روزانهسیاسی

لعنت بر فاشیسم ترکی

من خیلی پیشتر با دو مقاله علمی ثابت کرده بودم که نسل ترکان از مغولان وحشی است. اینکه نژاد ترک ها مغول است یک حقیقت علمی است که هم از نظر علم ژنتیک ثابت شده است و هم از نظر علم زبان شناسی. بله هشتصد سال پیش چرا به مولانا میگفتند ملای روم (چون آن منطقه متعلق به امپراطوری روم شرقی بود) و چرا شمس تبریزی در مقالات شمس یک کلمه بجز فارسی ندارد. چون تبریز در آن زمان از این پان ترک های وحشی پاک بود.

اردوغان سودای ایجاد حکومت عثمانی در سر دارد

اردوغان نمونه بارز یکی از این افراد هار و وحشی شده است. چرا مردم کشورش همه موافقش هستند؟ چون مردم کشورش هم اکثرا از قوم و تبار وحشی ها هستند. آنها کردها را میکشند. نه بخاطر اینکه کردها ادعای استقلال از ترکیه داشته باشند. آنها میدانند که کرد ها به دلیل نداشتن دولت منسجم از هیچ سلاح سنگینی برای ضربه زدن به ترکیه ، سوریه و ایران نمیتوانند استفاده کنند. کردهای آریایی از هزاران سال پیش مال این سرزمین ها بوده اند.

در زیر ویدئوی نماینده کرد مجلس ترکیه را می بینید و خوی وحشی گری نمایندگان دیگر مجلس ترکیه که میگویند با اسلحه به او شلیک کنید.

ویدئوی بالا نشانگر شجاعت و مردانگی یک کرد از سرزمینش از وطنش می باشد. او نیز تایید میکند که آن زمان که شما در مغولستان اسب چرانی میکردید این سرزمین متعلق به کردها و یونانی ها و ارمنی ها بود و نمایندگان وحشی میگویند که او را با تیر بزنید.

همیشه شنیده بودم که ما فارس ها که ترکی نمیدانیم نباید به تبریز سفر کنیم. آنها بسیار فاشیست هستند البته از هوش کمی که برخوردارند نمیدانند که نسلشان چنگیز مغول و تیمور و تموچین است، نه زرتشت و کوروش. شنیده بودم که آنها به کسانی که فارسی سخن بگویند جنس نمیفروشند و اگر به فارسی آدرسی بپرسیم آدرس اشتباه به فارس ها میدهند تا در تبریز گم شوند. اول فکر میکردم این گزینه ها اندک است ولی دیدم افراد زیادی این قضیه را درک میکنند.

من یک بار در غرب تهران در خیابان عقیل نزدیک بولوار فردوس تصادف کردم و گلگیر ماشینم رو سپردم همانجا تا عوض کنند. آواره کوچه ها بودم و هوا گرم بود. به یک بقالی رفتم ، و خواستم یک بطری آب بخرم، فروشنده شروع کرد با من ترکی صحبت کردن، هر چه من فارسی میگفتم او ترکی پاسخ میداد. من شروع کردم به جمع آوری اجناس گران قیمت مغازه اش مانند کومپوت های بزرگ آناناس و نوشیدنی ها و خوراکی های خارجی و مدام انگلیسی به طرف میگفتم و بعد همه را به روی پیشخوان گذاشتم تا حساب کند. مرد کلاش ترک شروع کرد با طمع حساب کردن و همچنان زیر لب به ترکی وراجی میکرد از اینکه من چرا انگلیسی حرف میزنم یکی دو بار هم من سوال کردم به انگلیسی که فلان چیز را داری یا نه، به فارسی با لهجه غلیظ میگفت خب فارسی بگو، وقتی همه چیز را حساب کرد من بطری آب را برداشتم و پولش رو روی اجناس گران قیمت پرت کردم، گفتم اینجا تهرانه ، پیش غازی و معلق بازی؟

این هم ویدئوی جالبی که خود باید ببینید:

هوکردن قرآن و زوزه کشیدن و سلام نظامی و تشویق ترکیه در ورزشگاه یادگار امام تبریز

 

کثافت ها اگر عرضه داشتین بجای حمایت از رژیم فاشیستی ترکیه ، به فکر مردم کشور خودتون بودین. شما آدم پست فطرت و بدبخت و بینوایی هستید و سنگ چیزی را به سینه میزنید که مایه ننگ شماست. کافیه ایران فلکه های گازش رو به روی ترکیه ببنده، تا همه اون کفتار صفت ها قندیل ببندن.

نظر نماینده مجلس ایران در این باره

این افتضاح به قدری گسترده بوده که در یک مصاحبه رادیویی چند تن از گزارشگران با یکی از نمایندگان مجلس گفتگو کردند. در این گفتگو که طولانی بود نماینده مجلس که از حوزه انتخابیه آذربایجان بود از کار ترک های ورزشگاه و دادن سلام نظامی حمایت کرد و چندین بار از “ملت ترک” استفاده کرد که گویندگان رادیو به شدت به آن اعتراض کردند و گفتند ما یک ملت داریم و آن ملت ایران است. شما خودتان در حال تفرقه افکنی هستید. این مساله تا جایی پیش رفت که یکی از نمایندگان دیگر مجلس به پای خط آمد و گفت که بله ما ملت ایران داریم و ملت ترک که ایشان می گویند غلط است. و گویندگان گفتند ایشان این حرفها را میزنند که چند ماه دیگر که انتخابات مجلس است برای خود رای جمع کنند.  (یعنی همه میدانند که اکثر ترک ها و آذری ها جدایی طلب و پان ترک هستند)

نظر مجلس ترکیه در این باره

در باره نظر مجلس ترکیه در باره این عمل پان ترک های جدایی طلب در ایران را کافیست در ویدئو زیر ببینید.

در باره این ویدئو همان بس که خود نمایندگان ترکیه، ترک های ایران و ترک های خودشان را “گرگ” خطاب میکند. که کار گرگ جز درندگی نیست، و این همان مثال پارسی است که گرگ زاده گرگ شود اگرچه میان آدمی بزرگ شود.  من هم از این گرگ زاده ها در زندگی خودم دیده ام. گرگهایی در پوستین میش ! که خودشان بهتر می دانند از که سخن میگویم.

امتیاز به مقاله

امتیاز کاربر: ۵ ( ۱ رای)
برچسب ها

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن