اجتماعیروزانهفرهنگی

دکتر حسین کرمانپور

دکتر حسین کرمانپور

دکتر حسین کرمانپور کیست؟

حسین کرمانپور بر طبق یافته های اینترنتی رئییس اوررژانس بیمارستان سینا ی تهران است.

دکتر حسین کرمانپور از زبان خود به صورت غیر مستقیم

دکتر کرمانپور که بیشتر ساعات روز خود را در صفحه اینستاگرمی خود میگذراند، در شبکه های مختلف سیما حضور پیدا میکند.

انتشار ویروس کرونا زمان خوبی است که بیمارستان ها با لابی هایی که با صدا و سیمای جمهوری اسلامی دارند به تبلیغ خود بپردازند اما از آنجا که تبلیغات مستقیم مستلزم مجوز از واحد بازرگانی سیما می باشد، آنها نیاز دارند که شخصی را از بیمارستان خود به تلویزیون بفرستند. البته ممکن است که خود آقای حسین کرمانپور با قصد و نیست خودش به تلویزیون برود ، مانند پزشکانی که به صورت رپورتاژ آگهی در برنامه هایی مثل به خانه بر میگردیم حضور پیدا میکنند و به طور غیر مستقیم تبلیغ خود را می کنند.

یعنی پزشکان در ایران یک نوع برند هستند که وقتی نام خود را مطرح کنند، در آینده مردم به راحتی خوردن یک لیوان آب در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها و … مطب آنان را پیدا خواهند کرد و این کاری زیرکانه برای تبلیغ خود است که پزشکان زیادی انجام میدهند. از اینگونه پزشکان میتوان به دکتر نیلفروشزاده فوق تخصص پوست و مو اشاره کرد.

اما وقتی کرونا به صورت متوسط روزی ۱۷۰ تا ۲۰۰ نفر را قربانی میکند و جامعه ملتهب است آب گلال آلود است و موقعیت برای متخصصین بیماری عفونی بسیار بالا میرود. اما دکتر حسین کرمانپور یک پزشک عمومی اورژانس است و تا جایی که ما میدانیم هیچ فوق تخصصی در زمینه رشته های فوق تخصص در زمینه بیماری های عفونی ندارد. ایشان به صورت غیر مستقیم بارها گفته اند که در جبهه جنگ ایران و عراق شرکت داشته اند و همین نوعی امتیاز شخصیتی برای ایشان محسوب میشود. به عنوان مثال مثلا گفته اند که برای ماسک زدن باشد ریش را زد و یا ماسک کامل ریش را در بر بگیرد (مانند ریش پروفسوری) و خاطره ای نقل میکند از دوران جنگ که ما اگر ریش داشتیم باید ریش خود را میزدیم چون میگفتند اگر شیمیایی بزنند باید ماسک کامل به روی صورت شما بنشیند تا استشاقی صورت نگیرید.

بنابراین ایشان جلوه بسیار مثبتی در میان مردمی که او را میشناسند پیدا کرده است. در ضمن ایشان مدعی هستند که خودشان هم کرونا گرفته اند و در تلویزیون بارها به این مطلب اشاره کردند.

ایشان بسیار صبورانه پاسخ مردم را میدهند البته فقط در شبکه های اجتماعی که به خود ایشان مربوط است. که در آینده امپراطوری که ما به آن شاخ های اینستاگرمی میگوییم ساخته شده باشد.

