خانه » روزانه » زود باشد که سر چوب پاره سرخ کنم
Arasp Kazemian

زود باشد که سر چوب پاره سرخ کنم

الهی لک الحق ! حق ! حق !

ای کاش میدانستند که من از خدا هم نمیترسم. چراکه خدای من مهربانترین مهربانان است مگر خدایی که از مهرش بر غضبش سبقت دارد ترس هم دارد. از مرگ هم هراسم که نیست، اشتیاق هم دارم. 

ای کاش می دانستند که نباید می آمند و مرا مفرد خطاب می کردند. این اولین بارشان بود در این هفت سال و این سال ۹۷ بدترین سال این دهه بود. 

ای کاش میدانستند که تهدید آنها مرا جری تر میکند. عامل تهدید کیست؟ یک دختر ترشیده زشت صورت بی دین بی حجاب روانشناس عشوه ای! و دوست پسرش که اسمش را نامزد میگذارند. 

به من چه گفت؟ گفت دوست پسر او شماره تو را از من خواسته است. دوست پسر او شماره تو را از من خواسته است. اف بر تو آراسپ اگر از این بی غیرتی نمیری! غیرتت را نشانه رفته اند و تو بی خبری؟

هنوز اینستاگرمشان به خط نجس روسی است و معنایی نجس تر. هنوز غرق کثرت اند. فاولینگ و فاولوور و پست و غیر و خودی و عکس و تولد و کیک و شمع و  روانشناسی و همجنسگرایی و  ….  غیرتت را هدف گرفته اند. 

نمیدانند از تو که دو حجت الاسلام والمسلمین را در شبکه های مجازی نقد میکنی و بیش از سی هزار نفر میبینند و در سایتت هم میگذاری، صابون همه نوع بلا را به تنت مالیده ای.  از یکی دو پتیاره که یکی از آنان زمانی نقش انسان بازی کرد، نمی ترسی. 

غیرتت را هدف قرار گرفته اند این بی غیرتان روزگار نوین. 

احتمالا در هفته جاری یا هفته آینده عمل جراحی من انجام میشود . خیلی برای بی هوشی اشتیاق دارم. میگویند در بیهوشی خواب نمی بینیم. اما پس از مرگ همه چیز را میبینیم. پس بیهوشی شاید در این دنیا حتی برای چند ساعت برتر از مرگ است. اما اگر به هوش نیایم. از خدا میخواهم که این دنیا را نبینم. خدا ظالم نیست و من شاید تقاص چیزی را پس میدهم که نمی دانم، از سال نود و آن همایش از سال نود و یک و آن پاییز ، تکه پاره ام کرده اند. و حالا به استخوان هم رحم نمیکند. غیرتت را میزنند، نه با تیر کمان و از نزدیک، در شب تار، با سلاح گرم و آتشین از تاریکی شب. آی دی ها، ایمیل ها و رمزها و همه چیز عوض شده و مخفی شده مانند این شب تار و همه جا بلاک کرده اند. همه کارهایشان از ترس است و انتقام، انتقام عشق و عاشقی! 

چه بود و چه شد !  و این است که باز با صدای بلند فریاد میکشم که :  زمانه بی پدر و مادر است.

امتیاز به مقاله

امتیاز کاربر: 4.56 ( 7 رای)

همچنین ببینید

Arasp Kazemian

وصیت جوانمرد

اگرچه بولحسن خرقانی (جوانمرد) جان به عزارئیل نداد و جانش را به خود خدا تقدیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.