اجتماعیروزانهسیاسی

وفات علی انصاریان و مهرداد میناوند و جیغ های سحر زکریا

سحر زکریا

سحر زکریا

شغل: بازیگر ایرانی یا به قول معروف یکی از سلیبریتی های رده چندم.

بقیه چیزهاش دیگه مهم نیست.

جیغ و داد های سحر زکریا بعد از مرگ علی انصاریان

اسطوره هایی که امسال از دست دادیم

اول از همه استاد محمد رضا شجریان بود که البته بخطار بیماری کرونا نبود، پرویز پورحسینی، چنگیز جلیلوند، مهرداد میناوند، علی انصاریان و خیلی افراد دیگر.

مهرداد میناوند و علی انصاریان
مهرداد میناوند و علی انصاریان

اما از همه افرادی که از دست داده شدند این دو از همه جوانتر بودند مهرداد میناوند ۴۵ سال و علی انصاریان ۴۳ سال که باعث غم و اندوه در تمام مردم ایران شد.

اما چرا سحر زکریا بازیگر باید جیغ و داد کند آن هم در لایو اینستاگرم.

چند نکته به خانم سحر زکریا:

  • تو یک بازیگری !  نقش بازی میکنی ! اینجا هم خوب از هنر بازیگریت استفاده کردی و خوراک خبری شدی برای رسانه های بیگانه که خودشان را به خریت زدند و وانمود کردند که تو را باور کرده اند! 
  • سعی داری میکنی با جلوه دادن غیر واقعی مسائل سیاسی در کشور ، موج سواری کنی و مخاطبانت و طرفدارانت رو بیشتر کنی
  • در تمام جاهای دنیا که واکسیناسیون رو شروع کردند اول از همه کادر درمان واکسینه شدند که چون در دو مرحله هست اکثرا همان کادر درمان هم هنوز به مرحله دوم خودشون نرسیده اند. دوم افراد بالای هفتاد سال است، سوم افرادی که شغلشان به گونه ای است که در رده گروه های پرخطر قرار میگیرند. هیچ وقت افراد چهل تا چهل و پنج ساله در اولویت نیستند و شاید در همان کشور های پ%۰Bشرفته شش ۰%۰B۷فت ماه دیگر هم نوبت این افراد نشود. پس مرگ این عزیزان را سیاسی نکن ! جیغ نکش! جهل و نادانی خودت رو فریاد نزن! و ساکت باش تا همه چی%D روال خودش رو طی کنه. ضمن اینکه آزادی ایران رو ترک کنی و به هر جا خواستی کوچ کنی خانمی  که خودت رو سلبریتی میدونی و فکر میکنی چون بازیگری باید واکسینه بشی. البته من تقریبا باور دارم تمام این جیغ داد یک شو آف تبلیغاتی برای طرفدارانت بود و برای مطرح شدن بیشتر. فقط موقعیت رو مناسب دیدی تا از آب گل آلود ماهی بگیری. 
  • خانم سحر زکریا مردم ایران نفهم نیستند و فریب بازیگری توی بازیگر رو با جیغ و فریاد و اشک پشت دوربین موبایل نمیخورند. برو و تور خود را جای دیگری پهن کن. 

اگر بخواهم از آفت های مدرنیسم و اینترنت و شبکه های اجتماعی سخن بگویم، مثنوی هفتاد من میشود. اما چیزی که در فلسفه ما حب ذات میگوییم که در عوام به خودشیفتگی معروف است یک بیماری که اگر کسی دچارش شود هر چه بیشتر به آن برسد تشنه تر میشود و هرگز نمیتواند از آن نیاز ها رفع تعلق کند که برخی از آنان عبارت است از: پرخوری ، شهوت، شهرت، پست و مقام، ثروت اندوزی و ……

بنابراین کاملا طبیعی است که خانم سحر زکریا برای شهرت بیشتر خود ، جیغ بکشد ، داد بزند، اشک بریزد، فیلم بازی کند، و خود را یک شخص سیاسی جلوه دهد.  اما عاقلان هشیارند و نه تنها فریب نمیخورند بلکه او را طرد می کنند.

جمله ای که در وصف حال تمام افراد تشنه شهرت بیشتر نمود دارد شاید این باشد:

ای مردم بدانید که من هستم !

آراسپ کاظمیان

میان عاشق و معشوق هیچ حائل نیست - تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز (حافظ)
دکمه بازگشت به بالا