حسین کرمانپور بسیار انسان مودبی است و حتی در مکاتبات اینترنت خودش را دکتر خطاب نمیکند و در آخر ایمیل ها یا مطالب می نویسند : بنده خدا – حسین کرمانپور

البته من از این زهد ایشان معنای دیگری برداشت میکنم که چون برداشت شخصی من است خیلی نمیخواهم آن را منتشر کنم چون ممکن است اشتباه باشد. به قول حضرت حافظ: یکی از عقل میلافد، یکی طامات میبافد  / بیا کین داوری ها را به پیش داور اندازیم

آن روی سکه دکتر حسین کرمانپور

 

در واقع پستی که من اینجا مینویسم در خصوص رفتار ایشان در مورد خود بنده است .  روزی ایشان سوار بر خودروی خود ویدئویی استوری کردند یا شاید ویدئو لایو بود که من اکنون به یاد ندارم، در زمانی بود که موج دوم کرونا در کشور آغاز شده بود و ایشان چندین بار در پشت دوربین بغض کردند. بغضی که احساسات مردم را بسیار بر می انگیخت از اینکه این شخص چقدر با  احساس است و …  (که بعد برداشت من این بود که تمام اینها برای افزایش فالوور بود) یکی میشود سحر تبر یکی میشود حسین کرمانپور و …… متدها مختلف اما هدف ها در جذب فالوور یکسان. باری من به خود گفتم که اگر این همه سال حکمت خوانده ام ، باید در عمل نیز این علم مدغن باشد و عملی انجام شود، به ذهنم رسید یک سایت حرفه ای پرسش و پاسخ درست کنم , گروهی از پزشکان جمع شوند که زیر مجموعه اقای دکتر حسین کرمانپور فعالیت کنند و پاسخ پرسش های کرونایی مردم را بدهند.

ابتدا میخواستم سایت را به نام خود ایشان بزنم اما ایشان تواضع پیشه کرده و گفتند سایت به نام مثلا بهمانستان باشد , و پروژه www.behmanestan.ir کلید خورد. ایشان در ابتدای پروژه بسیار جویای پروژه بودند و حتی بیشتر از من نشان میدادند که دغدغه ایجاد یک سایت خوب را دارند. طراحی و اجرای سایت حدود یک هفته به طول انجامید.

در ذیل برخی از مکاتبان من و آقای دکتر حسین کرمانپور به عنوان گوا آورده میشود:

بهمانستان

بعد از چند روز از ایشون هیچ خبری نشد، پروژه تمام شده بود. تا اینکه دیدم از چند روز قبل داره تبلیغ میکنه که فلان شب فلان ساعت ایشون اینستاگرم لایو دارند با فلان بازیگر خانم متولد ۶۷٫ منم سوال کردم که آقا پروژه چی شد؟ اصلا رهاش کردی و با سلبریتی ها لایو میگذاری؟ به ناگاه ایشون مانند اسپند رو آتیش شدند ، که مگر من شهوترانی میکند و ال و بل . که ما در فارسی میگوییم قضیه برداشتن چوب و فرار گربه دزده است.

بعد از آن آقای دکتر حسین کرمانپور دیگر پروژه ای که با من داشتند فراموش کردند. گویا چون یک پزشک عمومی هستند میتوانند هر کاری را بخواهند شروع کنند و هر وقت خواستند تمام کنند، بله آن پروژه به نفع مردم و به ضرر آقای کرمانپور بود ! چون آقای دکتر حسین کرمانپور از کرونا برای پیشروی صفحه اینستاگرم خود استفاده میکند. شاید بدش هم نیاید این کرونا بیشتر در ایران طول بکشد که شهرت و مقام او بیشتر شود.

در ذیل به برخی از گفته های ایشون در اینستاگرم خودشان توجه کنید:

همینک متوجه شدم که ایشون من رو بلاک کرده اند و نمیدانند دوران چکاندن ماشه برای خفه کردن افراد و خفه کردن آزادی بیان گذشته است:

با اتفاق بالا تمام تفکرات من در مورد این انسان نما یعنی دکتر حسین کرمانپور به واقعیت تبدیل شد.  چون از ترسش وقتی مرا بلاک میکند. تمام گفتگو هایی که کسان دیگر دیده اند و به عنوان سند مکتوب است از بین می برد و پاک میکند.

فیلم گرفتم مخفیانه از بیماران در حال جان دادن توسط دکتر حسین کرمانپور

ایشون برای افزایش فالوور های خود از بیمارانی که در حال جان دادن هستند فیلم میگیرد . و در یک مورد موبایل خود را به پایین گرفته در حالی که صفحه سیاه است از صدای زجه خانواده ای که عزیزشان را از دست داده اند فیلم بدون تصویر گرفته است که صدا ضبط شود.

ادعای اینکه در آن پروژه عطایش را به لقایش بخشیدم و پولش را میدهم

و پاسخ من که تو پولت کفاف نمیدهد سر پل صراط جواب خدا را بده. و ثانیا تو غلط اضافی کردی که به رای خود پروژه را لغو کردی، مگر تو چه احمقی هستی نادان ! تو هیچی نیستی جز یک فرصت طلب که از مرگ افراد کمال سوءاستفاده را میکنی برای شهرت نداشته است.

ادب تصنعی دکتر حسین کرمانپور

این بحث ادب تصنعی چیزی هست که من اولین بار اواخر سال ۹۱ مطرح کردم ولی جایی مکتوب نکردم. مخاطب من الان حسین کرمانپور و فالوورهایش و … نیستند. مخاطب من در درجه اول دختران جوان هموطن خودم هستند، ممکن است شما در خیابان مورد تعرض لفظی افرادی اراذل و اوباش قرار بگیرید. به عنوان مثال کسی از یک قسمت شهر که فرهنگ پایین تری دارند، با یک پراید بیاید جلوی پای شما ترمز کند و یا بوق بزند و شما که بی اعتنا میروید همراه شما بیاید و چیزهایی بگوید که مثلا سوار شو یا …. (چون دختر نیستم، نمیدانم چه میگویند)

از طرفی مثلا شما یک هنرمندین، شخصی وارد گالری هنری شما میشود و ماشین آخرین مدل خود را بیرون پارک میکند، بسیار آراسته، در حالی که ادکلن لالیک طلایی شیر نشان به خود زده است و بویش شما را مدهوش میکند، میگوید خانم محترم افتخار این را به بنده میدهید که بعد از گالری ر کافی شاپ خیابان فرشته در خدمت شما باشم؟  و بعد در کافی شاپ برای شما خیلی شیک یک کادو میگیرد و خود را شیفته شما نشان میدهد و بعد از چند بار ملاقات به شما میگوید خانم زیبا و خوش اندام این افتخار را به بنده میدهید که امشب را تا صبح با هم بگذارنیم، من در کردان یک ویلای شخصی دارم.

ظاهرا خیلی مودبانه است ، درسته؟   اما در باطن و ذات هیچ فرقی با اون لات و اوباش پراید سوار که جلو پای شما بوق میزند ندارد.

ادب تصعنی تکنیکی است که دکتر حسین کرمانپور به شدت از آن نهایت سوء استفاده را میکند. نه برای مخ زدن، برای خوب جلوه دادن خود و شاخ شدن در محیط مجازی و آینده اش و بیمارستانی که برای بیماران ام اس قرار است ساخته شود.

و درورد، بر آن فالووری که ابتدا این بگو مگو را به راه انداخت و در نهایت بخاطر اینکه روز عید قربان است ، از بنده عذر خواهی کرد، و دکتر کرمانپور ، بله دکتر حسین کرمانپور آنقدر منیت دارد، آنقدر غرور دارد، و حالا با اطمینان میتوانم بگویم آنقدر دروغگو و کذاب است که شب گذشته از تکنیک ادب تصنعی با بنده صحبت میکرد و تشکر از اینکه من به او تریگر زده ام که به خودش آید و امروز مانند گرگی وحشی و حیوان صفت مرا بلاک کرد. در روز عید قربان که روز قربانی کردن منیت و صفات حیوانی هست مانند یک حیوان عمل کردم.

و این آغاز ماجراست من از ابتدا از طریق حراست بیمارستان سینا اقدام میکنم و اگر به جایی نرسید از سورس هایی که میشناسم.

شاخ های اینستاگرامی در وضعیت کرونایی کشور و دکتر حسین کرمانپور ! 

سحر تبر ذاتش همانبود که میدیدید، هدفش هم همان بود که فالوور زیاد کند. او را بسیار دوست تر میدارم.

تا دکتر کرمانپوری که هزاربرابر از سحر تبر بدتر است. ذاتش را مخفی کرده است از عوام ، اما به قول مولانا:

آن سخنهای چو مار و کژدمت

مار و کژدم گشت و می‌گیرد دمت

برچسب ها

‫۵ نظرها

 1. استاد کاظمیان،

  دکترها و پزشکان همشون کثافتند واسه پول هر کاری میکنند. این دکتر حسین کرمانپور هم یک نمونه از اونها، جالب اینه که من رفتم تو خبرگزاری ها سرچ کردم. ظاهرا حالا یا کرونا گرفته یا نگرفته، یه عکس ازش هست ، از همین دکتر کرمانپور که با بیژامه تو اتاقش خوابیده، و ماسک تنفس بهش وصله و تو اتاق خودش تمام تجهیزات پزشکی هم هست ، دستگاه اکسیژن و …. و از خودش عکس گرفته و فقط بخاطر اینکه دکتر هست، تو خبر گزاری ها اومده : دکتری که با کرونا جنگید و شکستش داد. ناگفته های ترسناک و وحشتناک دکتر حسین کرمانپور از بیماری مهلک کرونا. و بعد اون عکسش که با بیژامه تو خونه گرفته.
  و جالب اینکه همین دو هفته پیش دوست من و همسرش و دختر ۱۰ ساله اش همه با هم گرفتند و حس چشایی و بویایی خودشون رو از دست دادند، و طبق گفته پزش تو خونه خودشون قرطینه شدند و همون دارو ها رو مصرف کردند و بعد از ۱۷ تا ۱۸ روز هر سه نفر خوب خوب شدند. به شکر خدا.

  هر کسی درک و فهم شما رو نداره ، بفهمه این چیزهایی که دکتر کرمانپور میذاره تو اینستاگرمش فقط پروپگاندای تبلیغاتی هست، حالا من نمیشناختمش، بله بعضی ها سوار بر دین میشوند، بعضی ها سوار هشت سال جنگ، بعضی ها سوار بر موج های سیاسی ، تا مردم رو به خودشون جلب کنند و کاملا درست میفرمایید، فالوور بیشتر ولو خر و نفهم باعث اعتبار بیشتر میشه برای مطبش که پس فردا تاسیس میکنه.
  پس میتوان نتیجه گرفت این دکتر حسین کرمانپور یکی از اون پزشکان کثیف هست، که شما تونستید به باطنش پی ببرید. اینکه اون پیامهای شما رو پاک کنه ابدا مهم نیست، بلاکتون کنه باز هم مهم نیست. مهم اینه که شما تو این سایت ایشون رو معرفی کردین و هر کسی که اسم دکتر حسین کرمانپور یا رئیس اورژانس بیمارستان سینا یا هر چیزی که مرتبط هست رو سرچ کنه سایت شما تو همون یکی دو صفحه اول گوگل است.

  1. علی، تو شاگرد منی واقعا؟ مسخره اگر شوخ طبعیت رو نمیشناختم هرگز کامنتت رو منتشر نمیکردم. تو مثلا داری حکمت میخونی؟ این چیزی نوشتی میدونی تو قوانین قضایی چی بهش میگن؟ تهدید به قتل !
   بله تو به شوخی و مسخره نوشتی، ولی همین کرمانپور اگه ازت شکایت کنه و شاهد نداشته باشی شاید محکوم شی یا به درد سر بیوفتی، بفهم که دهانت را هر جا و به هر صورت نچرخونی، اونم به صورت مکتوب. به هر حال اسکرین شات در محکمه سندیت نداره. اگه ازت شکایت کرد بگو تا این کامنت کوفتیت رو پاک کنم. میذارم فعلا اینجا باشه که پشت دستت رو داغ کنم ، که هر چیزی رو ننویسی و به زبون نیاره حتی به شوخی. مگه لات خونه است اینجا. خودم به اندازه کافی ایشون رو تنبیه کردم، کاملا هم حتی تو ویدئو هایی که ضبط میکردم حواسم به تک تک مواد قانونی و قضایی بود که گزک دستش ندم.

 2. این دکتر کرمانپور همونه که دائم تو هر توالتی از صدا سیما دعوتش کنن میره؟
  من نمیدونم استاد کاظمیان، یه همچین آدمی که خودش دستپروده خود نظام هست، چه ارزشی اصلا داره که براش پست و یوتیوب بزنید؟
  یعنی این تو نظام پزاشکی هست، نمیدونه آمار روزانه بالای ۴۰۰ نفر مرگ و میر هست که بعد وقتی به ۲۰۰ نفر میرسه میاد جلو دوربین اشک تمساح میریزه؟
  من تعجب میکنم شما چرا اینقدر وقت صرف همیچین آدمی کردین؟! حیف این سایت نیست عکس این آدم بیاد توش؟

  1. والا چند هفته بود افعال این آقا در محیط مجازی رو زیر سر گرفتم و اول هم قصد اینها رو نداشتم. تو میدونی من به دلار درس میدم چقدر پول میگیرم، واقعا برام این چیزها مسخره است که پست بذارم، ولی دیدم یک پزش عمومی، که با توجه به چیزهایی که فاش شده که میزان مرگ و میر روزانه ظاهرا بالای ۴۰۰ هست و اینها عنوان نمیکنند ، با توجه به اینکه خودش تو نظام پزشکی هست و اینها میدونند. به هر حال از طرفی صداسیما جایی هست که الان مثلا کسی مثل پرویز پرستویی رو دعوت کنی اصلا نمیره . به رسمیت نمیشناسه، ولی یک پزشک عمومی معمولی بخاطر اینکه جبهه بوده تو برنامه ها حضور پیدا میکنه، ولی یک جراح فوق تخصص نمیتونه حضور پیدا کنه، بنابراین پست های ریاستی ایشان مثل رئیس اورژانس یا حتی بگو رئیس بیمارستان یا هر چی، با توجه به سابقه ، از نظر من استفاده از رانت هست. اشک تمساح برای مردم ریختن مسخره و توهین به شعور مردمه. گذاشتن فیلم یک شاعر به هموطنان من رکیکترین حرف ها رو میزنه توهین به شعور مردم و همین آدم در پستهای قدیمی ، از طرفداران میرحسین موسوی بوده و خاتمی و ….. یعنی آدم نون به نرخ روز خور. حقیقتا اون سایت هم که زدم و این آقا رهاش کرد خیلی برایم مهم نبود. اینکه نوشتم تو پزشک منصفی نیستی و راست هم گفتم و آمد دهانش را باز کرد و من شواهد رو کردم و تشکر کرد از اینکه به او تلنگر زدم و بعد من رو فیلتر کرد و حساب ها رو پاک کردم تمام چیزهایی که شک داشتم به یقین تبدیل شد.
   به من میگه بگو چقدر ضرر کردی پولش رو میدم! مردک پولت تو سرت بخوره، پول امثال تو مگه خوردن هم داره؟ این بیچاره نمیدونه من چه قرارداد هایی رو بخاطر تشکیک در ربا و نزول با همین دولت قبلی احمدی نژاد با مپنا و وزارت نیرو فسخ کردم.
   دیگه هر چیزی حدی داره و از یه جا به بعد مردم باید بشناسند که کی برای مردم و خدا کار میکنه کی برای هوا و هوس خودش و برای پست و مقام کار میکنه. این رو باید مردم میفهمیدن و شک نکن پست های من به زودی در مورد این آقا از پست های خودش در اینستاگرمش و پست های دیگه در خبرگزاری های پاچه خوار دولت در گوگل بالاتر خواهد آمد و مردم روزی حقیقت را خواهند فهمید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن