روزانهسیاسی

لعنت بر فاشیسم ترکی

من خیلی پیشتر با دو مقاله علمی ثابت کرده بودم که نسل ترکان از مغولان وحشی است. اینکه نژاد ترک ها مغول است یک حقیقت علمی است که هم از نظر علم ژنتیک ثابت شده است و هم از نظر علم زبان شناسی. بله هشتصد سال پیش چرا به مولانا میگفتند ملای روم (چون آن منطقه متعلق به امپراطوری روم شرقی بود) و چرا شمس تبریزی در مقالات شمس یک کلمه بجز فارسی ندارد. چون تبریز در آن زمان از این پان ترک های وحشی پاک بود.

اردوغان سودای ایجاد حکومت عثمانی در سر دارد

اردوغان نمونه بارز یکی از این افراد هار و وحشی شده است. چرا مردم کشورش همه موافقش هستند؟ چون مردم کشورش هم اکثرا از قوم و تبار وحشی ها هستند. آنها کردها را میکشند. نه بخاطر اینکه کردها ادعای استقلال از ترکیه داشته باشند. آنها میدانند که کرد ها به دلیل نداشتن دولت منسجم از هیچ سلاح سنگینی برای ضربه زدن به ترکیه ، سوریه و ایران نمیتوانند استفاده کنند. کردهای آریایی از هزاران سال پیش مال این سرزمین ها بوده اند.

در زیر ویدئوی نماینده کرد مجلس ترکیه را می بینید و خوی وحشی گری نمایندگان دیگر مجلس ترکیه که میگویند با اسلحه به او شلیک کنید.

ویدئوی بالا نشانگر شجاعت و مردانگی یک کرد از سرزمینش از وطنش می باشد. او نیز تایید میکند که آن زمان که شما در مغولستان اسب چرانی میکردید این سرزمین متعلق به کردها و یونانی ها و ارمنی ها بود و نمایندگان وحشی میگویند که او را با تیر بزنید.

همیشه شنیده بودم که ما فارس ها که ترکی نمیدانیم نباید به تبریز سفر کنیم. آنها بسیار فاشیست هستند البته از هوش کمی که برخوردارند نمیدانند که نسلشان چنگیز مغول و تیمور و تموچین است، نه زرتشت و کوروش. شنیده بودم که آنها به کسانی که فارسی سخن بگویند جنس نمیفروشند و اگر به فارسی آدرسی بپرسیم آدرس اشتباه به فارس ها میدهند تا در تبریز گم شوند. اول فکر میکردم این گزینه ها اندک است ولی دیدم افراد زیادی این قضیه را درک میکنند.

من یک بار در غرب تهران در خیابان عقیل نزدیک بولوار فردوس تصادف کردم و گلگیر ماشینم رو سپردم همانجا تا عوض کنند. آواره کوچه ها بودم و هوا گرم بود. به یک بقالی رفتم ، و خواستم یک بطری آب بخرم، فروشنده شروع کرد با من ترکی صحبت کردن، هر چه من فارسی میگفتم او ترکی پاسخ میداد. من شروع کردم به جمع آوری اجناس گران قیمت مغازه اش مانند کومپوت های بزرگ آناناس و نوشیدنی ها و خوراکی های خارجی و مدام انگلیسی به طرف میگفتم و بعد همه را به روی پیشخوان گذاشتم تا حساب کند. مرد کلاش ترک شروع کرد با طمع حساب کردن و همچنان زیر لب به ترکی وراجی میکرد از اینکه من چرا انگلیسی حرف میزنم یکی دو بار هم من سوال کردم به انگلیسی که فلان چیز را داری یا نه، به فارسی با لهجه غلیظ میگفت خب فارسی بگو، وقتی همه چیز را حساب کرد من بطری آب را برداشتم و پولش رو روی اجناس گران قیمت پرت کردم، گفتم اینجا تهرانه ، پیش غازی و معلق بازی؟

این هم ویدئوی جالبی که خود باید ببینید:

هوکردن قرآن و زوزه کشیدن و سلام نظامی و تشویق ترکیه در ورزشگاه یادگار امام تبریز

 

کثافت ها اگر عرضه داشتین بجای حمایت از رژیم فاشیستی ترکیه ، به فکر مردم کشور خودتون بودین. شما آدم پست فطرت و بدبخت و بینوایی هستید و سنگ چیزی را به سینه میزنید که مایه ننگ شماست. کافیه ایران فلکه های گازش رو به روی ترکیه ببنده، تا همه اون کفتار صفت ها قندیل ببندن.

نظر نماینده مجلس ایران در این باره

این افتضاح به قدری گسترده بوده که در یک مصاحبه رادیویی چند تن از گزارشگران با یکی از نمایندگان مجلس گفتگو کردند. در این گفتگو که طولانی بود نماینده مجلس که از حوزه انتخابیه آذربایجان بود از کار ترک های ورزشگاه و دادن سلام نظامی حمایت کرد و چندین بار از “ملت ترک” استفاده کرد که گویندگان رادیو به شدت به آن اعتراض کردند و گفتند ما یک ملت داریم و آن ملت ایران است. شما خودتان در حال تفرقه افکنی هستید. این مساله تا جایی پیش رفت که یکی از نمایندگان دیگر مجلس به پای خط آمد و گفت که بله ما ملت ایران داریم و ملت ترک که ایشان می گویند غلط است. و گویندگان گفتند ایشان این حرفها را میزنند که چند ماه دیگر که انتخابات مجلس است برای خود رای جمع کنند.  (یعنی همه میدانند که اکثر ترک ها و آذری ها جدایی طلب و پان ترک هستند)

نظر مجلس ترکیه در این باره

در باره نظر مجلس ترکیه در باره این عمل پان ترک های جدایی طلب در ایران را کافیست در ویدئو زیر ببینید.

در باره این ویدئو همان بس که خود نمایندگان ترکیه، ترک های ایران و ترک های خودشان را “گرگ” خطاب میکند. که کار گرگ جز درندگی نیست، و این همان مثال پارسی است که گرگ زاده گرگ شود اگرچه میان آدمی بزرگ شود.  من هم از این گرگ زاده ها در زندگی خودم دیده ام. گرگهایی در پوستین میش ! که خودشان بهتر می دانند از که سخن میگویم.

برچسب ها

آراسپ کاظمیان

میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست - تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز (حافظ)

‫۲۲ نظرها

 1. من به خاطر این به شما توهین کردم که فکر کردم منظورتون همه ترک ها هستن و گرنه من هم هر روز وقتی میبینم اردوغان بیشرف داره تو خاک سوریه دخالت میکنه ناراحت میشم پاینده باشی

   1. بخشیدمت که امشب راحت بخوابی! دیگه رد گم کنی نکن، تو همین ایرانی، آذربایجان شرقی، بقیه اش هم یه سری عدد هست به اسم طول و عرض جغرافیایی که میزنیم یک خونه رو نشون میده میون خونه های دیگه. دیگه همینقدر کافیه. نه؟ دیدی که اطلاعاتی که بهت دادم همه درست بود. همینطوری شانسی آدم نمیتونه از بین صدها مدل گوشی برگرده بگه موبایل تو دست طرف چیه، وقتی مدل موبایل رو بفهمه، شماره IMEI شماره موبایل رو میفهمه و اگه به نامت باشه، نام و نام خانوادگی و کد ملی و آدرس و هر چی که هست رو دیگه بهش دسترسی داره،من حتی میدونم همین الان اندورید گوشیت ورژنش ۸ هست، شاید خودت هم ندونی ! برو تو ستینگ گوشیت ببین اندوریت ۸ هست یا نه . اما اینجا اطلاعاتت رو نمیذارم چون پایینتر شماره آی پی گوشیت رو گذاشتم ممکنه توسط افراد دیگه مورد سوء استفاده قرار بگیره.

    یه حدیث پیامبر گفته این رو فراموش نکن ! اگر علم در ثریا هم باشد، مردانی از سرزمین پارس بدان دست خواهند یافت. پست من در مورد آذری های ایران نبود ، در مورد اردوغان وحشی بود که بچه های سوری رو میکشه ! و کسانی که میخوان از این وطن جدا بشن.

    فقط یه چیز رو از من یاد بگیر پسر، گیرم که من ابله و نفهم بودم! تو باید دهنت رو باز کنی و هر چی توش میاد بگی؟ گیرم که علم من اونقدر کم بود که نمیتونستم بفهمم کی هستی و از کجایی، آیا اون خدایی که اون بالا هست هم علمش مثل من کمه؟ گیرم که من دستم به پلیس فتا و … هم بند نبود، آیا از عدل الهی هم میتونستی فرار کنی؟ پس بهتره تو رفتارت تجدید نظر کنی تا انسان بهتری باشی.

    اطلاعاتی که ازت دارم هم همین جا دفن میشه ، برو راحت بگیر بخواب. شکایتی ازت ندارم.

  1. ها ها ها ! مودب شدی کوپه اوغلی میخوای اطلاعات بیشتر بهت بدم، سر جات میخکوب شی! تو از موبایلت به سایت وصل شدی، و مدل موبایلت دقیقا Samsung GALAXY A3 2017 هست و از خود سامسونگ براوزر هم داری استفاده میکنی و چند ثانیه پیش رفتی صفحه درباره آراسپ کاظمیان رو هم دیدی! در حالی که من گفته بودم بری تو گوگل اسمم رو سرچ کنی که آدرسم رو پیدا کنی بیای سراغم.
   بگو گوه خوردم تا شاید دلم به رحم بیاد و ببخشمت واسه فحش ها و تهمت هایی که زدی، وگرنه عکسهای توی گوشیت رو هم اینجا آپلود میکنم ! فهمیدی یا نه؟؟؟؟؟؟؟ اگه به غلط کردن افتادی که هیچ وگرنه مطمئن باش با پلیس میام سراغت.

 2. سلام
  اتراک به حدی خوی وحشی گری و نژاد پرستی تو خونشون سرشته شده که وقتی در ارومیه انتخابات مجلس و شورای شهر باشه از فلات سهند و مغان و تبریز اتوبوس اتوبوس به ارومیه سرازیر میشن و بجای رای دادن تو قبایل خودشون میان اینجا رای میدن تانمایندگان و شورای های ترک قبول بشن و نمایندگان فارس و کرد قبول نشن.

  1. تفرقه بین چه کسانی ایران و ترکیه، اگر این است که چه بهتر.
   اگر بین ترکان و پارسیان، که باز در این صورت ما که به ترکان ایران کاری نداریم، آنها به دنبال جدایی طلبی هستند و پرچم ترکیه را در ورزشگاه بلند میکنند.

   1. الاغ کثافت اشغال عوضی سگ برینه تو مزار پدرت من ترک اصل اصل ایرانم دیگه رفتی رو اعصابم به یه کارایی منو مجبور میکنی کره خر جد و بادتو از قبر میارم بیرون میزارم جلو چشات استخون ها رو

    1. ببین ترک اوغلی از بی سوادیت اعصابت نابود شد. حالا بذار یه چیز دیگه بهت بگم، لا اقل وقتی میخوای بیای تو نت و به یک نفر تهمت حرام زادگی بزنی از فیلتر شکن استفاده کن که آی پیت مشخص نشه.
     ۸۳٫۱۲۱٫۲۰٫۲۴۷ Iran (Islamic Republic of) Azarbayjan-e Sharqi Tabriz
     این اطلاعات توه، فکر کردی من با اسمی که اونجا زدی میام سراغت؟ قشنگ خونه ای که الان توش هستی طول و عرض جغرافیاییش مشخص هست. طبق ماده ۶۹۷ قانون مجازات اسلامی تهمت حرامزادگی به کسی زدن جرمش حد است، دقیقتر بگویم: به یک ماه تا یک سال حبس و تا ۷۴ ضربه شلاق محکوم میشی. یعنی الان شدی با کامنت هایی که من مخصوصا پابلیش کردم تا همه ببینند. مطمئن باش اگه پای حرفهات واینستی من به زودی بعد از این بحران کرونا با پلیس فتا میام سراغت. الان ترسیدی؟ نمیدونستی دقیقا استان و شهر و آی پی کامپیوترت اینجا ثبت شده؟ نمیدونی تو گوگل مپ آدرس خونه ات هم ثبت شده؟ آخه نادان چرا از وی پی ان استفاده نکردی؟ باز تکرار میکنم ، مرد نیستی اگر زودتر از من نیای سراغم ، چون من با قانون و مدرک مکتوب و ثبت شده میام سراغت.

 3. با تشکر از سایت خوبتون اغای کاظمیان.
  … همه نوع مرگی را تجربه کرده ایم. از جان دادن در سرمای سوزناک کوهستان تا اعدام, انفال, سوختن و…” از کشته شدن با گلوله هراسی نداریم ! …

 4. با سلام .
  در اینک ترک ها و مغول ها از یک نژاد هستند شکی نیست ،
  اما چرا قومیت های این دو را به هم ربط میدهید ؟
  در کجای تاریخ مغول ها و ترک ها یک قومیت خوانده شده اند ؟
  همین ترک هایی ک شما با تنفر صحبت میکنید بسیاری از شاهان ایرانی را شامل میشدند !
  آن زمان خوارزمشاه که با بی عقلی و ترس نتوانستند جلوی چنگیز را بگیرند که بعد ها توسط یک کرد کشته شد ، همین ترک ها در مرکز خراسان بودند که چنگیز را شکست دادند .
  چنگیز و قوم مغول ، صورت و ظاهر مخصوص به خودشان را دارند ، اما ترک ها فرق دارند .

  گذشته از همه ی اینها ، دست از نژاد پرستی و قوم گرایی بر داریم چرا که فارس در کنار ترک هم نماز میخواند و هم پرچم یک ملت را بالا میبرد .

  1. یا سلام و تشکر از ارسال نظر،

   مقاله دیگری با عنوان نسل ترکان از مغولا است هم در سایت موجود است که از نظر علمی و ژنتیکی این امر را اثبات میکند.

   برای بنده شاه و گدا و نژاد اهمیتی ندارد. بحث، بحث علمی اتیمالوژی و زبانشناسی میباشد.

   از نظر بنده سلطان محمد خوارزمشاه شخصی بزدل و یکی از بدترین شاهان ایران بود. بهترین شاه ایران که ترک یا آذری بوده است شاه عباس کبیر است، بعد ازوی تمام شاهان ترک از شاه سلطان حسین گرفته تا تمام شاهان دودمان قاجار ترک بودنند که در زمانی که اروپا در انفلاب صنعتی به سرعت پیشرف میکرد، شاهان قاجار به مدت صد و سی سال بر این ملک حکومت کردند، و ایران را صدها سال به عقب بردند که نتیجه آن هنوز هم ادامه دارد.

   همانطور که در مقاله دیگر ذکر شده، هدف جنگ با پان ترکیسم هست واگر نه بنده اردوغان را از کثیفترین مرمان روزگار میدانم.

   1. ریدم تو هفت جد و ابادت توله سگ حرام زاده بی شرف رسوات میکنم سگ ماده تو فکر کردی همه ترک ها یکین ما مثل ترک های ترکیه نیستیم ما ترک ایرانیم و روزی میرسه که ایران رو واسه دیوص هایی مثل تو مزار میکنیم

    1. تو فعلا داری خودت رو رسوا میکنی از بی سوادی و از بی ادبی، دیوث درسته نه دیوص ! چی شد؟ سرچ کردی پیدام کردی؟ تو ترک ایرانی نیستی بزمجه. شاه عباس ترک ایرانی بود، ستارخان و باقرخان ترک ایرانی بودن، شهریار ترک ایرانی بود، شمس تبریزی ترک ایرانی بود! تو یه آشغال هرزه بی سوادی، یه پان ترک جدایی طلبی. چی شد؟ کی میای خلاصم کنی؟ سرم رو ببری وحشی؟

 5. مغولند دیگه، از نسل چنگیز و تیمور و تموچین چه انتظاری داری. خوی وحشیگری در ژنشون نهفته است. زنده باد شاه عباس کبیر که سه بار به عثمانی حمله کرد و هر سه بار پدرشون رو درآورد.

  1. به نسل ترک قسم هر جا باشی پیدات میکنم و سرت رو از تنت جدا میکنم که بفهنی تو هسن به ترک یعنی چه ترک بودن خیلی سخته چون واسه مظلوم با ظالم در میفتی ولی ترک نبودن سخت تره چون با ترک ها در میفتی بی ناموص دستم بهت برسه خفت کردم بیشرف یاشاسین تورک اوغلی

   1. بدبخت که ایمیل مستعار استفاده میکنی، اسمم آراسپ کاظمیان هست، تو گوگل اسمم رو سرچ کن آدرس دفترم تو تهران رو بهت کامل نشون میده. مرد نیستی اگه نیای و سر من رو از تنم جدا نکنی ! اگه من حرف حق نزنم و از یک تروریست مثل اردوغان ننویسم کی میخواد بنویسه؟ توی تورک اوغلی؟ ضمنا ناموس درسته، نه ناموص ! بی سواد بدبخت ! بیا ببینم چه غلطی میخوای بکنی ! بیا من رو بکش ، جز کشتن و خونریزی و وحشیگری تو ذات و وجود امثال توی جدایی طلب نیست، مطمئن باش که صدای شما جدایی طلب ها تو نطفه خفه میشه، و اگر صدایی از شما بخواد بلند شه، خاک تبریز رو توبره آتش بمب و موشک میکنیم ولی یک وجب از اون خاک رو به بیگانه نمیدیم. زنده باد ایران !

همچنین ببینید

بستن
بستن