران پنهان شده اند. به هر حال، همانطور که میبینید، پشتیبانی به صورت کاملا عمدی در حال گمراه کردن شماست ؟  اول اینکه ممن در سایت iranicard.ir هستم و ایشون برای نماد اعتماد الکترونیکی ، من را به سایت iranicard.net ارجاع میدهد. دوم اینکه دفتر بخاطر کرونا بسته است. من تهرانی هستم و اصفهان را نمیشناسم، شاید یا آدرس فیک و دروغین باشد، چون ابلاغیه دادسرا ظاهرا هنوز به دست آنها نرسیده است و چیزی در سامانه ابلاغ الکترونیک من نیامده است و دوم اینکه من پرسیدم آیا تو سایت iranicard.net که نماد اعتماد الکترونیک دارد میتوانم با انتقال وجه از طریق درگاهی که مخصوص iranicard.net است بدهم و اینکه الان من تو سایت دات آی آر هستم و نماد شما در یک سایت دیگر به چه درد من میخورد؟  که بعد پاسخ دادن که در حال پیاده سازی بر روی این سایت است، در حالی که نماد اعتماد الکترونیک یک کد است که قراردادنش در سایت کمتر از دو دقیقه زمان میبرد.

و مشکل بعدی:

آیا به راستی گمان میکنید شرکت رنو که خود زمانی اینجا در ایران نمایندگی داشت ، الان مشتری ایرانیکارت شده است؟ برای نقل و انتقال چندین میلیون یورو پول؟ اصلا مگر واردات بسته نشده؟ رنو چه همکاری می تواند داشته باشد و ایضا ایران خودرو ، این شرکها انقدر فشل شده اند که برای رفع نیاز خود به یک گروه بی نام و نشان نیاز دارند.

اما مساله دیگر این است که ما در سال ۱۳۹۰ یک همایش برگزار کردیم با نام خدمات الکترونیکی و  شعار تحولی نوین در توسعه پایدار. آن زمان بانک ملت ۱۰۰ میلیون تومان داد و تمام پشت سن را خرید و بنرها و … را گذاشت که هر گاه دوربین بر روی سن میرفت بانک ملت نمایان میشد. بعضی شرکت ها با مبلغ کم اسپانسر مالی در جاهای دیگر سالن یا در سایت شدند.

اما معمولا دانشگاه ها که مفلس و بی پولند اسپانسر معنوی میشوند یعنی اجازه میدهند که لوگوی دانشگاه را در سایت همایش قرار دهیم. چه این سایت متعلق به ایرانیکارت باشد اگر اجازه مکتوب از شرکت مثلا ایران خودرو یا شاتل نداشته باشند، آن شرکت ها سریعا شکایت می کنند و اینها را چند صد میلیون تومان برای سوء استفاده از لوگوی این شرکت ها در سایت خودشان جریمه میکنند. حتی ایگر اینها مشتری واقعی ایرانیکارت میبودند که نیستند باز نیاز به اجازه نامه مکتوب برای ثبت لوگو هست.

و من به زودی با روابط عمومی ایران خودرو تماس میگیرم و  سوال میکنم که شما در این سایت مشتری هستید ؟ انقدر بیچاره شده اید در زمین انتقال ارز؟ کاری با شرکت های شاتل و رنو فعلا ندارم، همان ایران خودرو میتواند اینها را چنان جریمه ای کند که توان بازپرداختش را نداشته باشند و به زندان بیوفتند.

فعلا چیزی که از رفتار منشی ها و بخش پشتیبانی و آن تماس تلفنی کذایی بر می آید، در  خصوص کلاهبرداری های مکرر ایرانیکارت، نام آراسپ کاظمیان برایشان حکم حضرت عزرائیل (ع) را دارد.

فکر کنم این صفحه باز به روز رسانی شود.

برچسب ها

آراسپ کاظمیان

میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست - تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز (حافظ)

‫۱۲۷ نظرها

 1. جدیدا آدرس خودشون در اصفهان عوض کردن،تعجب کردم آخه قبلاً تو یه کوچه خلوت بودن تو یه واحد تجاری ، همه چیزش به هر کاری می خورد غیر از تجارت ،تازه درب دفتر همیشه قفل بود و باید زنگ می زدی و بعد تو دوربین ببینن و بعد قفل باز کنن تا وارد بشی ،الانم رفتن جای دیگه شک کردم تا اینکه مطالب شما را خواندم
  الان پرونده به کجا رسید

 2. عرض سلام و ادب و احترام خدمت دوست عزیز آقای کاظمیان واقعا ایرانیکارت وب سایت دروغگو و کلاهبرداری هست امروز تاریخ ۶ آذر ماه ۹۹ قیمت دلار پرفکت مانی که به شما بیست و شش هزارو ششصد تومان اما از شما بیست و پنج هزار تومان می‌خره تازه این خوبه قیمت خرید کارانسی بیت کوین چهارصدو شصت و شش میلیون به شما میفروشه که در این ساعت که دارم این پیام رو مینویسم قیمت بیت کوین ۴۴۰میلیون و خورده ای هست خودتون حساب کنید و ببینید

 3. من امروز به پشتیبانی ایرانیکارت پیام دادم که یه مبلغ جزیی رو از فرانسه میخوام دریافت کنم ایا میتونن کمکم کنن و بهم گفتن که باید حساب پی پال باز کنم و هزینش ۳۴ دلار میشه که از کشور مالزی یا فیلیپین باز میشه به دلار امروز ۸۵۰ تومن میشه. من وقتی اسم ایرانیکارتو سرچ میکردم تو قسمت پیش بینی کلمات گوگل برام میاورد کلاهبرداری ایرانیکارت و همینجوری کلیک کردم که ببینم قضیه چیه. خیلی خوشحالم که تو این شرایط مالی بد متضرر نشدم. خیلی ممنونم که این مطلبو منتشر کردین.

 4. سلام مجدد . اقا من بدن مطالعه کامل مقالتون نظری منتشر کردم و ناراحتی بنده از جای دیگر بود که روی کلام بنده در سایت شما اثر گذاشت . عذر خواهم

  1. دیگه دیره ! دو بار که تو این وضعیت کرونایی پات باز بشه به جاهایی که تا به حال نشده و دو چک که بخوری میفهمی که فضای مجازی هم حریم داره، و یاد میگیری عصبانیتت رو سر کس دیگه خالی نکنی. خیلی دیره ! کلی زحمت کشیدم جوابت رو دادم !

 5. اوسکله ، بیکار
  طرف کدوم شرکت رغیبی که بیای محتوا زرد بنویسی ؟
  شاسمشنگ جان ، کونت گذاشتن این راهش نیست
  برای افزایش ترافیک سایتت اومدی نون بری ی تیم سالم را میکنی ؟ میخوای به چی برسی
  از سایتشون خرید کردم و تا به الان هیچ مشکلی نداشتم ، کاملا صادقانه دارند فعالیت میکنند
  دو تا ادم نفهم و منفی نگر مثله شما باشند گوه میزنند به مملکت و جوونای مملکتمون
  هر حرف جا و هر نکته زمانی دارد ، اگه شکایتی دارید از همون مراجع قضایی کارتون را جلو ببرید

  اونم برای چقدر ۵۰۰ هزار تومان !

  خدا شفات بده و به راه راست هدایتت کنه ، منفی نگر بدبخت

  خایه داری همین کامنت را منتشر کن و تا همه ببینن

  1. از دوستان عزیز و کاربران سایت پوزش میخوام که این کامنت که پر از حرفهای رکیک هست منتشر کردم. دلیل انتشار این بود که بدانید طرفداران اینها که بهشان فشار آمده چطوری میان و فحاشی میکنند. اینجا صد و خورده ای آدم اومدن گفتن که ایرانیکارت چه کلاهبردار و حروم لقمه هست و من این کامنت ها را دریافت میکنم. حالا کامنت ایشون رو بررسی میکنیم و پاسخ میدیم:

   اوسکله ، بیکار (این رو باید بنویسید اوسکل بیکار، کسره اینجا اشتباهه ، نشون دهنده سوادت)
   طرف کدوم شرکت رغیبی که بیای محتوا زرد بنویسی ؟ ( من اینجا از هیچ شرکتی نام نبردم و هیچ جا رو معرفی نکردم ، بعدش هم کلمه رقیب درسته احمق بی سواد)
   شاسمشنگ جان ، کونت گذاشتن این راهش نیست (واسه همین ادبیاتت منتشر کردم)
   برای افزایش ترافیک سایتت اومدی نون بری ی تیم سالم را میکنی ؟ میخوای به چی برسی (من تو سایتم نه چیزی میفروشم نه تبلیغات گذاشتم که نیاز به تبلغات داشته باشم، نون اینها رو که میبرم هیچی اگه بتونم زندانیشون هم میکنم بجرم پولشویی و کلاهبرداری از مردم و اخذ مال از طریق نامشروع پس دهن کثیفت رو گل بگیر)
   از سایتشون خرید کردم و تا به الان هیچ مشکلی نداشتم ، کاملا صادقانه دارند فعالیت میکنند. (تو اینطور که داری خودت رو جر میدی معلومه که از عوامل خودشون هستی، وگرنه مثل آدم حرف میزدی، سواد نوشتاریت هم در حدی نیست که بخوای خرید خارجی داشته باشی، حمالی بیش نیستی)
   دو تا ادم نفهم و منفی نگر مثله شما باشند گوه میزنند به مملکت و جوونای مملکتمون. (اول نفهم باباته که تو رو پس انداخت. دوم باید بنوسی مثل من، نه مثله من، مثله اون چیزی هست که تو رو باید با چاقو و قمه و ساتور کرد)
   هر حرف جا و هر نکته زمانی دارد ، اگه شکایتی دارید از همون مراجع قضایی کارتون را جلو ببرید. (احتمالا خواستی این مصرع حافظ رو بگی: هر سخن وقتی و هر نکته مکانی دارد ! ظاهرا چشمهات هم کوره و نمیبینی که از طریق مرجع قضایی هم پیگیر هستم و بعد از کرونا میرم دنبالش، قضیه ۵۰۰ تومن رو هم نمیدونم از کجای وجودت درآوردی، شکایت من اصلا چیز دیگه ای هست)

   اونم برای چقدر ۵۰۰ هزار تومان !

   خدا شفات بده و به راه راست هدایتت کنه ، منفی نگر بدبخت (ان شاءالله، اگه من منفی نگرم و تو مثبت نگر مخاطبان با نوشتار تو قضاوت میکنند که منفی نگر بودن خوبه یا مثبت نگر بودن)

   خایه داری همین کامنت را منتشر کن و تا همه ببینن (دوستان عزیزم من عینا کامنت این موجود اسفل السافلین رو منتشر کردم و همین کلماتش هم میتونه پیگرد قانونی داشه باشه. ای پی ایشون مشخصه که من سیو کردم که اقدام قانونی کنم. گوشیش شیاومی Redmi Note 9S هست و از مشهد اومده، از طریق جی پی اس موقعیت مکانی و آدرسش کاملا سیو شده، و به طریق Ping Back به محتویات گوشیش دسترسی پیدا کردم و کل اطلاعات گوشیش رو روی سرور ذخیره کردم تا در صورت نیاز به مراجع قضایی تحویل بدم.

   حالا تو اگه مردی بیا جواب بده و بگو اطلاعاتی که ازت دادم دروغ هست تا چند تا از عکس های گوشیت رو اینجا منتشر کنم.

   دوستان عزیز
   این رزومه ایرانیکارت تا این لحظه توی گوگل هست بماند که خودشون و کارمندهاشون به خودشون رنک ۵ داده اند فقط برین تو گوگل بزنین ایرانیکارت و توی باکس گوگل که باز میشه نظرات مردم تو گوگل رو بخونید، اونها که دیگه تو سایت من نیستند. رنکشون ۲٫۹ هست از ۵ و این یعنی صحت تمام چیزهایی که من این همه زحمت کشیدم و برای روشنگری هموطنانم نوشته ام:
   Iranicard Ranking on Google

  2. حیوان پیش تو شرف داره با این ادبیاتت و این نوع نوشتار نشون دادی که یه احمق بی سواد بیشتر نیستی. چه سودی الان آقای کاظمیان داره میبره از اینکه اینجا حقیقت رو بیان میکنه. لابد ریویو های گوگل هم کار ایشونه . هان؟ اگه تمام مردم جامعه مثل آقای کاظمیان بودند و تو هر چیزی بدون ترس جلو میرفتند جامعه گلستان میشد.
   تو خودت یا دلال هستی ، یا از طرف اونها شارژ شدی بیای اینجا این حرفها رو بزنی . ایشون جوابت رو داد، و تو دهنی محکمی بهت زد ولی من هم بهت میگم، صد رحمت به گاو و گوسفند و خر ! تو از همه اینها کمتری . حقیری !

 6. ممنونم از مطلب خوبتون، میخواستم یه مقدار قابل توجهی رمز ارز به ایرانیکارت بپردازم ولی قبلش تو گوگل سرچ کردم سایت شما رو دیدم، مطالبتون دقیق و مستند بود و حداقل من رو متقاعد کرد که این کار رو نکنم

 7. سلام آقای کاظمیان عزیز . ممنون بابت مطالبتون
  من کار گرافیک میکنم و می خوام داخل یک سایت خارجی نمونه کارهام رو بفروشم . برای رجیستر شدن داخل سایت احتیاج به پی پال دارم . واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم و از کجا تهیه کنم . شما چه چیزی رو برای تهیه پی پال داخل ایران پیشنهاد میدین ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین

 8. سلام و وقت بخیر
  جناب کاظمیان حقیقتش من هم برای مصاحبه مانند برخی دوستان که نظر گذاشتن به اینجا رفتم. دقیقا شرایطی که راجب سفته گفتن درسته.
  اما بنده یک سوال داشتم اگر بتونید کمکی بکنید ممنون میشم.
  اگر بحث سفته رو کنار بزاریم بفرض یکروزی کار و کاسبی این دوستان تخته شد و به جرم کلاهبرداری تحت پیگرد قرار گرفتن آیا فقط مدیریتشون دچار مشکل میشه یا کلیه کسانی که اینجا مشغول بکار هستن براشون مشکل درست میشه؟
  سوالم برای کسانی که شاید بخوان اینجا مشغول بکار بشن هستش.

  1. سلام،
   والا من که قاضی نیستم بدونم. کار اینها غیر قانونی هست، شرکت ثبت شده نیستند. در ساماندهی وزارت ارشاد ثبت نیستند، لوگوی نماد اعتماد الکترونیک ندارند. از نام رهبری سوء استفاده کرده اند. خودشان را جای پلیس جا زده اند، و حداقل پرونده من یکی فعلا در خصوص اینها مفتوح هست حالا چند نفر دیگه شکایت کرده اند خدا داند. شما نمیتونید بحث سفته رو کنار بگذارید چون از نظر حقوقی سفته از چک خطرناکتره و اینها به نام آشنایانشون کار میکنند معمولا و خودشون در سایه هستند. ولی اگر به فرض اینکه شما سفته نداده اید و آنجا مشغول به کار شوید، گمان نمیکنم اینکه کارمند ایرانیکارت بودن با توجه به اینکه شما نمیدانسته اید که کار ایرانیکارت جرم هست و تحصیل مال از طریق نامشروع دارند ، برایتان مشکل ساز باشد. البته الان همه میدانند اونجا چه غلطی دارند میکنند همین خانم سمیرا هاشمی رابط اونها با بانک مغان آذربایجان هست، عکس چت های من اینجا هست که به محض اینکه اسم من آمد پاسخ داد ما با شما کاری نداریم. یعنی به تمام کارمندان توجیه شده که آراسپ کاظمیان یعنی خطر. بنابراین من پیشنهاد نمیکنم کسی با اینها همکاری کنه. اگر روزی تحریم ها برداشته بشه، اینها به جرم نداشتن مجوز از بانک مرکزی جزو اولین کسانی هستند که مورد هدف ضد اطلاعات سپاه قرار میگیرند و خیلی راحت میتونم بگم که به جرم مفاسد اقتصادی زندانی میشن. گمان میکنم در چنین صورتی که خود آنها هم این را میدانند آنها یک سری کارها را به نام پورسانت کارمند و اینها تفویض اختیار میکنند و روز دستگیری میگویند که ما نکردیم که فلان کارمند خودش با اختیار خودش این کار را کرده است و همین که شما در گوگل رای های منفی مردم را از عدم برخورد مناسب کارمندان میبینید و میخوانید به این معنی است که راه اندازان این مجموعه پشت کارمندان سنگر گرفته اند و سوء مدیریت در قسمت منابع انسانی و کارمندانشون به وضوح مشخص هست.

 9. سلام و عرض ادب
  مطمئن باشید اینا که میگن مطلب رو پاک کن و یا اگه پیشنهاد بدن که چی میخوای تا مطلب رو پاک کنی
  اگر وعده دادن صدها میلیون تومن هم بدن همش دروغه
  فقط میخوان پشت تلفن صدای شما رو بگیرن که شما قبول کنید و بعدا بگن ببینید هدف این آدم اخاذی از ما بوده
  فریب این شغالان رو نخورید

  1. گیرم این کار رو بکنند! فکر میکنید کسی که اهل فلسفه و حکمت و عرفانه از این پول ها میخوره؟ من همون اول بهشون گفتم اکانتی پی پل که برای من تایید کردید انتظارم اینه حد اقل یک ساله باشه نه اینکه بعد از چند ماه منقضی بشه ، با یک کردیت کارت یک ساله برام تمدید کنید، گفتن بیا برو بخر، دلار اون موقع ارزونتر از الان بود و اونها واسه پنج دلار یک میلیون هشتصد میخواستن بگیرند. گفتم پس چیزی که به من ارائه دادین ناقصه بعد از چند ماه Expire شده زیر بار نرفتند و من هم ماشه این مقاله رو به طرفشون گرفتم و چکوندم. فکر نمیکردند اینطوری ضرر میلیاردی بخوردند.
   بعد خودشون رو جای پلیس فتا جا زدند، که این کار خودش جرمه بزرگیه. ضبط صدا هم سندیت قانونی نداره، چون نیاز به مجوز قاضی داره و جز اون هر صدایی که از هر کسی ضبط بشه تو دادگاه پشیزی ارزش نداره وگرنه من خودم صدای ضبط شده شون رو که ایرانیکارت خودش رو جای پلیس فتا جا زده دارم ولی تو سایتم نذاشتم چون بر خلاف اونها حرفه ای کار میکنم. اینها حتی حساب های من رو تو شرکتشون بسته اند، ولی شما اگه الان حساب داشته باشین و بخواین که حسابتون رو ببندند حتی اگه موجودیش صفر باشه، این کار رو نمیکنند. یعنی از نظر Privacy مشکل دارند. کلا ایرانیکارت وضعش افتضاحه.

 10. درود بر شما
  من با سایت شما چند روزی هست آشنا شدم ولی بازهم به بهانه مصاحبه رفتم . خیابان ارباب بود.
  دقیقا به من هم سفته رو گفتند. کارشناس منابع انسانی خانم بود.
  گفت شما باید آموزش ببینید راجع به پشتیبانی و…
  گفتم پشتیبانی شما خیلی قویه؟گفت ایرانیکارت یک بزند فلان و…..گفت شما هم طی ۱۰ روز عالی نباشی نمی خوایم و…..
  گفتم مطمئن باشید من قوی تر از کل تیم شمام شما تیم ضعیفی هستید
  گفت سندتون
  گفتم آقای آراسپ کاظمیان
  گفت تماس میگیریم باهاتون گفتم نه علاقه ای به پول حروم ندارم

  1. عجب! واقعا این اتفاق افتاده ، اگر صدای ضبط شده ازشون داشتین تو سایت صداشون رو منتشر میکردم. به هر حال سایت من تنها به مشکلات ایرانیکارت نپرداخته شما وقتی ایرانیکارت رو به فارسی با وی پی خاموش سرچ میکنید یک باکس کنار گوگل باز میشه، اونجا مردم ریویو دادن و بسیاری از مردم امتیاز ۱ بهشون دادن به طوری که امتیاز کل اونها از ۵ به ۳ رسیده. طبق قوانین گوگل که هر اکانت با شماره تلفنی تایید میشه، اینها افراد مختلفی هستند که ربطی به من ندارند. البته من خودم اونجا رای منفی دادم ولی بقیه آدم های حقیقی دیگه ای هستند که سرشون کلاه رفته.

 11. سلام.
  من دو هفته پیش رفتم مصاحبه.گفتند بیست میلیون سفته بدون رسید بدون قید حسن انجام کار.گفتم هیچ جا اینجوری نیست. دختره دست پاچه شد گفت عوضش اسم مدیر عامل قید میشه!!!!! گفت بخاطر دلار و درهمی که بهتون داده میشه و….. ازش استفاده نکنید و …. و ماهم نمیتونیم پیگیری کنیم. گفتم همین که نمیتونید پیگیری کنید یعنی خانه از پای بست ویران است. وی ناراحت شد و گفت از خط قرمز ما عبور کردید.

  1. میخواستید بگید تو بهار از خط قرمز یک نفر به نام آراسپ کاظمیان عبور کردید، دهنتون رو آسفالت کرد که به غلط کردن افتادید و خودتون رو جای پلیس فتا جا زدید ! و اونجا که گفت اسم مدیر عامل ثبت میشه باید میگفتید مگه شما شرکتین؟ روزنامه رسمیتون کو ؟ چرا تو قوه قضایه اسم شرکتتون نیومده؟ مدیرعاملتون طبق اساسنامه شرکت کجاست؟ پس ظاهرا باز کردند! اونموقع هم از ترس ابلاغیه دادگاه به بهونه کرونا بسته بودن ! شیطونه میگه برم پرونده رو به جریان بندازم، چون من شاکی از ایرانیکارت هستم اونها باید به دادگاه تهران احضار شن نه اینکه من برم اصفهان. اینها دزد و کلاهبردار هستند ولی خیلی نفهم هم تشریف دارند گمان کرده اند که با دسته کوران طرف هستند.

 12. زمانی که در گفتگو با ایرانی کارت و pay98 اسم شما رو آوردم دیگه جواب ندادن و حتی بعد از رفرش صفحه ایرانیکارت دیگه منوی گفتگو برای من نیمد

  1. بعضی ها اینجا به من تهمت زدن که تو با بدنام کردن اونها میخوای کاسبی کنی و پول دراری، گفتم چه پولی؟ مگه من دارم کار اونها رو میکنم؟ مگه من تبلیغات تو سایتم منتشر میکنم؟ سایت من در مورد فلسفه و حکمت و موسیقی و هنر و این چیزهاست. حالا دو سه مقاله انتقادی هم در مورد اون گروه ها که به هموطنان من دارن آسیب میزنن نوشتم. سایت من تو ساماندهی وزارت ارشاد ثبته. معلومه که اسم من رو بیاری اونها خودشون رو خیس میکنند. نه توان مقابله و شکایت از من رو دارند و نه میتونن کاری انجام بدن چون میدونن یه ضربه که بزنند صدتا میخورند. اینها فکر میکنند من همین یک سایت رو دارم! من چون اینها رو زیاد گنده نکنم نذاشتم خبرم تو خبرگزاری ها بره، ولی اگه بخوان پا از گلیمشون دراز تر کنند، کاری باهاشون میکنم که نباید. شما فقط باید تو گوگل به اینها رنک منفی بدید یعنی رنک یک بنویسید و مردم رو آگاه کنید.

 13. خیلی ممنونم از این مقاله و آگاه سازی که انجام دادین.
  قصد باز کردن یک حساب پیپال و یا نقد کردن پولم توسط حساب یک شرکت رو داشتم که تقریبا معروف ترین سایتی که تو گوگل میومد همین سایت بود و میخواستن ۳۴ دلار بابت باز کردن حساب ازم بگیرن!! اینکه سایتشون نماد اعتماد نداشت واسم خیلی عجیب بود و عجیب تر اینکه تو چند تا از سایت های دیگه که رفتم اونها هم این نماد رو نداشتن! از طریق مشاوره انلاین ازشون این مسئله رو پرسیدم گفتن هیچکدوم از سایتهای این حوزه این نماد رو ندارن! متقاعد شده بودم که چیز نرمالی هست تا اینکه سایت شما رو دیدم. ممنونم ازتون.
  سوالم این هست اگر سایتی این خدمات رو ارائه بده و نشان اعتماد الکترونیک داشته باشه میشه بهش اعتمادکرد؟ مثلا سایت ایران سرور همچین کاری میکنه فقط مشکلی که من دارم اینه که گفتن حداقل مبلغ باید ۵۰۰ دلار باشه تا نقد کنن.

  1. کلاهبرداری ایرانیکارت هم تو اسناد و مدارک و اسکرین شات های مقاله مشخصه و هم تو کامنت هایی که مردم گذاشتن. حاکمیت اینجور سایت ها رو فعلا فیلتر نمیکنه که تحریم ها رو دور بزنند اما بعد از مدتی تمامشون نابود میشن. همه این سایت ها دولت مستعجل هستند.

     1. سلام نمیدونم چطور شد دنبال چی میگشتم این سایت شما رو دیدم اتفاقا منم تو ایراینکارت تازگی رفته بودم ولی چیزی نخریدم فقط قصد اش رو داشتم ولی خوشبختانه چون پول نداشتم انجام ندادم اصلا داشتم هم شاید انجام نمیدادم راستش چون کارت های اعتباری شخصی نمیشه گرفت باید از طریق این واسط ها انجام داد ولی به هرکسی هم نمیشه اعتماد کرد حتی خرید به اندازه ۱۰ دلار . اول فکر کردم نوشته های شما در مورد ایرانیکارت درست نیست حتی در مورد نماد الکترونیک اش که نوشتین واسه ی شرکت دیگه هست هم دیدم واسه مطمئن شدن دوباره رفتم تو گوگل نوشتم peyment24 دیدم هیچ لینکی ازش نمیاد!!! اتافقا همین peyment24 سه یا چهار سال پیش باهاش اشنا شده بودم هم همین برند بعضی شرکت ها و سازمان ها رو زده بود یکیش دیجی کالا بود اصلا بخاطر همین لوگوی دیجی کالا به این سایت اعتماد داشتم واقعا که عجب ادم های ناجوری وجود داره.

      1. این رو باید به این آقایی گفت که میگه چرا کامنت های مخالف رو منتشر نمیکنی و میترسی. به من میگه تو از خراب کردن ایرانیکارت داری کسب درآمد میکنی !!!!!! خیال میکنه این من که این کامنت ها رو میزنم نه شما ! براش عکس گرفتم از گوگل و چیزهایی که مردم گفته اند در مورد ایرانیکارت و کلاهبرداری هاش! نمیفهمه که با هر شماره تلفن نمیشه کلی اکانت جی میل باز کرد. اونجا هم لابد من نفوذ دارد.
       اینها نه شرکتند و نه کارشون قانونیه. نیاز به شاکی خصوصی دارند تا پدرشون رو در بیاره، من بخاطر فاصله تهران تا اصفهان و کرونا و کلا بخاطر هزینه فرصتم بیکار نیستم که شاکی خصوصی اینها بشم ولی افراد مال باخته میتونن شکایت کنند، اینها اگه شرکتند چرا تو سایت روزنامه رسمی قوه قضاییه چیزی ازشون نیست؟ اینها از شش ماه پیش به بهانه کرونا دفتر کارشون رو تعطیل کردند. مثل Pay98 یک کروهگ فاسد هستند که پول مردم رو میخورند.

  2. سلام. خیلی ممنون از اطلاع رسانی شما .قابل درکه که چقدر به وقت و انرژی و آرامش شما خسارت وارد کردن و این اصلا قابل جبران نیست. من به عنوان یه هموطن از شما خیلی ممنونم که از حقتون نگذشتید و انرژی مضاعف گذاشتید که به بقیه هم آگاهی رسانی کنید. خودم می خواستم بهشون سفارش بدم که با مقاله شما برخورد کردم

 14. عرض سلام و روز بخیر
  جناب کاظمیان ممنون از اطلاع رسانی شما . باعث شدید سمت این گروه ایرانیکارت نرم. من برای ایجاد اکانت در یک سایت تایید مدارک بین المللی و همینطور اپلای مدارک شغلی و تحصیلی در چند مرجع دانشگاهی در خارج از کشور نیاز به مسترکارت دارم . نمیخوام از مسترکارت اقوام و آشنایان استفاده کنم. لطفا بفرمایید از کجا تهیه کنم که نسبت به بقیه عرضه کنندگان مسترکارت دردسر و اعصاب خوردی کمتری داشته باشه؟ پیشاپیش از راهنمایی جنابعالی سپاسگزارم

  1. سلام دوست عزیز
   واقعا نمیدونم. این سایت من سایت فلسفه و عرفان حکمته. این ایرانیکارت کلاهبرداری خواست بکنه ما هم زدیم نابودش کردیم این همه ملت هم اومدن کامنت دادن که سر ما هم به طرق مختلف کلاه گذاشته. اینکه چرا حکومت فیلترش نمیکنه هزاران دلیل داره ! مطمئن باشید وقتی تحریم ها برداشته بشه و یک بانک خارجی در ایران بیاد تمام این مجموعه های کلاهبردار خود به خود نابود میشن.
   من هم جایی رو نمیدونم که بخوام معرفی کنم خودم کارهام رو از طریق روسیه و وب مانی و پرفکت مانی و یاندکس مانی و اینها انجام میدم.

 15. سلام و روز بخیر
  جناب کاظمیان ممنون از اطلاع رسانی شما . باعث شدید سمت این گروه ایرانیکارت نریم. من برای ایجاد اکانت در یک سایت تایید مدارک بین المللی و همینطور اپلای مدارک شغلی و تحصیلی در چند مرجع دانشگاهی در خارج از کشور نیاز به مسترکارت دارم . نمیخوام از مسترکارت اقوام و آشنایان استفاده کنم. لطفا بفرمایید از کجا تهیه کنم که نسبت به بقیه عرضه کنندگان مسترکارت دردسر و اعصاب خوردی کمتری داشته باشه؟ پیشاپیش از راهنمایی جنابعالی سپاسگزارم

  1. شواهدی در دست دارم که ایرانیکارت به زودی نابود میشه. فکر نمیکنم دیگه ارزش داشته باشه وقتم رو صرفش کنم. خیلی از مردم از این مقاله من به کلاهبرداریشون پی برده اند. شما هم اگر ریویو ها رو میخوندین ایرانیکارت نمیتونست کلاهبرداری کنه ازتون

 16. سلام ممنون از اطلاعاتی ک منتشر کردید.من چند وقت پیش برای مصاحبه کاری رفتم این شرکت و شاید باورتون نشه ازم سفته ۲۰ میلیونی خواستن بدون اینکه رسیدی بدن و یا اینکه در متن قراردادمون بخوان ذکر کنن!۲۰ میلیون سفته به نام شخص مدیر عامل!!!گویا من بدهی ۲۰ میلیونی به این شخص دارم…
  متاسفانه تو روز روشن دزدی میکنن و معلوم نیست سفته های چند نفر مثل من رو که فقط دنبال کار و درامد کسب کردن بودن در گذشته ایشون نقد کردن.سفته بدون پشت نویسی و ذکر اینکه بابت حسن انجام کار و ضمانت بوده… متاسفم برای خودم که همچین ادمهای کلاهبرداری زودتر پیشرفت میکنن تو این مملکت البته با خالی کردن جیب مردم

 17. عمو آراسپ انصافا نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم
  من حقیقتش میخواستم فریلنسریو شروع کنم و بندو بساط پیپالمم بسته بودم رو ایرانیکارت ینی قرار بود یه پولی دستم برسه ک باهاش تو ایرانیکارت پیپال باز کنم و شروع کنم به فریلنسری و ازطریق ایرانیکارت پولمو نقد کنم خدایی دمت گرم این حرومزاده ها معلوم نیست دیگه از چنفر دیگم پول تیغ زدن خدا عزیزاشونو خودشونو به خاک سیاه بزنه
  امیدوارم هرجا هستی بهترینا نصیبت بشه بابت اینکه فکر من و امثال منو روشن کردی بازم یه دنیا ممنونم

  1. آقا اولا عمو خودتی،
   دوما تو همین کامنت ها که داره نزدیک ۹۰ و ۱۰۰ میشه میتونی مالباختگانی که بی پناه به اینجا پناه آوردن رو ببینی. تازه نصف کامنت ها رو که در مورد اینکه حالا ما چی کار کنیم رو نشر ندادم چون نمیخوام سایت دیگه ای که نمیشناسم معرفی کنم.

 18. مشکلی که من با ایرانیکارت دارم :
  در تاریخ ۲۵ اسفند ما۶ ۹۸ بنده یک ووچر پرفکت مانی پنجاه دلاری سفارش دادم که شد بیش از ۸۰۰ هزار تومان ، وارد صفحه پرداخت شدم و پرداخت را انجام دادم، پیامک بانک آمد ، از صفحه خارج شدم دیدم دوباره یک پیامک آمد که درست همان مبلغ سه دقیقه بعد از پرداخت من از حسابم کسر شد . تیکت فرستادم گفتن ۲۴ ساعت صبر کنم . دو روز گذشت دوباره تیکت فرستادم گفتن بخش حسابداری داره بررسی میکنه ! بعد بهم یکی زنگ زد ساعت ۱۰ شب روز ۲۸اسفند گفت از ایرانی کارت زنگ میزنه لطفا منتظر باشید خودمون به شما اطلاع میدیم. گذشت تا خرداد ۹۹ که من یهو فهمیدم این پول واریز نشده. از اون موقع تا همین الان دارن منو میپیچونن. پرینت حساب استعلام تراکنش هر چی بگی دادم بازم میگن صبر کن

  1. اینها چون کارشون قانونی نیست درگاه پرداخت الکترونیک ندارند و از درگاه های جانبی مثل زرین پال و … استفاده می کنند. به هر حال خود شما میگین پول به حساب اونها واریز نشده پس یا به حساب خودتونه یا به حساب زرین پال.

 19. سلام
  آقا خدا خیرت بده ،دستت درد نکنه واقعا بهت مدیون شدم اگه این مطلب رو نمی خوندم زندگیم نابود میشد.
  خیلی ازت ممنونم

  پس با این وجود با کدوم شرکت باید فعالیت کنیم که مجوز و نماد داشته باشد، ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

 20. خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی چون من امروز میخواستم یه خرید ۴ میلیونی از اینا داشته باشم که مرسی اطلاع دادین خدا خیرتون بده والا گرفتار کلاهبردارا میشدیم

  1. شرکت که نیست ایرانیکارت مدیرعامل داشته باشه، یه گروهکه ، واقعا باید حال مدیر عاملش رو دید، که با یک رفتار غیر حرفه ای خودش رو خاک بر سر کرد.
   اون موقع که من به منقضی شدن کارت متصل به پی پلم اعتراض کردم که چرا سه ماهه تموم شد در حالی که انتظار میره حد اقل یک سال اعتبار داشته باشه! دادن یک کارت جدید واسه اونها ۵ دلار زمانی که دلار اون زمان ۱۸ هزار تومن بود میشد: نود هزار تومن. منتهی طمع اصفهانیشون گل کرد و بعد اقدامات خلاف دیگه ای انجام دادند مثل بستن حساب من، و برخورد نامناسب گروه پشتیبانی با من و من فکر کنم حدود صد و پنجاه هزار تومن دادم ازشون شکایت کردم که هنوز تو پیگیری هست، ابلاغیه یقینا براشون رفته ولی از ترسشون دفتر و دستگ رو به بهونه کرونا بسته اند و از تو خونه هاشون کلاه مردم رو بر میدارند.
   اونها فکر کردند با دسته کورها طرف هستند مخصوصا وقتی که زنگ زدند به من و خودشون رو جای پلیس فتا جا زدند و گفتن بیا اصفهان شاکی خصوصی داری ! اینها همه جرم های بزرگیه! چون پلیس انتظامی و پلیس فتا ابدا به متهم زنگ نمیزنه، بلکه صورت جلسه میکنه ابلاغ میکنه به دادسرای اصفهان و جالب اینه که وقتی گفتم باید از دادسرا واسه من ابلاغیه بیاد و تو حق نداری اگه پلیس هستی به من زنگ بزنی به حالت التماس گونه گفت اینها چیه تو سایت گذاشتی دیگه خواهشا نذار !!! گفتم میذارم از این به بعد با شدت بیشتری هم روش کار میکنم. تا امروز که نزدیک نیم میلیون نفر این مقاله من رو خوندن و ۸۱ کامنت که مالباختگان ایرانیکارت هم تو کامنت ها فراوانند. تنها شما نبودید که میخواستین چهار میلیون به حلقوم اینها بریزین، کلا من فکر میکنم که من به تنهایی چند صد میلیون تومان به اینها با این مقاله ام ضرر زده ام. دیگه رای دادگاه هم برام مهم نیست به هدفم که آگاهی هموطنانم بود رسیدم. حالا ببینید اون روز که اینها چطور بخاطر پولشویی و مسائل سیاسی که من اینجا مطرح نمیکنم دستگیر و زندانی میشن و سایت و تشکیلاتشون نابود میشه. به مدیری که با ۹۰ هزار تومن میتونست از چند صد میلیون تومان ضرر جلوگیری کنه چی میشه گفت؟ مدیر؟ یا یابو؟

   1. سلام
    آقا خدا خیرت بده ،دستت درد نکنه واقعا بهت مدیون شدم اگه این مطلب رو نمی خوندم زندگیم نابود میشد.
    خیلی ازت ممنونم

    پس با این وجود با کدوم شرکت باید فعالیت کنیم که مجوز و نماد داشته باشد، ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

   2. کاملا مشخصه که شما با این سایت مشکل شخصی دارید و فشار زیادی بهتون اومده به خاطر همینم دارید به کل تعمیم میدید، من به جز این سایت شما هیچ جای دیگه ندیدم که راجع به این کلاه برداری صحبت شده باشه اگر اینطور بود مسلما سابت های بیشتری در موردش صحبت میکردند.
    شما که خیلی تو این زمینه حرفه ای هستید بفرمایید یه سایت معرفی کنید که این کارو انجام میده و نماد اعتماد الکترونیک داشته باشه؟؟
    شما هم بهتره که از طریق بد نام کردن شرکت های دیگه کسب درآمد نکنید و شغل دیگه رو انتخاب کنید، اکر خیلی به خودتون مطمئن هستید این کامنت و حذف نکنید و بزارید که نظر مخالف هم باشه.

    1. خودت فهمیدی چی گفتی؟ معلومه که من مشکل شخصی با این سایت دارم، نه بهم فشار نمیاد با یک میلیون و هشتصدر هزار تومن ولی سایتم به قدری بزرگ هست که وقتی کسی اینها رو سرچ میکنه سایت من میاد. من هدفم فقط ضربه مهلک زدن به اینها بود که زدم.
     شما بدون وی پی ان ایرانیکارت و یا Iranicard رو تو تو گوگل سرچ کن و تو باکس سمت راست صفحه نظرات مردم رو بخون اگر صد تا نظر مردم اینجا برات کافی نیست و سورس دیگه ای میخوای. لابد نمیخوای بگی که تمام ریویو های گوگل باکس رو من نوشتم چون گوگل نمیذاره با هر شماره تلفن چند اکانت باز کنیم. پس کسانی که اونجا رنک یک دادند، و فحش رو کشیدند به ایرانیکارت معلومه سرشون کلاه رفته.
     بد نام کردن شرکت های دیگه؟ اینها اگه شرکت بودن از من تا به حال صد بار شکایت میکردند، سایت من تو ساماندهی وزارت ارشاد ثبت شده. اینها حتی ئی نماد ندارند. شما اول برو فرق شخصیت حقیقی و حقوقی رو یاد بگیر بفهم شرکت به چی میگن و بعد بیا اینجا با قیافه حق به جانب و نگاه عاقل اندر سفیه کامنت بده و از من بخواه که کامنتت رو منتشر کنم! تمام شرکت های ثبت شده تو این مملکت تو سازمان ثبت اسناد و سایت روزنامه رسمی قوه قضاییه ثبت شده . اسم شرکت من هم “سرمد فناوران نورسان” به شماره ثبت ۴۰۰۱۲۹ هست، حالا فهمیدی شغل من چیه؟ من مدیر عامل شرکت خودم هستم و تو اساسنامه شرکت من هم فعالیت من اومده. من لجن خوار نیستم مثل اینها که از آب گل آلود تحریم ماهی بگیرم

     من کار چاق کن سایت های دیگه نیستم، که سایتی که اینجا نماد اعتماد الکترونیک داره یا نداره معرفی کنم.

     بعدش به من با بد نام کردن اینها کسب درآمد نکنم ! میشه بگی من از این کثافت ها و بدنام کردنشون چه کسب درآمدی دارم میکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آیا من سرویس مشابهی دارم ارائه میدم؟ آیا تو سایتم تبلیغات گذاشتم که با بالا رفتن ترافیکش پول در بیارم؟ ایا من اصلا چیزی توی این سایت دارم میفروشم که کسب درآمد کنم. و تو کی هستی که به من میگی شغل دیگه ای رو انتخاب کنم یا نکنم؟ تو اصلا میدونی شغل من چیه؟؟؟؟؟ دیدی که چقدر به خودم مطمئن هستم که کامنتت رو حذف نکردم.

     من مطمئنم که تو حتی کامنت مردم رو هم این زیر پست نخوندی. خیال کردی هر کی اومد مثل تو شر و ور گفت پاک میکنم و هر کس از من طرفداری کرد میذارم باشه؟

     ایرانیکارت در گوگل باکس

 21. خیلی ممنون بابت این مطلب قصد داشتم به زودی از این سایت استفاده کنم و فکر کردم یه بررسی بکنم ببینم شاید مطلبی در این مورد پیدا کنم
  من از طریق یکی از دوستانم پیپال دارم و از این نظر مشکلی ندارم ولی مشکل دارم برای نقد کردم در امدم شما جایی میشناسید که درصد بالایی هم از سرمایه اصلی کم نشه؟

    1. من از طریق پلیس فتا اقدام کردم و بعد که این مقالات رو نوشتم و این کامنت مردم و رنک شماره ۱ توی سرچ گوگلشون درواقع میلیاردها تومن بهشون ضرر زدم. دیوانه نیستم وقتم رو بخاطر یک میلیون هشتصد هزار تومن تو این کرونایی هدر بدم. از پشت کامپیوتر بهشون سیلی زدم و مردم هم حمایت کردند. تو کامنت ها مشخصه تو گوگل باکس هم رنک هایی که دادن مشخصه. کلاهبرداری ایرانیکارت رو خیلی ها سرچ کردند. هم تونستم خیلی از هموطنانم رو نجات بدم هم تونستم ضرر میلیاردی به این شیادان بزنم.

 22. سلام
  امروز به نیت باز کردن اکانت به سایت ایرانیکارت سر زدم ،منتها تصمیم گرفتم قبلش یه مقدار سرچ و جستجو کنم تا ببینم این سایت اصلا چیکاره است ، ممنون از توضحیات و وقتی که گذاشتید.

 23. درود
  من هم گرفتار کلاهبردارى آنها شدم براى من دو ماه پیش یک حساب پى پال فیلیپین باز کردن و من آن حساب را به وبسایتم متصل کردم و در این دو ماه حدود به ٨٠٠ دلار در آن حساب واریز شد بعد از گذشت دو ماه پى پال ایمیلى به من داد که مورد مشکوکى در حساب شما مشاهده شده لطفا دوباره مدارک ارسال کنید من به پشتیبانى ایرانى کارت تیکت زدم و مشکل را توضیح دادم در جواب از من خواسته شد که یک شماره تلگرام ارسال کنم و من این کارو کردم و
  ****
  آنها یک فایل فتوشاپ براى من ارسال کردن و به من گفته شد اطلاعات خودتو جایگزین کن !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ****
  من به این کارو انجام ندادم و دوباره تیکت زدم که لطفا خودتون فایلى که باید براى پى پال بفرستم ارسال کنید
  بعد گذشت یک هفته فایل براى من ارسال کردن و به من گفته شد که این فایل به همراه پاسپورت ایران ارسال کن به پى پال
  *****
  what!!!!!!
  پاسپورت ایران براى پى پال!!!!!!!!!!!!
  *****
  من براى اطمینان دوباره تیکت زدم که ارسال پاسپورت ایران براى پى پال مشکلى پیش نمیاره !!!؟؟
  در جواب همون خانوم که شما اسمش بالا ذکر کردى
  ******
  گفت : خیر شما یک ایرانى مقیم فیلیپین هستید!!!!!!!!!
  *****
  من با خودم گفتم چطور ممکنه !!!!
  ولى به ناچار چون ٨٠٠ دلار پول من در حساب پى پال بود و باید یه جورى آذاد میکردم این کارو کردم و مدارک ارسال کردم
  فرداى اون روز ایمیل از طرف پى پال امد که به من گفته شده بود حساب شما به طور کامل بسته شده و دیگه اجازه استفاده از پى پال ندارید و تا ١٨٠ روز آینده ایمیلى دریافت میکنید که پول شما چطور واریز بشه
  من که ناراحت ٨٠٠ دلار پولم هستم واقعا دیگه به ١ میلیون و اندى که داده بودم به ایرانى کارت نیستم و فردا قراره برم و شکایت تنظیم کنم

  و متاسفم که زودتر وبسایت شمارو ندیدم

  1. حتما از طریق پلیس فتا شکایت کنید. و تو گوگل باکس بهشون رای منفی بدین، باید جلوی دزدی اینها رو گرفت. تو این مملکت سایت هایی مثل توییتر و یوتیوب فیلتره و همه مقامات کشور از بالا تا پایین توییتر دارن و از اون استفاده میکنند
   ولی مردم باید لال باشند و یک سری دزد رسما کلاهبرداری کنند.

  1. دادسرا به من گفت که این کاری که کرده اند، کلاهبرداری نیست بلکه غش در معالمه و تحصیل پول در طریق نامشروع است. چراکه سرویسی که به من داده اند باید حداقل یک سال کار کند و قبلش به من اطلاع رسانی شود نه اینکه پی پل ایمیل بزند که کارت تو تا چند روز دیگر منقضی میشود و منشی قسمت پشتیبانی اطلاعات غلط بدهد که کارتت منقضی شده ( در حالی که هنوز نشده بود) و برای ۵ دلار یک میلیون هشت صد هزار تومان فاکتور کنند . البته بعد از شکایت من سیستمشان را عوض کردند در واقع دیگر مبلغ را گرد نکردند و تومان را تبدیل به ریال کردند. ابلاغیه دادگاه از طریق سامانه ابلاغ الکترونیک قوه قضاییه ثنا به موبایل من خیلی وقت پیش ابلاغ شد. اما آنها یا ثنا ندارند و یا چون نوشته اند که دفاتر خود را تعطیل کرده اند بخاطر کرونا، ابلاغیه به دستشان نرسیده در این صورت قاضی پرونده حکم غیابی می دهد. اما حقیقت مطلب این است که آنها خراب شده اند. توسط همین مقاله و چند صد میلیون تومان به آنها ضرر خورده است بابت همین مقاله. حالا هدف من این است که آنها را با بیت رهبری در بیاندازم که اینکه رهبری گفته اند رونق تولید و جهش تولید اینها که دارند به نوعی Money Laundering یا پول شویی می کنند، پی پل نمیخرند ولی میفروشند. یعنی ارزبری از کشور میکنند نه ارز آوری، حرف بیخود میزنند در مورد دور زدن تحریم ها، بله تحریم ها را دور میزنند که کالاهای خارجی را بخرند برای مردم و بابت خرید آنها ارز از کشور خارج شود ولی برای کسانی درآمد دلاری دارند هیچ کاری نمی کنند.
   و مساله بعدی استفاده از لوگو های شرکت های بزرگی مثل ایران خودرو و شاتل و رنو و … در سایت iranicard.net است که این هم جرمش کم نیست. منتهی خود اون شرکت ها باید شکایت کنند.

 24. سلام جناب کاظمیان،من هم دقیقا چند مدت پیش حساب باز کردم تو ایرانیکارت، و اون موقع با خیال راحت میگفتن بله مشکلی نیست حساب وریفای شده هستش و….اما الان بعد از چندین ماه حتی ۱۰دلار رو هم نقد نمی کنند و امروز و فردا میکنند. ضمن اینکه دوستان توجه داشته باشند که اینها موجودی حساب شما رو به حساب خودشون انتقال نمی دهند اصلا شاید حسابم نداشته باشند و برای نقد کردن باید منتظر بمونید تا فردی متقاضی شارژ حسابش پیدا بشه و‌این معامله بین شما و اون فرد انجام بشه.و اینکه من هنوز تراکنش مبالغ بالای ۱۰۰دلار انجام ندادم با پی پالم.و الان دقیقا متوجه نشدم مشکلی که برای شما با پی پالتون پیش اومده چی هست.آیا به نظرتون این پی پال ها برای استفاده قابل اعتماد نیستند؟ چون میخواستم دریافتی داشته باشم و دیگه اعتماد ندارم به این پی پالم چون مثل مورد شما با یک گیفت کارت وریفای شده که تا چند ماه دیگه منقضی میشه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام،
   ببینید وقتی حساب پی پل وریفای میشه، و بعد اون کارت منقضی میشه پی پل میگه باید بیای این رو تمدید کنی یا یک بانک بهش وصل کنی. حالا اینها با کردیت کارت هایی پی پل های ما رو وریفای کردن و کلی پول گرفته اند که بی در و پیکر بوده. اما شما میتونی دریافت وجه و انتقال وجه داشته باشی، کردیت کارت فقط برای این هست که شما بخوای حساب پی پلت رو شارژ کنی. اما اینها وقتی یک سرویس ارائه میدن باید حداقل یک سال کار کنه، بعد منقضی شه یا نه؟
   ببین الان دولت دقیقا کار اینها رو زیر نظر داره، چون خود دولت از نظر اقتصادی دچار بحران هست این شرکت ها رو فیلتر نمیکنه. ولی روزی که مثلا ایران عضو FATF بشه که میشه، این سایت ایرانیکارت حرام لقمه و سایت های مشابه همه فیلتر میشن و رئیس مئیس هاشون فراری. میگید نه حالا بمانید و ببینید. اینها پی پل رو نمیخرند چون خرید پی پل یعنی ارزآوری ولی میفروشند یعنی بیشتر ارزبری دارند تا ارزآوری و خاک بر سر عواملی که بالا سر فیلترینگ سایت ها هستند و یک سایت هایی رو که اصلا شاید در سال یک ایرانی هم نره فیلتر میکنند اونوقت سایت یک گروه دزد و کلاهبردار رو فیلتر نمیکنند.

   من نوشته ام که مردم چطور میتونند از ایرانیکارت رو سرچ کنن و تو قسمت باکس سمت راست گوگل باکس Review کنند تا مردم آگاه شن.

   من شکایتم رو کردم و به دادسرای اصفهان هم رسیده ولی گویا واسه این قضیه کرونا دادگاه ها و … وقت به این زودی ها نمیدن. ولی من از هیچ کاری که اینها رو نابود کنه دریغ نکردم. تا الان هم فکر کنم انقدر مردم رو آگاه کرده ام که ایرانیکارت یعنی از دست دادن پول و مالتون که ایرانی کارت چند صد میلیون ضرر کرده. مثل سگ هم از من میترسند همه کارمنداشون به نحوی که تماس گرفته و خودشون رو جای پلیس فتا جا زدند که اینها چیه تو سایت گذاشتی. گفتم کمشون هم هست، تو اگه پلیسی غلط کردی به من زنگ زدی ، گفتن شاکی خصوصی داری ! بعد به اسم پلیس فتا زنگ زدند به من ، من گفتم اینها رو گذاشتم الانم از این بیشتر میذارم. بعد اینها اگه از من شکایت کرده بودن تا الان برام ابلاغیه اومده بود. چون ابلاغیه سریع ارسال میشه. اونها هم یقینا ابلاغیه رو گرفتند ولی از ترسشون سوراخ موش خریدن.

   کلا سیستم پی پل فعلا که ایران تحریمه واسه مبالغ بالا قابل اعتماد نیست. مگر پی پلی که دوستی آشنایی از یک کشور ثالت به نام خودش برای شما باز کرده باشه و به حساب بانکی خودش و کردیت کارت خودش وصل کرده باشه که شما هم باید با آی پی اون کشور برین تو پی پل . به هر حال راه های دور زدن تحریم ها هست ولی ایرانیکارت قابل اعتماد نیست. یعنی خطر دزدی ایرانیکارت بیشتر از بلوکه شدن حساب خود پی پل توسط آمریکایی هاست .

   1. بله دقیقا درست می فرمایید.یعنی چی اعتبار ۶ماهه داره گیفت کارت.این که نشد اعتبار.و اینکه به سایت های دیگه که مراجعه کردم برای نقد کردن اولا که میگن از حساب شخصی قبول نمی کنند و بعضی ها میگند قراداد میبندیم و سفته میگیریم.من تو بعضی از این سایت ها و حتی ایرانیکارت متاسفانه شماره کارت رو بدون پوشاندن cvvدادم.به نظرتون با وجود رمز پویا باز هم مشکلی پیش میاد؟ و اینکه من بعد از خوندن مطالب شما از تمام تیکت هام با ایرانیکارت اسکرین شات تهیه کردم چون دیروز که تماس گرفتم گفتند اسم شما تو پرو فایل های ما نیست،سیستم مشکل داره و ۲۰دقیقه دیگه تماس بگیرید.

    1. بله دقیقا میگم سفته برای ۱۰دلار؟؟؟میگند بله ممکنه دیسپیوت بشه.واقعا فقط میشه تاسف خورد به این حال و روزمون.اتفاقا وب مانی هم دارم. و الان تو یوتوب دیدم که میشه به اون انتقال داد.فقط مطمین نبودم که با اینکار مشکلی برای این پی پال کم اعتبارم پیش میاد یا نه،و اینکه الان که اون کارت اعتباری منقضی بشه،باز هم میشه باهاش کار کرد؟یا باید زیر بار زورگویی ایرانیکارت رفت.به هر حال خیلی ممنونم که روشنگری کردید خیلی خیلی مفید و به موقع بود چون بازاار فریلنسری داغه داغه و خیلی ها رو میشناسم که به امید این شرکت ها کار رو شروع می کنند و نمی دونند که چه در انتظار شون هست.من به نوبه خودم سعی میکنم اطلاع رسانی کنم چون الان خیلی ها رو این شرکت حساب باز کردند.امیدوارم شما هم موفق باشید

     1. ده دلار یا صد دلار؟ اینها برای ۱۰ هزار دلار هم مجاز به گرفتن چک، سفته ، بروات و هر کاغذی که تو عقود بانکی منعقد باشه رو ندارند چون شرکت نیستند. چون شرکتی که تو ایرانیکارت دات نت ثبته یه مغازه لوازم کامپیوتر فروشیه.

     2. عرض کردم، اون کارت وقتی اکسپایر بشه شما نمیتونین دیگه حساب Paypal رو شارژ کنید ولی هم پول توش میاد هم میتونید پول ازش ارسال کنید.
      ایرانیکارت و سایت های دیگه احتمالا اینها یک سری فایل PSD فوتوشاپ لایه باز دارند که اطلاعات پاسپورت شما رو تو اون پاسپورت لایه باز مثلا فیلیپین میذارن. یک سری گیفت کارت هم دارند با اون گیف کارت ها که نام و نشون هم نداره، میان این اکانت های مثلا فیلیپین و تایلند و کشورهای در پیت که پی پل خیلی روشون زوم نمیکنه واسه شما حساب باز میکنند. کاری خودتون هم میتونین بکنین یک ایمیل جدید تو جیمیل باز کنید حساب پی پل بازکنید وریفای نشده ، میتونه دریافت داشته باشه، مدارک میخواد، با فتوشاپ اینها یک سری پاسپورت جعلی درست میکنند که خود شما هم میتونید و من هم میتونستم و بعدا فهمیدم ، و بعد با یک کردیت کارت وریفایش میکنن میدن به شما .

    2. سلام سوال خیلی خوبی کردین،
     چون تاپ چنج یک صرافی معتبر در کشور قبرس است و قیمت دلاری که ارائه میدهد قیمت روز بازار ایران است و نه قیمت دیکته شده توسط بانک مرکزی به بعضی سایت های ایرانی مثل http://www.tgju.org
     و چون به مذاق بانک مرکزی خوشش نمیاید که مردم قیمت واقعی را بدانند چند روز است که فیلتر شده است. درست به همان دلیل که در سایت باما و دیوار قیمت خودرو را نمی زنند قیمت ملک را هم نمی زنند، کلا اینها عادت دارند صورت مساله را پاک کنند ولی یک سایت دزد و کلاهبردار مثل ایرانی کارت بدون مجوز از هیچ جا فقط به نام دور زدن تحریم ها راحت با پنبه سر میبرد.

 25. سلام،ممنون برا اینکه مردم رو اگاه میکنید و جلوگیری میکنید از کلاهبرداری های بیشتر ایرانیکارت
  من به صرافی انلاین نیاز دارم
  میشه یکی رو که مورد تایید شما هست بهم معرفی کنید
  به شدت نیاز دارم

  1. سلام
   صرافی که خدمات آنلاین ارائه بده نمیشناسم. یعنی چون خودم دنبالش نبودم جستجویی نکردم. فقط این رو بدونین که وقتی نام صرافی میاد باید مجوز رسمی از بانک مرکزی داشته باشه و شما بتونید از بانک مرکزی استعلام کنید.

 26. سلام خدا خیرت بده.
  منم دقیقا براشون پول فرستادم و میخواستم حسابمو نقد کنم ، بعد از واریز گفتن حسابمون مسدود شده و بعد از ۵ ماه هیچ خبری نیست
  خدا نگذره ازشون کلاهبردارای دزد..

 27. دست تون درد نکنه خیلی ممنون میی خواستم بفروشم مقداری کوین داشتم گفتم ببینم کلاه بردارن یا نه سرچ زدم سایت شما رو خوندم دیدم بله – مدارک ام و آپلود کردم ولی نفروختم به نظرتون از مدارک ام سو استفاده ای چیزی می کنن؟ نگرانم

  1. چیزی که برام خیلی جالبته اینه که عوض اینکه این گروه ها و مجموعه های بی نام و نشون مدارک ثبتی شرکتی و قانونی به مشتری ارائه بدن، از مشتری مدرک میگیرن.
   نه از مدارک شما سوء استفاده نمیکنند. البته من نمیدونم شاید تو یه زمینه دیگه بکنند، به هر حال این که مدارک بانکی از شما بگیرند در عرف بین الملل کار غیر قانونی هست ولی اینکه کارت ملی شما رو تصویرش رو داشته باشند ، نه ، فقط به این خاطر هست که اگه پس فردا گندی زدند و کلاهتون رو برداشتند مدارک از شما داشته باشند و بگن ایناهاش ما توی TOS آورده بودیم و خودش تیک زده عضو شده و این هم مدارکش. البته سر قضیه من ابدا ربطی به این چیزها نداره و تخلف و کلاهبرداری اینها از من کاملا مبرهن و بی هیچ شک و شبهه است. جالبه که ایرانیکارت دفترهاش رو هم تخلیه کرده میگه بخاطر کرونا که ابلاغیه دادگاه وقتی میره برگشت بخوره. اونقدر نمیفهمند که دادگاه سه بار ابلاغیه میفرسته و بعد رای غیابی ثابت میکنه و من با حکم جلب مدیرانش میرم اصفهان سراغشون.

  1. نوش جونش! به من چه ! مگه من پلیسم. اینها کلاه من رو برداشتن، دارم حقم رو میگیرم. وگرنه از نظر من دیجیکالا رئیس دزدهاست! ولی به من چه ؟ تو فکر کردی من انقدر بیکار هستم که برم تخلف سایت ها رو در بیارم ؟ پلیس هست، هر کی ازش شاکیه ، به پلیس فتا شکایت کنه، من نه پلیسم و نه کاشناس رمز ارز ها و این کوفت و زهر مار ها.

 28. سر من هم ۵۰ دلار کلاه گذاشتن دستم به هیچ جا بند نبود. این پلیس فتا هم که میگن ، الکیه، فقط میگه برین دادسرا، ولی جالبه الان مردم رو سایت pay98 کامنت دارن میدن و یه سری سوالاتی می پرسند ، در حالی که اونها هم ظاهرا هیچ سندی موثقی ندارند !

  1. بله ارجاع میدن به دادسرا ولی بعدش دادسرا ارجاع میده دوباره به خود پلیس فتا . در واقع پلیس فتا بدون مجوز دادسرا نمیتونه و اجازه نداره مثلا کارهاشون رو زیر نظر بگیره تلفن شنود کنه یا وارد حساب های بانکی مدیرانشون بشه اینها همه نیاز به مجوز دادسرا داره، برای همین چندین ماه طول میکشه.
   اینکه گیر دادن به یه سایت کلاهبردار دیگه به نام Pay98 از خریتشونه، حالا من خیلی از کامنت ها رو منتشر نمیکنم، دائم توی اون سایت از من سوال میکنند در مورد رمز ارزها و چیزهای دیگه که من هیچ کدون رو تایید نمیکنم و پاک میکنم، اینها میخوان با اینکارشون ، گوگل از ایندکس متوالی صفحه ایرانیکارت توی سایت من جلوگیری کنن یا کمش کنند. به نوعی رو آوردند به یک نوع جنگ سایبری با من. حالا نمیدونن من یک آشی براشون پختم که چند وجب روش روغنه .

 29. متاسفانه این شرکت ۲۰ دلار ما را هم از دست دادند و تکلیف آن دو ماهه نامشخص است و در تمام این مدت خودمان پیگر بودیم اما هر روز بی صفت تر از دیروز بودند و هنوز هم ماجرا مشخص نیست ، سایت مقصد بعد از پیگیری طولانی مدت خبر از بازگشت وجه به حساب کارت پرداخت شده می دهد اما ایرانیکارت می گوید نیومده است

  مطمئننا در صورت عدم واریز هزینه ما (۲۰ دلار) تا یک هفته آینده اطلاعات و چت هایی که عکس گرفتیم رو خدمتتون ارائه می دهیم تا انتشار دهید

 30. سلام جناب کاظمیان.
  ممنون بابت روشنگریتون. تو نتایج جستجو رتبشون بالاست به خاطر همین من چندبار به سایتشون رفتم ولی فک نمیکردم کلاهبردار باشند!!!
  میتونید شرکت مناسبی در زمینه باز کردن حساب پی پال وریفای شده و یا نقد کردن پی پال معرفی کنید؟
  آیا تجربه موفقی در این زمینه داشته اید؟
  ممنون میشم ما هایی که تازه میخوام درآمد ارزی داشته باشیم رو در ابن زمینه ها کمک کنید تا ازمون سو استفاده نشه.

  1. رتبشون بالا بود. ولی تو همون صفحه اون پایین الان اومده کلاهبرداری ایرانیکارت یا ویدئوهایی که من تو یوتیوب و جاهای مختلف گذاشتم باعث شده که این همه این صفحه من دیده بشه و این همه کامنت بخوره.
   شما برای باز کردن حساب پی پل نیاز به هیچی نداری . خودت با یک وی پی ان حساب رو باز کن. بعد نیاز به لایه باز پاسپورت یک کشور در پیت داری که تو اینترنت زیاد پیدا میشه، میگیری و با فوتوشاپ ادیت میکنی و عکس و اطلاعات خودت رو میذاری جای اون. (کاری که اینها بابتش ازت ۷۰۰ هزار تومن یا بیشتر میگیرند)
   بعد از طریق یک سایت معتبر مثل ویژن کارت ایرانیان که شرکت حقوقی هست و هم ئی نماد داره و هم در جاهای مختلف ثبت هست یک کارت ویزای ۵ دلاری میگیری و با اون وریفایش میکنی. تمام.

   1. دستتون درد نکنه جناب کاظمیان.
    احتمالا بابت گرفتن حساب فول وریفای (که نمیدونم فولش دیگه واسه چیه) امریکا به یه شرکت ۱و۵۰۰ میدادم و آخرشم باز به اون شرکت وابسته ای ، ابن راهی که شما فرمودین رو بیشتر روش مطالعه میکنم ببینم چجوری میشه بی نقص انجامش داد. اول روش تحقیق میکنم که مزاحم وقت شما نشم ولی اگه سوالی باقی موند اشکال نداره بهتون ایمیل بزنم؟
    بازم تشکر.

    1. همینجا ایمیل بدین.
     این فول وریفای نمیدونم چیه دیگه، زمانی که من پی پل گرفتم ایرانی کار فقط وریفای میکرد، خود پی پل هم وریفای میکنه، دیگه فول آپشن و نیمه فول و اینها نداره. اون موقع تازه ۵۰۰ تومن فکر کنم داده بودم. احتمالا اصلا هیچ آپشنی نداشته ! یک و پونصد فول آپشنش هست که یک و پونصد از شما میخوان بگیرن، من این ایرانی کارت رو میکشم زیر اخیه تو دادگاه جرایم رایانه ای. البته اینها از طرفی با تعزیرات و مفاسد اقتصادی و مبارزه با پولشویی و اینها هم طرف میشه.

   2. سلام وقت بخیر . من یکبار همین کار شما رو انجام دادم . از جای ۳ میلیون لباس خریده بودم اما جنسهامو نفرستاد. من یک پیج اینستاگرام زدم و گفتم کلاهبرادره .ولی نه مثل شما اینهمه توضیحات و … راستش بعدپلیس فتا منو خواست و دادگاهی شدم . مراقب خودتون باشید. اینجا مملکت وارونه هاست. اون پریوایت نامبر هم پلیس فتا ممکنه باشه
    ولی مرسی توضیح دادین . من دیروز میخواستم کردیت کارت نقد کنم . ولی الان واقعا منصرف شدم.

    1. آهان بعد ببینم، شما کدوم یک از کارمندهای پدرسوخته این ایرانیکارت هستی که داری این حرف ها رو به من میزنی؟ اولا بفهم که سایت من یک صفحه اینستاگرم نیست. من فقط دو تا سرور اختصاصی دارم. دوما اسمم آراسپ کاظمیان هست، سرچ کن بشناسی من رو . چون تو پیج اینستاگرم گفتی بهشون کلاهبردار دادگاهی شدی آره؟ شما فکر کردی با الاغ طرفی؟ یه مراقب خوتون باشید و یه جمله که من دیروز میخواستم فلان کنم هم مینویسی که من شک نکنم ولی اینها بیشتر من رو به یقین میرسونه که شاید از ایرانی کارت باشی.
     اون پرایوت نامبر هم اگر از پلیس فتا بوده یعنی اونها شکایت کردن از من، غلط اضافه کرده به من زنگ زده، از کی تا به حالا پلیس چه فتا که زیرمجموعه پلیس انتظامی هست و چه پلیس راهور زنگ میزنه به کسی؟ اونها وقتی کسی شکایت کنه ازشون تنها میتونن یه صورتجلسه بدن دادگاه دادگاه هم باید اطلاعیه و ابلاغیه به متهم یا ارسال کنه یا به ثنا که همون سامانه ابلاغ الکترونیک هست بفرسته. پس اگه اون پرایوت نامبر خصوصی خود پلیس هم بوده باشه ، من با ۱۹۷ پدرشون رو در میاوردم. این صفحه از رونق داشت میوفتاد، خوشحالم که یه یک نفر رو شارژ میکنن میاد اینجا یک حرفی میزنه در حالی که نمیدونه به کی چی میگه! من دروغ رو بووو میکشم. امروز جمعه سوم تیر یه به روز رسانی عالی میزنم! رو صفحه !

 31. سلام
  مرسی که این اطلاعات رو در اختیار همه گذاشتید.
  من خیلی دوست دارم کار کنم اما متاسفانه به پول ایران دیگه فایده ای نداره کار کردن، میخاستم با بیت کوین کار و کاسبی راه بندازم که همش احراز هویتی شده و یا اطلاعات شخصیمون دزدیده میشه یا بعدا میان ارز هامون رو مصادره میکنن به جرم غیر مجاز.
  کار با دلار و بورو هم که دیگه اصلا حرفشم نمیشه زد.
  دارم خفه میشم ۲۵ سال اما اینجا سیاه پوستا خوابیدن

 32. داداش من خارج از ایران زندگی میکنم، سر چندتا حواله خیلی اذیت کردن و آخرشم بلاتکلیف موند چون دستم به جایی بند نبود پولم رفت که رفت.
  ممنون بخاطر این مطلبی که گذاشتی و به آگاه سازی مردم کمک میکنی.
  بخاطر این حرکتت دوست دارم یه کمک مالی واسه سرپا بودن سایتت انجام بدم.
  بهم ایمیل بزن اکانت پیپال معرفی کن donate برات بزنم.
  دمت گرم هموطن

  1. سلام هموطن،

   سایت من ۱۱ ساله که برپاست و من دو تا سرور اختصاصی دارم یکی در Hetzner آلمان و یکی تو پارس آنلاین ایران، این قضیه Donate و اینها هم تو همون فرهنگ خارج یه لطفه، اینجا اسمش گداییه !

   شما اگه میخوای به من کمک کنی این مقاله رو تو هر جا که میشه مثل Reddit و …. انتشار بده، تو سایت های مختلف تا هموطنان دیگه قربانی نشن. من خیلی بیشتر از اون پولی که اونها از من میخواستن خرج کردم واسه شکایت و …. که زمینشون بزنم و تا الان فکر کنم چند صد میلیون بهشون ضرر زدم که زنگ زدند و به التماس افتادن.

   1. خیر اشتباه نکنین دونیت ینی ما طرفدار کارتونیم و میخوایم کمک کنیم مطالب بیشتری منتشر کنین
    من که توی صفحه اینستا و تو کانال تلم گذاشتم!خیلی ممنون که منتشر کردین

    خداقوت

    1. ببین کامنتت رو منتشر کردم به دو دلیل یکی اینکه ذیل همین ایرانیکارت بیشرف بود ، و دوم اینکه بگم: خودتی من تو صفحه اینستاگرمم با سی هزار فالوور چیزی از اینها ننوشتم اونوقت کانال و اینستاگرم شما به چه دردم میخوره. این مطالب رو باید خبرگزاری های حوزه فناوری اطلاعات تو سایت هاشون بذارن و تو روزنامه هاشون چاپ کنند.

 33. ایرانیکارت کلاهبرداری میکنه شکی توش نیست و مثل خیلی از شرکت ها که تو دیوار آگهی میدن بدون مجوز از بانک مرکزی اقدام به دادن وام میکنن. جز ایراینکارت خیلی سایت های بی در و پیکر دیگه هم هستند ولی ایرانیکارت که پیمنت۲۴ پیشنهادش کرده از همه کلاهبردار تره، دقیقا مثل خود payment24. آب چاله رو پیدا میکنه، دزد دزد رو . وقتی سایت payment24 ایرانیکارت رو پیشنهاد میده دیگه هر آدم عاقلی میفهمه اوضاع چه خبره.

 34. سلام
  من می خواستم توی سایت های فریلنسری کار کنم به صورت بین الملل . می خواستم از خدمات این سایت استفاده کنم اما با خوندن مطلب شما آگاه شدم.اول تشکر می کنم دوم می خواستم بپرسم الان چی کار کنم ؟ مثل سایت های فایور و …

  1. سلام،
   خوشحالم که میبینم هر روز مردم در مورد این سایت و کلاهبرداریهاش آگاه تر میشن و کامنت هایی که میذارن برام روشن میکنه که ایرانیکارت چقدر کثیف و حروم خوره. تازگی ها هم دیدن گند دومین داتکامشون داره در میاد ، دارن کوچ میکنن به دومن دات آی آر ، در حالی که هیچ آدم عاقلی دومینی که رنک چهارصد داره، رو با دومینی که رنک دو میلیون داره عوض نمیکنه.
   در حالی که Whois دومینشون میگه تا خیلی سال دیگه این دومین رو رزور کرده بودند. به هر حال شکایت ما سر جاشه. حالا هر دومین و سایتی که میخوان داشته باشند.

   در مورد سوال شما، راستش نمیدونم، فقط میگم دور فایور رو خط بکشین اسرائیلی هست و روی شماره تلفن ها و پرداخت ها بسیار حساس. دردسر میشه براتون. با سایت هایی که ئی نماد دارند کار کنید چند تاشون رو تو همین کامنت ها معرفی کردند. میتونید هم با سایت هایی کار کنید که سرویس وب مانی که روسی هست رو قبول میکنند. وب مانی با ایران مشکل نداره چون روابط روسیه و ایران حسنه است.

   1. سلام اطلاعاتتون خیلی مفید بود. ولی کاش بدلش رو هم یاد میدادید. اینکه ایرانیکارت داره اذیت میکنه اوکیه ولی یه سایت بهمون معرفی کنید بشه از دوتا کشور کوفتی خرید کرد. ما موندیم الان که تحریمیم جنس از کجا بخریم برا تولیداتمون. هیچی پیدا نمیشه. چن ماه دیگم بگذره با کله سقوط میکنیم

    1. سلام، ایرانیکارت اذیت نمیکنه، ایرانیکارت داره دزدی میکنه، داره کلاهبرداری میکنه، ایرانیکارت یک مجموعه شیاده. و جالبه تازگی ها خیلی ها کامنت میدن که جایگزین ایرانیکارت رو معرفی کنم، این کامنت ها رو من منتشر نمیکنم، چون همه شون غیر قانونیه و هیچ مجوزی ندارند، تنها شرکتی که من میتونم بهش اعتماد کنم ویژن کارت ایرانیان هست.

     شک دارم شماها از کارمندان خود ایرانیکارت نباشید. ولی به هر حال شکایت من از ایرانیکارت و کلاهبرداری ایرانیکارت در جریانه و نمیدونم چرا وقت دادگاه نمیدن، احتمالا بخاطر کرونا به تعویق انداختم. من مبا همین مقاله چند صد میلیون به این اوباش های ایرانیکارت ضرر زدم، ولی تو دادگاه مسائل دیگه ای رو مطرح میکنم که خودشون نمیدونن.

 35. متاسفانه بسیار دورغگو و کلاهبردار هستند. من بهشون اتریوم فروختم. به قیمت لحظه فروش قرار شد با من تسویه کنند. چون اتریوم همون لحظه فروش منتقل میشه به حسابشون. اولا که اول گفتند چون شبا می کنیم سه روز طول میکشه بیاد و بنده عرض کردم که فکر کردید که با کی طرفید، شبا چند ساعت طول میکشه برای جابجاییش. بعد هم شلوغی کاری رو بهانه کردند و گفتند سعی می کنیم زود بفرستیم. در حالی که کاملا دروغ گفتند و نهایتا بعد سه روز و با کلی پیگیری پول رو فرستادند. و مهمتر اینکه بعد از سه روز مبلغ کمتری از توافق و قیمت اون زمان رو واریز کردند. و توجیهشون این بود که فاکتوری که هرگز به دست من نرسیده و گویا خودشون احتمالا زمان ارسال پول برای بنده صادر کرده اند عدد کمتری توش خورده. خوب فاکتور شما توسط خودتون و بدون هماهنگی با من صادر شده. شما عدد دیگری برای خرید به من گفتید و تو سایت نمایش دادید و من به اون قیمت به شما فروختم. بعد حالا که قیمت اومده پایین شما با قیمت امروز دارید با من محاسبه می کنید. اگه می رفت بالا هم این کار رو می کردید. جالبه که من کل مراحل فروش رو بصورت تلفنی با یکی از کارشناسانشون به نام آقای ضیایی طی کردم. و تاکید کردم همین عدد برای من واریز میشه و ایشون گفت بله همین عدده.
  و بدتر از همه دروغگویی تمام نشدنی این عزیزانه. تماس هایی که همش ارجاع داده میشه به اینکه الان بررسی می کنم و جواب میدم و هیچ جوابی داده نمیشه. یا اینکه حتما برای فلان بخش پیغام می ذارم که پیگیری کنن و بعد که با اون بخش تماس میگیری میگن پیغامی نیومده. در آخرین تماس که من گفتم عدد رو با کارشناستون تلفنی هم چک کردم گفتند صدای شما و کارشناس فروش ما ضبط شده. ما اون رو گوش می کنیم و تا یه ساعت دیگه جواب میدیم. و الان بیش از ۳۰ ساعت گذشته و من هنوز منتظر تماسشون هستم.

  1. اینها سیستمشون همینه، دست پیش میگیرن که پس نیوفتند.
   یه بار به من هم گفتند شلوغی کار و این حرفها، گفتم اگه کارتون شلوغه یعنی کارتون سکه است، چهار تا کارمند اضافه کنید.
   دوست عزیز از طریق سامانه تقاضای فیلترینگ بهشون تقاضا بدین، اگرچه خیلی ترتیب اثر نمیدن. دولت روحانیه دیگه. دزد پرور ! ایرانیکارت که جوجه دزده، پرونده های کلان فساد اقتصادی رو ببینید.
   اگر نشد از طریق سایت https://www.trustpilot.com گزارش بدین. من این کار رو کردم، گوگل به این چیزها اهمیت میده، همچنین سایت weboftrust یا به اختصار WOT که یک پلاگین فایرفاکس براتون نصب میکنه و اونجا میتونید اعلام کنید که چه شرکتی کلاهبرداری میکنه، همچنین میتونید ایرانیکارت رو سرچ کنید بدون وی پی ان، تو نقشه گوگل که سمت راست میاد قشنگ با یک ستاره بشورین پهنشون کنید رو بند. یک دست صدا نداره، خوشحالم از اینکه تو این سایت خودم و ویدئو یوتیوبی که گذاشتم تونستم بسیاری از هموطنان خودم رو روشن کنم. بحث شکایت به پلیس فتا هم که هست که من کردم و به دلیل این قضیه کرونا و … حالا طول میکشه که وقت دادگاه بدن، وقت بدن با اسناد و مدارک محکم میرم سراغشون. اونروز که بهشون پیام دادم گفتم من یک پی پل از شما خریدم انتظار دارم یک سال برام کار کنه، و بعد گفتم تا سه شنبه بهتون وقت میدم، فکر نمیکردند که ابعاد قضیه اینقدر گسترده بشه و این سایت تو گوگل این رنک رو پیدا کنه که راحت مردم به گندکاری هاشون پی ببرند. فکرشو نمیکردند.

 36. آقا دستمریزاد فقط میتونم بگم به موقع ما رو از این دام نجات دادین با روشنگری و گرنه قرار بود سه میلیون و خرده ای بره تو پاچه ام

 37. جالبه یکی از فانتزی های من شده اینکه هر روز بیام اینجا کامنت ها رو بخونم و جالب تر اینکه شما تو اینستاگرم سی هزار فالووریتون حتی یک استوری راجع به اینها نذاشتین، فقط با یک سایت و گوگل. کامنت ها رو که میخونم فکر کنم ضرری که بهشون زدی بالای ده بیست میلیون شده باشه تو این یکی دو هفته. میتونم بپرسم اونها چقدر سر شما کلاه گذاشتند؟ که اینطوری موستوجب عذاب الهی شدن؟ :))

  1. در واقع اونها نتونستند سر من کلاه بذارند. یه جورایی شامورتی بازی و پدرسوخته بازی درآورده بودند. پی پلی که با اون کردیت من رو وریفای کرده بودنند. از این چند ماهه های فیک بوده. حالا بعد از چند ماه گندش درومده، بهشون گفتم به من اکانت پی پل دادین باید حد اقل یک سال کار کنه، طبق قوانین خودشون که مثلا خیلی سرسخت گرفتند که کسی نتونه پس فردا شاکی بشه، پی پل من نه لیمیت شده و نه هیچی و من چند روز بعد از شکایت هم با پی پال خودم تراکنش انجام دادم جهت ارائه به قاضی.
   بهشون هم چند روز وقت دادم، ولی اونها بجای اینکه بیان با من دیالوگ داشته باشند و من رو راضی کنند رفتند و حساب های من رو بستند، من هم کارت های بانکیم رو شماره هاشون رو عوض کردم و این مقاله رو نوشتم. گمان میکنم تا الان چیزی بالای چند ده میلیون بهشون ضرر زده این مقاله من، فکر میکردند با هر کس که درافتادند کر و کور و خره . من شکایت کردم تا بقیه مردم بدونن یه با چه شرکت هایی کار کنند و با کیا کار نکنند.
   اینها هم تا الان که من کامنت ها رو خوندم چندین میلیون پول از کف داده اند، حالا خیلی ها هستند که میان میخونند ولی کامنتی ارسال نمی کنند . اونها هم که بحث جداست. و این اینجا میمونه و روز به روز رنکش بالاتر میره. خون مردم رو اینها به شیشه کرده اند، دلار رو هم معلوم نیست با چه نرخی حساب می کنند، از بی قانونی اقتصادی تو مملکت دارند نهایت سوءاستفاده رو میکنند.

   1. سلام اقای کاظمیان واقعا منو نجات دادین خیلی اتفاقی دیدم سایتتونو میخواستم دو روز دیگ ۷۰۰ تومن بابت حساب پی پل بهشون بدم و بعد از اونم حدود ۵۰۰ دلار واریز کنم ب حساب تا اونا برام نقد کنن چون گفتن اینو انجام میدن واقعا الان با خوندن مشکلی ک برای شما پیش اومده فهمیدم هرجند خودمم قبلش دودل بودم شما شرکت مطمعنی میشناسید که بشه واسه ساخت حسابو تبدیل اون ب ریال اعتماد کرد؟ ممنون میشم از راهنماییتون

    1. جالبه قیمتشون رو کشیدن بالا، هفتصد هزار تومن برای یک حساب Paypal واقعا نمیدونم تو این مملکت چی میگذره که یه مجموعه به نام ایرانیکارت میتونه اینطوری هر کاری که میخواد با هر قیمتی بکنه. ببین اینها یک قالب لایه باز فتوشاپ از پاسپورت های کشورهای در پیت که پی پل خیلی بهشون بها نمیده دارند، مثل فیلیپین و از طریق پاسپورتی که براشون ارسال میکنین اطلاعات رو طی چند دقیقه اونجا میزنند و اون رو ارائه میدن به PayPal حتی یک شماره تلفن پشتش نیست، کارتی که باهاش پی پل رو فریفای میکنن یک گیفت کارت هست که شما از هر سایتی خودتون بخرین. یعنی اگه خودتون فتوشاپ بلد باشید با یک وی پی ان و پاسپورت جعلی حساب شما با ۵ دلار باز میشه. دلار رو ۱۸ هزار تومن هم که بگیریم میوفته برای خودتون ۱۸۰ هزار تومن. اونوقت ایرانیکارت هفتصد هزار تومن شما رو میچاپه. شما از این طریق حساب پی پل رو باز کنید. وقتی مراحل انجام شد برین از سایت مثلا ویژن کارت ایرانیان یا این سایت هایی که دوستان معرفی کردند یک گیف کارت بخرین و وریفایش کنید. بعد لطفا این پاسخ هایی که به دوستان دادم رو مطالعه کنید، یک دست صدا نداره، اینها رو باید مردم بی آبرو کنند. ما استارت اولیه رو زدیم ، دیگه اینجا روز به روز کامنت ها و …. بیشتر میشه.
     موفق باشید،
     آراسپ کاظمیان

     1. سلام میشه بیشتر توضیح بدید در مورد ساخت حساب پی پال یا اینکه یه پست اختصاصی بزارید در این مورد ممنون میشم خیلی ها نیاز دارن
      ممنون

      1. اینجا سایت تحلیل فلسفه هنر و حکمته نه سایت پی پل، این هم یک مساله شخصی بود نوشتم مردم آگاه شن. اگه فک و فامیلی تو خارج دارین بگین براتون یه پی پل به نام خودش باز کنه اطلاعاتش رو بده به شما. انقدر هم با ایمیل های مختلف به من اینجا کامنت نده آی پیت اینجا افتاده ، با زیر سوال بردن شرکت هایی که ثبت شده هستند نمیتونی به ایرانیکارت مشروعیت بدی. ایرانیکارت از نظر من دزد و کلاهبرداره. حالا هی بیشتر کامنت بده تا Density کیوورد کلاهبرداری و زیر و رو کشی ایرانیکارت بالاتر بره. تا الان ۷۲ کامنت و نزدیک ۵۰۰ هزار نفر این پست رو دیدند. فکر کنم اگه ایرانیکار میدونست چه خاکی فقط از طریق سایت من قراره به سرش ریخته شه و چند صد میلیون ضرر میکنه برای توافق با من هر کاری میکرد. ولی جفتک اندازی کردند و حالا شکایت قانونی هم دنبالشون هست.

 38. خوشحالم که تصادفی روی این پیج کلیک کردم!
  راستش من یه دانش آموز ساده هستم و فقط چند تا وسیله می خواستم از امازون سفارش بدم (ک چیز خاصی هم نبود فقط لباس و کوسن) ولی یخاطر تحریما امکانش برام نبود و می خواستم از یه واسطه برای گرفتن اون کالاها استفاده بکنم…:(((

 39. چقدر به موقع داشتم تا همین چند ساعت پیش چند میلیون تومن پول میریختم تو حلقومشون ! تا اینکه تو ته لینک های گوگل به نوشته کلاهبرداری ایرانیکارت برخوردم و بعد اومدم تو سایت شما ، سایت رو خوندم و بعد کامنت بقیه دوستان در مورد این شرکتها.
  اینها تحریم ها رو دور نمیزنند.
  اینها از آب گل آلود تحریم ها ماهی های درشت میگیرند.
  درود بر شما آقای کاظمیان که یک تنه در مقابل اینها وایستادین و شکایت کردین. و تمام مستندات رو به صورت فیلم و عکس اینجا گذاشتید برای هموطنانتون . درود بر شما. از اهالی فلسفه و شاگردان دکتر دینانی بیش از این هم انتظار نمیره. اینها دولت مستعجل هستند اگر رابطه با کشورهای اروپایی حسنه بشه و یک بانک خارجی تو ایران باز شه دیگه تمومه. اینها باید بساطشون رو جمع کنن و برن.

 40. سلام ببخشید من یوتیوبرم و درآمد دلاری خوبی دارم ولی بخاطر گوگل ادسنس و مشکل داخل ایران بودنم نمیتونم از کاناالم درآمد داشته باشم میخواستم با سایت ایرانیکارت همکاری کنم که این مطلب خوندم شک کردم نظر شما چیه سایتی هست قابل اعتماد باشه

  1. سلام آقای کاظمیان.شما گفتید این سایت کلاهبرداره،احراز هویت کردید شم؟چون من احراز هویت کردم و الان استرس اینو دارم که از مدارکم سواستفاده بشه.امکان اسو استفاده هست؟

   1. ببین احراز هویت میکنند که اگه شما به حسابشون پول ریختی پس فردا نری شکایت کنی که من به حساب اینها اینقدر پول ریختم و خدماتی نگرفتم. چون چیزهایی که دارند به شما ارائه میدن کاملا غیر قانونی هست. مثل کسی که وی پی ان میفروشه. بنابراین از مدارک شما بعید میدونم که سوء استفاده بکنند. چون خیلی ها اونجا حساب دارند و اگه بخوان از مدارک مردم سوء استفاده کنند قبر خودشون رو با دست های خودشون کنده اند. بعد اینکه ایرانیکارت کلاهبردار هست یا نه، اینها چیزهایی هست که ما در زبان عوام میگوییم در بحث حقوقی همه چیز کاملا متفاوته. طبق چیزی که قاضی به من گفت این بود که اینها مرتکب جرم شدند ولی جرمشون تحصیل مال از طریق نامشروع و اغفال مشتری بوده است. یعنی از قبل به من نگفتند که ممکنه چند ماه دیگه پی پلی که باز کردی به مشکل بر بخوره.

    حالا، شما فقط اگه از کل کارتت عکس گرفتی، و سی وی وی کارت بانکیت رو نپوشوندی ، حتما در اولین فرصت برو و شماره کارتت رو عوض کن، کاری که خود من هم کردم.

    اما اینکه بخوان از مدارک سوء استفاده کنند بعید میدونم، مملکت انقدر هم بی حساب و کتاب نیست. آهان شما حتما هم برو دفتر خدمات قضایی و ثنا بگیر، وقتی ثنا بگیری اگه ایرانیکارت با مدارک شما جرمی کرده باشه و شاکی از شما شکایت کرده باشه، از طریق کد ملی و شماره ای که به دفتر قضایی ارائه میدی، برات اس ام اس میاد و اینطوری نیست که مثلا ممنوع الخروج بشی و چون مجهول المکان هستی قاضی رای غیابی بده.
    ولی در کل جای نگرانی نیست.

 41. ایرانیکارت کلاهبرداری هست. دزد هستند. از من هم دزدی کردند ولی مبلغش کم بود به درد سر شکایت کردن از ایرایکارت نرسید ولی خوشحالم که کسانی همه چیز رو صادقانه به مردم میگن. خاک بر سر دولت که تلگرام رو فیلتر میکنه، این جور سایتها رو نه!

 42. سلام تشکر از شما ما هم به یک مشکل پرداخت مالی خوردیم متاسفانه راهی جز شکایت نداریم ، منظر پاسخ سایت مقصد هستیم بعد از بررسی ما نیز شکایت می کنیم / متشکر از روشنگری شما . این مطلب حتما بگذارید بماند

  1. ببین علی، اولا ایرانیکارت شرکت حقوقی نیست، پس دهنت رو آب بکش. دوما با این همشهری های تو باید همین رفتار رو کرد. سیوما من تا سه شنبه هفته پیش بهشون وقت دادم که یا پول من رو برگردونن یا مثل آدم برای پولی که گرفتن خدمات بدن ولی اینها میخواستن من رو بچاپن، به خیالشون من هم مثل بقیه هالو هستم. رفتم پلیس فتا شکایتم رو کردم، حالا منتظر وقت دادگاه هستم، من احتمال میدم که سایتشون رو بکشم پایین، اما اگر هم نتونستم، با همین یک صفحه اونقدر مردم رو آگاه تونستم بکنم که ضرری که متوجه اونها شده چند صد برابر کلاهیه که میخواستن سر من بذارن. من این کار رو چند ماه پیش با pay98 کردم حالا نتیجه اش رو باید بری تو سایت هایی که اسکم رو شناسایی میکنن ببینی، چند ماه طول کشید، حالا اینها دومینشون چند سال اعتبار داره یه کم بیشتر طول میکشه تو سایت های جهانی بکشمون پایین ولی سعی میکنم تو همین ایران منحلشون کنم. افتاد؟؟؟ یه بار دیگه هم طرف همشهری های اصفهانیت رو بکنی تو سایت من با مشت میکوبم تو صورتت دندونات بریزه تو حلقت. :))

 43. ایرانیکارت رئیس دزدهاس، اگه تونستین الان که دلار کشیده بالا یک دلار وب مانی یا پی پال یا اسکریل یا حتی بیت کوین بهشون بفروشین، نمیخرن حروم لقمه ها.
  فقط میفروشن.

 44. سلام خدمت همه دوستان
  من دنبال کار بودم و چون ایرانی کارت استخدام داشت براشون رزومه فرستادم و دعوت به مصاحبه شدم.
  از عملکرد این شرکت اطلاعی نداشته و ندارم و داشتم در موردش تحقیق میکردم و خوشحالم که این موارد رو خوندم.
  با توجه به مطالبی که اینجا خوندم خواستم چند مورد رو ذکر کنم که برام واقعا عجیب بود:
  ۱-برای استخدام از کارجو صفته میگیرن و هیچ رسیدی نمیدن و حتی تو قرارداد هم ذکر نمیکنن!!!!!!
  وقتی علت رو پرسیدم گفتن چون شما اطلاعات و کارت های مالی مارو تحویل میگیرین ما صفته میگیریم (میخواست بپیچونه) گفتم بله گرفتن صفته که روال استخدام هر شرکتیه ولی چرا تو قرارداد ذکر نمیشه و یا رسید نمیدید ، با لحن عاقل اندر سفیه گفت برات توضیح دادم ، بعد از سماجت من گفت چون اگر شما با این کارت های ما خلاف کنید ما هیچ جا نمیتونیم شکایت کنیم و برا همین رسید نمیدیم. نمیدونم این حرفشون چقدر درسته ولی جوابی بود که دادن.
  ۲-با توجه به موردی که شما(آقای کاظمیان) هم اشاره کردید به سوء استفاده از تصویر و بیانات امام خامنه ای ،یکی از دوستانم پارسال به من گفته بود که داخل این شرکت مثل خارجه و هیچ شباهتی به محیط بیرون از شرکت نداره ولی من باور نکردم تا این که خودم برای مصاحبه رفتم ،داخل این شرکت اصلا چیزی به معنای حجاب وجود نداره و در بدو ورود خودتون متوجه میشید که اوضاع از چه قراره ، البته همه چیز از تصاویری که از کارمنداشون تو سایت و پیج اینستاگرامشون استفاده کردن تقریبا مشخصه ولی تو این تصاویر سایت و اینستاشون مثلا حجاب دارن و اوضاع داخل شرکت کلا متفاوته که نمیخام بیشتر از این توضیح بدم ولی امیدوارم پلیس اماکن دلیل خوبی داشته باشه برای این که اینها در این حد رها و … هستند.البته شاید پلیس هم ندونه داخل این شرکت اوضاع از چه قراره.

  1. سلام دوست عزیز،

   من کامنت شما رو منتشر کردم بابت بحث سفته ها، اینکه در ایرانیکارت چه افرادی هستند، حجاب دارند یا ندارند فعلا مورد شکایت من نیست و واردش هم نمیخوام بشم. نه ردش میتونم بکنم و نه میتونم تاییدش بکنم. فقط میتونم بگم اینها دارند مردم رو می تیغند. اصلا گرفتن اطلاعات خصوصی مردم جرمه. جرمهاشون زیاده یکی دو تا نیست. ولی من صرفا از چیزی که میتونم تو دادگاه با سند و مدرک ثابت کنم شکایت کردم.

   در مورد مسائل دیگه شما خودتون از راه هایی که میدونین میتونین اقدام کنید. ضمنا اینها فعلا فکر نمیکنم تو دفترهاشون باشند. در ضمن فکر نمیکنم شرکت حقوقی پشت ایرانیکارت باشه. همه چیز توسط اشخاص حقیقی داره انجام میشه. شما اگه نام شرکت رو دونستید به ما هم بگین.

 45. آقا عقل و منطق چی میگه؟؟؟؟؟؟

  ایرانیکارت اگه میتونست نماد اعتماد الکترونیک بگیره که میگرفت تا بیشتر اعتماد مردم رو جلب کنه. اگه نگرفته، یعنی نتونسته! یعنی به قول معروف تمبونشون خیسه ! خودشون هم میدونن تمبونشون خیسه.
  اقا جان قید پی پال رو بزن، من آشنا دارم تو وزارت اطلاعات ، حتی اگه وزارت اطلاعات دولت روحانی وارد نشه، من هم تو سپاه و هم تو ارتش آدم دارم، بهت ایمیل خصوصی میزنم میگم از چه راهی وارد شی که همشون رو دادگاهی کنی.
  ضما این رو هم بدون قوه قضاییه با ریاست آقای رئیسی الان روی این موضوع ها خیلی تمرکز داره. از اونجا هم من آدمش رو دارم. غلط اضافی کردن عکس آقا رو گذاشتن تو صفحه شون.

 46. چه به موقع این مطلب رو تو گوگل پیدا کردم. من حدس زده بودم که ایرانیکارت کلاهبردار باشد چون هیچ جا ثبت نیست. تعجبم از دولت است که چرا اینها را فیلتر نمیکند.
  خوب شد این مطلب را خواندم.

 47. ایرانیکارت رئیس دزدهای اینترنتی هست. یعنی تمام کلاهبرداران باید بیان کلاهبرداری رو از ایرانیکارت یاد بگیرند. اینها سر وب مانی یک کلاه گشادی سر من گذاشتند که نگو. تازه دلار وب مانی خیلی با ارزشتر از دلار پی پال هست ولی ایرانیکارت دزد.

  البته لعنت رو باید به این دولت دزد پرور فرستاد. تازه تو این مجلس جدید اومدن گفتن خدا کنه ترامپ باز رئیس جمهور بشه که تحریم های ایران برداشته نشه، تحریم ها باعث قدت ماست. یعنی اینها واقعا توهم زدند؟ نه ! برای اینکه اگه تحریم ها برداشته بشه دیگه این شرکت های دزد نابود میشن. اینها هم خودشون میدونن یه روز نابود میشن ، پس فعلا تا میتونن زیر آبی میرند و دزدی میکنند. این سایت http://www.iranicard.com اصلا شرکت نیست میتونین از سایت قوه قضاییه استعلام بگیرید. نه مالیات میده نه هیچی، کلاه مردم رو هم بر میداره.

 48. داداش ایرانیکارت از اون کلاهبردار های بیشرف روزگاره! حالا این یه نمونه بود که شما تو پی پل پیدا کردی اگه تو جزئیات کارش بری میفهمی چه کثافت کاری هایی میکنند.
  جالب اینه که سرمایه شون خالیه با جیب مردم دارن کار یه صرافی رو میکنن و مردم هم مثل گاو میرن از این شرکت ها کارت و حساب و … میخرند.
  میدونی که چه بلایی سر payment24 که غول همه این دزد ها و کلاهبردار ها بود اومد؟ بعد جالب اون دزدی که تو انگلیس دستگیر شد، تو سایتش به ملت پیشنهاد این دزد یعنی ایرانیکارت رو داده بود ! جالبه نه؟

  بعد شما برو تو صفحه درباره ایرانیکارت میبینی که عکس خامنه ای رو گذاشتند و چهارتا جمله در مورد اقتصاد مقاومتی و اینها هم نوشتند که به کارشون مشروعیت بدن. مردم هم خیال میکنن اینها دفتر و دستک دارن و مالیات میدن و ….

  1. تو این مورد خوشبختانه باید گفت که فرایند پیدا کردن اونها و ارسال ابلاغیه و کشیدن ایرانیکارت به دادگاه یا پلیس فتا چند ماه طول میکشه و این افرادی که کلاه سرشون رفته اینجا میان و کامنت میذارن و این ایرانیکارت کلاهبردار اونقدر ضرر میکنه که هزار بار بیشتر از کلاهیه که سر من گذاشتند. پی۹۸ هم همینطور بود، تا اینکه از طرف اونها زنگ زدن که ما چکار کنیم شما مقاله رو حذف کنی؟ گفتم پول شما ill-gotten هست. مقاله اینجا میمونه تا شواهد تازه ای از طریق مردم زخم خورده توسط شماها اینجا ارائه بشه.

   1. واقعا ممنونم ازتون جهت روشنگری مردم…
    من خودم از تهران داخل فارکس کار میکنم…به نظرتون چطوری پولم رو بیارم تو ایران؟ امن ترین راهش افتتاح حساب بین المللی هست درسته؟؟؟
    ممنون میشم پاسخ بدین.

     1. من این بروکر رو نمیشناسم و تایید یا ردش نمیکنم. تو ایران فقط آلپاری معتبره. در مورد تاپ چنج که یک صرافی تو دوبی هست ده هزار دلار که رقمی نیست
      من تا دو میلیارد باهاش جابجا کردم. واسه چی بانک ایران حسابت رو ببنده؟ ده هزار دلار پول رهن یه خونه تو تهران هم نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن