روزانهسیاسی

لعنت بر اردوغان و رژیم وحشی ترکیه

لعنت بر اروغان و رژیم وحشی ترکیه

اردوغان به فکر احیای امپراطوری عثمانی است

این انسان وحشی و درنده خو اونقدر لیاقت نداره که من بخوام خیلی راجع به اون بنویسم. فقط اینکه من در پستهایی نژاد ترک ها را به مغول ها نسبت دادم و حال میفهمم که این کار را به درستی انجام دادم.

هر چند برخی از پان ترک های ایرانی در کامنت ها سعی کردند به پست من حمله کنند ولی من حقیقت را نوشتم و امروز حقیقت را از یک نماینده کرد در پارلمان ترکیه شنیدم.

او میگویند آن زمان که شما در مغولستان اسب چرانی میکردین این سرزمین مال ما کردها و ارمنی ها و یونانی ها بود. این مطلب کاملا درست است.

چرا به مولانا میگویند رومی

من همیشه مخالف این بوده ام که به مولانا بگویند رومی، مولانا خداوندگار جلال الدین محمد بلخی نام اصلی اوست ، او بلخی است و نه رومی.

اما چرا رومی؟  زیرا قبل از حمله مغولان به آن سرزمین. کشور ترکیه جزو ممالک روم شرقی بود. به همان دلیل است که سفارت ترکیه از قدیم در تهران خیابان شریعتی و پل رومی واقع شده است. چرا به آنجا میگویند پل رومی؟  چون آن حکومت از دیرباز متعلق به روم شرقی بود.

کردها هم از نظر نژادی آریایی اصیل هستند و هم از نظر زبانی زبانشان زیر مجموعه زبان پارسی است.

من شجاعت کردهای ایران، عراق ، ترکیه و سوریه را می ستایم.

و تنها به گذاشتن این ویدئو که مظهر شجاعت یک کرد واقعی و نترس در مجلس ترکیه است بسنده میکند. و بررسی رفتار دیگر نمایندگان کشور ترکیه را به شما وا میگذارم، که چه وحشیانه می گویند به او شلیک کنید.

شجاعت کردان ایرانی هم در زمان هشت سال دفاع مقدس بر ما پوشیده نیست.

زنده باد کردهای ایران، عراق، ترکیه و سوریه و نفرین بر اردوغان کثیف و کشور نکبت بار ترکیه.

برچسب ها

یک نظر

  1. داداش من متنتو نخوندم خودم ترک هستم و ساکن شهر کرمانشاه از همشهریان کرد بشدت خوشم می آید و مانند یک همتبار خودم این مردم رو دوست دارم .و به شدت از اردغان از وقتی که آوازه وحشی کاری ها و کشتار ها و حیوان سفتی هایش را شنیده ام متنفرم .

بستن