روزانهسیاسی

مصاحبه جنجالی دریادار سیاری تقابل ارتش و سپاه که حذف شد !

تفاوت ارتش و سپاه

این ویدئو باید در سایت من بماند، که حق نا حق نشود.

در زمان هشت سال دفاع مقدس ارتش ایران نبود، صدام یک هفته ای تهران را تسخیر کرده بود. پاسخ حمله هوایی ارتش چند روز بعد از جنگ به عراق هرگز فراموش نخواهد شد.

هواپیماهای دشمن که از فرودگاه بصره بلند میشدند و به محض حرکت به سمت مرز ایران با موشک های فینیکس هواپیماهای ارتش ساقط میشدند را مردم میدانند. افراد تحصیل کرده ای که در ایالت تگزاس و شهر دالاس آمریکا آموزش خلبانی دیدند و بهترین خلبانان ایران رو تشکیل دادند مانند شهید عباس بابایی، شهید عباس دوران، شهید اردستانی ، جلیل زندی و …. فراموش نخواهند شد. در حالی که همین آقای محسن رضایی با مدرک دیپلم رئیس کل سپاه پاسداران شد! و رزمندگان و جوانان مملکت بدون آموزش گوشت جلوی توپ بودند و ابزاری برای باز کردن راه های مین گذاری شده ! اینها فراموش نمیشود.

عملیات هوایی H3 به غربی ترین نقطه عراق به عنوان بزرگترین و پیچیده ترین عملیات هوایی جهان توسط نیروی هوایی ارتش فراموش نخواهد شد.

شکار بیش از ۲۸۰ هواپیمای میگ روسی توسط هواپیماهای اف چهارده ایران فراموش نخواهد شد.

در آن زمان صنایع دفاع سپاه تنها میتوانست فشنگ کلاشینکف تولید کند!  و امروز هواپیمای آذرخش صنایع دفاع همان هواپیمای F5 شصت سال پیش آمریکا است که دو Vertical Tail به آن اضافه کرده اند به نام هواپیمای بومی آن را رسانه ای میکنند. همین آقای محسن رضایی چند بار کاندید ریاست جمهوری شده است؟

سپاه وارد اقتصاد شد ، مسکن مهر دست قرارگاه خاتم، و هزاران پروژه کوچک و بزرگ و همیشه رسانه ها به دنبال سپاه !  اما قدرت ایران که در مقابل نیروی متخاصم خارجی می ایستد سپاه نیست، ارتش است.  ارتش هرگز در امور سیاسی و اقتصادی دخالت نمیکند. هرگز به نام دین و امر به معروف و نهی از منکر بودجه های کلان نمیگیرد و هیچ فعالیتی نمیکند. خیلی بی صدا و خاموش از کیان این خاک پاک در برابر تهاجم دشمن دفاع میکند.  اگر صدا و سیما این مصاحبه ها را پخش نمیکند و یا بلافاصله پاک میکند چه باک، بیشتر در شبکه های اجتماعی و سایت ها و …. منتشر میشود.

مرحوم امام خمینی زمانی که در قید حیات بودند دو دستور دادند که اجرایی نشد، یکی اینکه بسیج مستضعفین نظامی نشود، که شد و نامش هم هم شد نیروی مقاومت بسیج، و دوم اینکه سپاه وارد اقتصاد نشود که باز هم شد و الان بزرگترین پروژه های کلان کشور در دست سپاه است. حتی رسانه ها !

البته در جریان زلزله کرمانشاه و سیل و …. مردم کمی تفاوت ارتش و سپاه را شناختند ولی این کافی نیست، باید مستند های واقعی از زمان جنگ ایران و عراق ساخته شود تا مردم بیشتر قدر ارتش قدرتمند جمهوری اسلامی را بداند ، تا آقایانی مثل حسن عباسی سخنی نگویند که بعد ارتش از آنان شکایت کند و ایشان به زندان بروند !

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن