خانه » روزانه » جهل آخوند های منبری

جهل آخوند های منبری

داستان دیشب ما با یک دوست آخوند !

چند سالی هست با یک روحانی که فکر میکردم از جنس مردم است دوست بودم. دیشب یک سخنرانی از او که در کانالش گذاشته بود گوش دادم و به حدی از چرت و پرت هایی که میگفت عصبانی شدم که درجا بهش پیام دادم. خودش وانمود میکرد که خیلی انتقاد پذیر است و خود را شاگرد دکتر دینانی و فلسفه دان هم می داند ولی در واقع از روانشناسان خر تر است.

من بنده حقم! مثل بعضی ها نیستم که تا آخر عمر از ما تحت دوستانشان ارتزاق می کنند. ماهیت این آخوند هم برای من روشن شد. آخوندی که برای یک پاکت پول هر اراجیفی که به فکرش میرسد بر دهانش جاری میکند. در سخنرانی ضبط شده که برای رحلت پیامبر اکرم در چند روز گذشته بود گوش میدادم، می گفت که هیچ تاریخی را قبول ندارد ، نه تاریخ طبری ، نه تاریخ سیره ابن هشام و نه هیچ تاریخ دیگری، یعنی با این حرف خود را کلا از درجه اعتبار علمی تاریخی ساقط کرد. در مدح پیامبر حرفهای تکراری میزد که هر کسی میزد. اما نکته جایی بود که عصبانیت من را برانگیخت.

گفت : میگویند پیامبر هیچ انسانی را در جنگ ها نکشت، ولی حضرت علی به یقین افراد  بسیاری را کشته است. ضمنا ایشان توهین نشریه شارلی ابدو به پیامبر را توجیح کرد و حق را اینگونه به آنان داد که آنان چون پیامبر را نمیشناختند اینگونه توهین کردند و حق داشتند. چون چهره ای خشن از پیامبر به آنان نشان داده شده است.

تخریب امیر المومنین علی (ع) به بهانه حمایت از پیامبر اکرم (ص)

وی به اینکه پیامبر کسی را نکشته و علی افراد زیادی را در جنگها کشته قناعت نکرد. (البته من آنقدر انصاف دارم که بگویم بعدا برای ماستمالی گفت که هرچه امام معصوم بکند رحمت است) . در جاهای دیگر دو یا سه بار گفت: پیامبر هم از علی قدرتش بیشتر بود و هم از علی شجاعتش بیشتر بود.

بحت من اینجا این نیست که چه کسی قدرتمند تر و چه کسی شجاعتر است. بحث من این است که کسی که هیچ تاریخی را قبول ندارد، چگونه میزان قدرت و شجاعت این دو بزرگ را اندازه گرفته است؟

من محب علی هستم

من علی ابن ابیطالب را یک فیلسوف و عارف به تمام معنی میدانم. قداست پیامبر فقط از برای نبوت است، کتاب قرآن کلام خداست نه کلام پیامبر! من نهج البلاغه را کامل خوانده ام.

یک آدم روحانی و آخوند نفهم آنقدر شعور ندارد که بفهمد علی که سی سال از پیامبر جوانتر بود و پیامبر جای پدر او بود چطور در جنگها زورش از پیامبر کمتر بود! کسی که در خیبر را از جا درآورد. البته ایشون تاریخ را قبول ندارد، اما خطکش و مقیاس اندازه گیری دستش است و به قول دکتر دینانی Quality را تبدیل به Quantity میکند و میگوید پیامبر سی سال پیرتر، هم قوی تر بود و هم شجاع تر !  و تعجب از آن جماعت نفهم که این سخنان را گوش دادند و نگفتند توی مردک از کجا میدانی که شجاعت علی چقدر بود.

البته ایشان از نورانی بودن یک زن نیمه عریان بخاطر عشق به سگش ! هم در مجلس محرم امسال سخن رانده است که بعد از جلسه مورد اعتراض یکی از حضار قرار گرفت.

دیشب هم وقتی با مخالفت من روبرو شد با توهین به من گفت ظاهرا قرصهایت را نخورده ای ، قرصهایت را بخود رو بخواب! و ابله نمیداند که من جز کپسول های ویتامیل و قرص قلب هیچ دارویی که روانم را مختل کند نمیخورم ! و برای یک پاکت پول وراجی میکند!

البته من هنوز آنقدر معرفت و مردانگی دارم که هویت این شخص را فاش نکنم و اسمش را مطرح نکنم. تنها او را به زباله دان تاریخ میفرستم، اگر دین این است و اگر تشیع این است من نه متدین هستم و نه شیعه . و اگر شیعه بودن آن چیزی است که من در درون خودم دارم، من توی دهن همچین شخصی میزنم. ضمن اینکه این شخص به واسطه اینکه آخوند است و راه شرعی هر چیزی را میداند برای باز شدن فکر من ، به من پیشنهاد سکس با زنان و صیغه کردن آنان را داد که من پیش خودم گفتم تو عاشق نیستی که خلوص را درک کنی من آدم این کثافت بازی ها که شما کلاه شرعی رویش میگذارید نیستم. اینها بیش از هزار و چهارصد سال است که هویت ایرانی ما را گرفته اند. همینان ملاصدرا را آواره کردند و همینان عین القظات ها و حلاج ها را به دار آویختند و سوزانیدند. و همین ها عامل فساد زنان امروز ایرانند. من شش سال فریب خوردم و تا حقیقت درونی این شخص برایم روشن شد. یا مسیر من باید مسیر علی باشد یا این آخوندهای بیشرافت و در درون لجن !

 

آراسپ کاظمیان

۱۸ بهمن ۹۷

امتیاز به مقاله

امتیاز کاربر: 5 ( 3 رای)

همچنین ببینید

Arasp Kazemian

وصیت جوانمرد

اگرچه بولحسن خرقانی (جوانمرد) جان به عزارئیل نداد و جانش را به خود خدا تقدیم …

۲ نظرات

  1. سلام آقای کاظمیان، اگه امکان داره این پیام من رو در سایتتون انتشار ندید، مطلبی هست که در موردش احساس خطر کردم و ضروری دیدم که راجع به این نوشته باهاتون درمیون بگذارم. این نوشته و مشخصات فردی که بهش اشاره کردید، کاملا نشون میده که منظور شما آقای……………………..هست و چون کسانی که شما رو می شناسند، با دوستان شما هم آشنایی دارند، احساس میکنم هویت ایشون افشا میشه و چون میدونم که شما احترام زیادی برای حریم و آبروی دیگران قائل هستید، ……………………………………………………………ذر میخوام که در این مطلب مداخله کردم.

  2. از نظر حقوقی چیزی که مکتوب بشه سندیت داره، وگرنه مفروض هست و میتونه هر کسی باشه، کامنت شما رو ادیت کردم و جاهایی که نام برده بودید حذف کردم. شما اطلاعات زیادی از مسائل حقوقی ندارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.