خانه » تکنولوژی » چگونه فالوور های اینستاگرام خود را افزایش دهیم

چگونه فالوور های اینستاگرام خود را افزایش دهیم

چگونه فالوور های خود را افزایش دهیم ؟

در پاسخ این سوال باید ابتدا دید که چرا مردم میخواهند فالوور های اینستاگرم خود را افزایش دهند؟ پاسخ این بحث یک مقدار فلسفی می

vector modern like, follower, comment icons
توجه:  این متن جنبه آموزشی ندارد تنها یک تلنگر است به کسانی که معتاد شبکه های اجتماعی شده اند. 

باشد که به خلقت انسان مربوط است. مردم دوست دارند که دیده شوند. مردم می خواهند به بقیه بگویند که ای مردم بدانید که من هستم. بدانید که من هستم !  کمتر کسی پیدا میشود که در اندرون خود به فکر تعالی روح و جسم خود باشد. اگر کسی به تعالی میرسد میخواهد این تعالی را به دیگران نشان دهد. اما خیلی ها اصلا تعریف مشخصی از تعالی روح انسانی ندارند. اینها افرادی هستند که هرگز به تعالی نمیرسند اما به هر حال جلب نظر دیگران در وجودشان هست و این باعث میشود که بخواهند جلب نظر کنند و افراد زیادی را دور خود جمع کنند. به هر حال مردم این روزگار از این تکنیک ها برای افزایش فالوور های خود استفاده میکنند و خودشان را گول میزنند که خیلی طرفدار دارند و لابد اندیشه والایی دارند.

۱- فالو و آنفالو کردن سلبریتی ها ، خواننده ها و افراد مشهور

یک تکنیک رایج این است که مانند انگل بچسبیم به افرادی که شهرت دنیایی دارند. منظور از شهرت دنیایی افرادی مثل خواننده ها بازیگران و به قول معروف سلبریتی ها هستند. مردم ایران عاشق این هستند که از زندگی خصوصی افراد سر در بیاورند. انها را فالو و بعد از چند ثانیه آنفالو کنید. این باعث می شود که کسانی که پروفایل چند میلیونی آنها را مشاهده میکنند اسم شما را بالای لیست ببینند و احتمالا فکر کنند شما هم یک بازیگر تازه وارد عرصه هستید و شما را فالو کنند. خیلی ها هم این ترفند را می دانند و شما را فالو میکنند و اندکی صبر میکنند تا ببینند شما آنها را فالو میکنید یا خیر. اگر فالو کنید توسط اپلیکشین های آنفالو یاب شما را پیدا کرده و بعد از مدتی شما را آنفالو می کنند. این سیستم یکی از سیستم هایی است که در کوتاه مدت جواب می دهد و در بلند مدت اکثر افراد شما را آنفالو میکنند.

۲- مبتذل باشید !!!

بله ، گرایش مردم به ابتذال همیشه بیشتر از گرایش مردم به کمال انسانیست.  اگر پسر هستید بدن خود را خالکوبی کنید ، به باشگاه ورزشی بروید هورمون تزریق کنید تا باد کنید و از بدن لخت و خالکوبی شده خود عکس بگیرید و با هشتگ های مرتبط با فیتنس در اینستاگرم قرار دهید. مطمئن باشید افراد زیادی شما را فالو میکنند ، مردم دنبال خالکوبی بدن شما هستند نه افکار شما.   اگر خانم هستید، عکس بی حجاب یا با با حجاب نیمه عریان عکس های خود را در اینستاگرم بگذارید. اگر گونه هایتان را پروتز بگذارید و لب های ورقلمبیده داشته باشید فالوور های بیشتری خواهید داشت.  حتی بهتر است کنار یک ماشین بنز یا بی ام و آخرین مدل لم بدهید و شلوار جین پاره پوره خود را به نمایش بگذارید، این شیوه از شیوه اول هم بیشتر جواب میدهد. اگر مدام از این نوع عکس ها بگذارید حتی کسی شما را آنفالو نمیکند و هوش مصنوعی اینستاگرم شما را به عنوان یک سلبیریتی تشخیص داده و به پروفایل های دیگران معرفی می کند. بنابراین جای تعجب نیست که مثلا یک استاد دانشگاه، یک فیلسوف بزرگ یک حکیم مانند پروفسور دینانی در پیج خود شش یا هفت هزار فالوور داشته باشد و امیر تتلو خواننده زیر زمینی با بدن خالکوبی شده بالای سه میلیون فالوور. چرا؟  چون گرایش مردم اجتماع در دنیای ماتریالیسم امروزی به ابتذال و مبتذل بودن بیشتر است.

۳٫ پست های دیگران را لایک کنید.

تبدیل به ماشین لایک شوید. فقط مواظب باشید انگشت سبابه شما درد نگیرد. هر چه پست مبتذل و یا لایک  بالا دیدید بدون اینکه کپشن را بخوانید لایک کنید. وقتی لایت میکنید برای شخصی که پست را گذاشته نوتیفیکیشن میرود و آن هم وارد پروفایل شما می شود ببیند که چه شخصیت شخیصی عکسهایشان را مورد توجه قرار داده است.

۴٫کامنت موافق بدهید

مهم نیست دیگران چه مینویسند . مردم دوست دارند که از آنها تعریف شود. کپشن های عکس های اینستاگرم آنها را بخوانید و کامنت موافق بدهید. مثلا بگویید احسنت. بله همینطوره. باریکلا.  و در حالت مبتذل اگر عکس دختر آنچنانی را دیدید بنویسید جوووووون چه جیگری و …. احتمالا می آیند و شما را فالو میکنند.

 

تکنیک های دیگری نیز هست مانند تگ کردن افراد در اینستاگرم و تغییر لوکیشین در جاهای مختلف و استفاده از هشتگ های مختلف که در این بحث نمی گنجد.

 

اما بعد از همه اینها چه اتفاقی رخ می دهد؟  هیچ !  هیچ کدام از فالوورهای شما برای شما تره هم خرد نمی کنند. ای کاش آدمی و انسانیت هنوز زنده بود و مردم همدیگر را برای افکار و اندیشه آنها دنبال میکردند.

افسوس که از آن روزها که اندیشه و فکر بشریت خریدار داشت خیلی گذشته است.

شهریور ۹۵ Arasp Kazemian

این را هم ببینید

شجریان

هشیار کسی باید کز عشق بپرهیزد

هشیار کسی باید کز عشق بپرهیزد وین طبع که من دارم با عقل نیامیزد آن …

۲ نظر

  1. اون سیستم اولی در جا بهم جواب داد من تا الان پانصد فالوور جمع کردم بدون اینکه خودم اونها رو تو اینستاگرم فالو کنم !!!!!!!!!!

    شما رو هم فالو کردم. ولی سوال اینکه چرا فالوور های خودت اینقدر کمه؟

  2. از شهرت این مدلی فراریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *