خانه » دشمنی با روانشناسی » خیانت عاقبت زن روانشناس فرامرز
خیانت

خیانت عاقبت زن روانشناس فرامرز

خیانتبیست و دوم شهریور است ، چند روزی است که فرامرز به خیانت زنش پی برده است. خیانت جنسی!

قضیه به بیش از شش ماه قبل بر میگردد زمانی که فرارمز و زنش زیر یک سقف بودند. روزی در خانه مادر فرامرز، فرامرز متوجه میشود که خواهر زنش با استاد راهنمای دانشگاهش در ارتباط است. به صورت اتفاقی وارد ایمیل آنها میشود و می بیند که پیام های عاشقانه ای بین خواهر زنش و استاد راهنمای دانشگاهش رد و بدل شده است. از صفحات اسکرین شات میگیرد و به ایمیل خود میفرسد، بعد به صورت خصوصی با خواهر زنش صحبت میکند و خواهر زنش قول میدهد که رابطه با استاد دانشگاهش را تمام کند و فرامرز این قضیه را به باجنقاش نمیگوید و آنها هم نمیدانستند که فرامرز از صفحه ایمیل های عاشقانه بین استاد راهنما و خواهر زنش عکس گرفته است.

اگرچه این پست در تاریخ بیست و هشت آذر نود و هفت منتشر خواهد شد ولی من امروز یعنی بیست و دوم شهریور است که این پست را مینویسم. مدتی است که احساس میکردم اینستاگرم باعث عدم خلوص من شده است و نفس من را مدیریت میکند و مدتی است که نه در اینستاگرم پستی میگذارم و نه در سایت مطلبی مینگارم. این را یک جا شنیده بودم که باید افسار نفس را به دست گیرم وگرنه نفس مرا به جایی میکشد که شرمساری جبران ناپذیری خواهد داشت. در این تزکیه نفس، نوعی زهد نشیدی و گوشه گیری از دنیا و خواندن کتب معرفتی و فلسفی هم چاشنی عدم فعالیت اینترنتی ام کرده ام، میدانم که خائن روانشناس به سایت من چند روز یک بار سر میزند. من باید آنقدر خوب باشم که بزرگترین تنبیه شخص ناخالص و دروغگو و خائن، این باشد که خودم را از دیده های جاسوسانه اش مخفی کنم، چه بهتر که فکر کند من مرده ام. سالهاست که من مرده ام. و بعد از بیست و هشت آذر دوباره متولد خواهم شد و دوباره در فضای مجازی فعال خواهم بود و هر آنچه که خواهم کرد در راستای خدمت به خلق خواهد بود. که به روایت عین القضات همدانی باید تا زنده هستم از مال و جاه و قلم و زبان از هیچ کس دریغ نکنم که زود باشد که خواهم خدمتی کنم و نتوانم ! باری ! این سایت را برای یک نفر ساختم، و عدم فعالیتم در این سایت بخاطر خیانت و دروغ و کذب  همان روانشناس است. پست ها در روز بیست و هشتم آذر همگی با هم منتشر خواهد شد.

برگردیم به داستان فرامرز بی نوا، البته فرامرز هم خیلی بی گناه نیست، از اینکه زنی روانشناس گیرش آمد، و زنش طلاق گرف تا با یک روانشناس دیگر ازدواج کند و ماه ها قبل از طلاق از فرامرز با آن شخص در ارتباط بوده است، فرامرزهم سالهای پیش با دختری در ارتباط بود، در حالی که زن داشت! و این است عدل خداوندی که منتقم قهار است! آنقدر گرم است بازار مکافات عمل، دیده گر برنا بود هر روز روز محشر است.

باری بعد از طلاق، فرامرز متوجه میشود که باجناقش خانه ها و املاکی را به نام زنش کرده است. زبان دراز میکند که چرا اینها را به نام زنت کرده ای، او لیاقت ندارد (اینها بعد از طلاق فرامرز اتفاق افتاد)  او میگوید مادر دو بچه ام هست و برای این کار را کردم، فرامرز میگوید که او با استاد راهنمای دانشگاهش در ارتباط است. باجناقش باور نمیکند و فرامز به ناچار بعد از چند ماه اسکرین شات هایی که گرفته بود رو میکند. ، با جناقش به حالت جنون میرسد، و در این حالت پرده از رازی بر می دارد که برای فرامرز گران تمام میشود. به او میگوید که زن خودت هم از ماه ها پیش با دکتر جمال شمس روانشناس و روانپزشک دانشگاه شهید بهشتی در ارتباط بوده است و قرار طلاق توافقی برای ازدواج با دکتر شمس بوده است، و مدرکش هم این بوده است که دکتر شمس سیصد میلیون تومان به زن فرامرز پول داده است، و تمام این موارد قبل از طلاق فرامرز بوده است. و جالبتر اینکه بعد از طلاق زن فرامرز گفته است که ما همچنان با هم دوست هستیم و من به این شریعت و شناسنامه و عقد و اینها اعتقاد ندارم و از فرامرز خواسته است که روزی به خانه دعوتش کند و ناهار برایش درست کند و در این مدت همزمان با دکتر جمال شمس بوده است!  (دریابید نکبت و کثیفی و دروغ و کذب روانشناسان را).

این صدا ، صدای فرامرز است که بعد از فهمیدن این جریان برای من در واتس اپ ارسال کرد. اگرچه دلخراش است، ولی فرامرز تاوان کارهایی را پس میدهد که قبلا کرده بود.

کسانی که این متن را میخوانند، کسانی که دروغ گفته اند هم منتظر انتقام آن منتقم قهار خداوند کریم باشند، که این است داستان دنیا و خیانت و دروغ و روانشناسی !

به صدای حزن آلود فرامرز زخم خورده گوش کنید:

همچنین ببینید

Arasp Kazemian

وصیت جوانمرد

اگرچه بولحسن خرقانی (جوانمرد) جان به عزارئیل نداد و جانش را به خود خدا تقدیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.