خانه » روزانه » ما میدانیم آنچه میپندارند نمی دانیم

ما میدانیم آنچه میپندارند نمی دانیم

بله به واقع ما میدانیم آنچه میپندارند ما نمیدانیم. اگر سکوت میکنیم، خر نیستیم. ملاحظه ظعف آنها را میکنیم. ما قدرت آنها را هرگز نخواسته بودیم. همین ظعف بهتر است. 

واقعا برای ما مهم نیست که دستگاهی سامسونگ ۵ اینچی A3 مدل ۲۰۱۶ باشد یا سامسونگ گلکسی تب ۱۰ اینچی! برای ما فرقی نمی کند که کسی صفحات سایت ما را چند ثانیه باز کند و ببندد که Log آن به خیال خودش ما را فریب دهد و در صفحات مهم مدت ها بماند و آنها را صبح تا شب بخواند. بگذار فکر کنند. که ما نمی دانیم!  ما میدانیم حتی چه کسی چند ثانیه از کجای این شهر وحشی کدام مقاله ما را باز کرده است و سپس بسته است و کدام مقاله را خوانده است. آری! ما میدانیم. مخفی کاران ! دروغگو، تمام زندگی شما دروغ و کذب است. گاهی فکر میکنم ، صبح و ظهر و شام، دروغ و پدرسوختگی و خیانت میخورید! آنها تبدیل به انرژی میشوند و در نهایت هم هم در توالت دروغ و کذب و خیانت پس می دهید و جز این شما را رسالتی در این عالم نیست. 

ما برای خلق عاقل خداوند نفس میکشیم و برای خلق عاقل خداوند آراسپ و علی خیلی تفاوت دارد. نگاه کنید، من آراسپ هستم که مینویسم، عقل فانوس هدایت من است، به علی گفتم برو و با کورسوی شمع عشقی بساز که روزی Bghr است و روزی br . روزی موبایل است و روزی تبلت، روزی سیاه است و روزی سپید! سیاهیش از سر اخلاص می جوشید و سپیدی اش از سر هرزگی، نور شمع عشق تو با شمس عقل من زمین تا آسمان تفاوت دارد. 

این شعر سعدی را هم خیلی دوست دارم باز هم اینجا میگذارم اتوماتیک بخواند. اگر آقا هستید و ذهنتان خاصیت Multi-Tasking ندارد که هم متن من را بخواند و هم شعر سعدی را درک کند و هم صدای خداوند را بشنود خودتان Pause را بزید. من دوست دارم او بخواند. 

زخم خونینم اگر به نشود به باشد

خنک آن زخم که هر لحظه مرا مرهم ازوست

غم و شادی بر عارف چه تفاوت دارد

ساقیا باده بده شادی آن کاین غم ازوست

پادشاهی و گدایی بر ما یکسانست

که برین در همه را پشت عبادت خم ازوست

سعدیا گر بکند سیل فنا خانهٔ عمر

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست

 

امتیاز به مقاله

امتیاز کاربر: 5 ( 1 رای)

همچنین ببینید

Arasp Kazemian

وصیت جوانمرد

اگرچه بولحسن خرقانی (جوانمرد) جان به عزارئیل نداد و جانش را به خود خدا تقدیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.