خانه » روزانه » ارسال یک پست از بیمارستان شب قبل از جراحی
Arasp kazemian

ارسال یک پست از بیمارستان شب قبل از جراحی

اول اینکه پرستارها همه مرد هستند و شرف دارن به پرستار زن!

Arasp kazemian

دوم وقتی تبلت آوردم و فهمیدم که  میتونم تو سایت پست کنم، تصمیم گرفتم تو اینستاگرم چیزی ننویسم. و تو سایت شاید آخرین مطلبم رو تایپ کنم. خدا رو چه دیده بودی روزی که دربند برف میامد و آن الاغ که بوی دهات میداد؟ چه دیده بودی حق را که اتصال به آب کر را تک نفره نمیدی؟ اتصال ما آنقدر شدید است که اینجا هم کتاب فلسفه میخوانیم تا زمان بگذرد. ساعت هفت شب شام دادند و الان همه جا خاموش است. یادت ات میاید که جسد فانوس بی نفت و خاموش را هم میخواستی با چیزی عوض نکنی؟

در آستانه عملی که سه ساعت به طول می انجامند و با بیماری قلبی و قرصها و دارو ها و ده ها امضا و اثرانگشت که از من گرفته اند که با رضایت خودم تن به این جراحی دادم، و در این لحضات میگویم: خطاب به تو که با دوست معلوم الحالت در عدم اخلاص و دنبال کردن این و آن و دنبال شدن توسط این و آن در اینستاگرم کورس گذاشته اید، خطاب به تو که وجودت نمود مطلق خیانت فکری است که هرگز بخشیده نشدی و نخواهی شد. ممکن است اشکال کنی که با اعترافت به هرزگی در بهار دیگر تعهدی نیست که بخواهد خلوصی و وحدتی در پی داشته باشد. با این حال هم من در دهان نجس تو میکوبم که چرا هر روز در سایت منی! چرا مطالب سایت مرا می‌خوانی؟ به کدام حرامزاده دیگر با خواندن سایت من داری خیانت میکنی. به خدا قسم که تو از بدترین و خائن ترین انسانهای عمر من بودی.

تنها کسی به عمل جراحی high risk تن میدهد که در دنیا جان به لبش کرده باشد و تو مرا جان به لب کردی. مسبب بیماری قلبی من تو بودی. با بودن و نبودنت با خیانت مکررت. من حتی اگر کنار دختر چینی عکس انداختم پروفایلم همیشه باز بود، صد بار باز و بسته نشد، به دروغ نگفتم که اینستاگرم ندارم. خوشحالی سیصد و سه نفر رو دنبال میکنی؟ خوشحالی صد و هفتاد نفر دنبالتن؟ اگه دیگه پستی اینجا نزدم، بدون که کار من تموم شده، اگه زنده بمونم دسترسیتو از سایتم قطع میکنم و تو رو میسپارم به صد و هفتاد و یک سگ هاری که دنبالتن. دختره ی روس نویس خائن همجنسگرا! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نفرین خداوند بر تو و امثال تو باد

من نیَم در خور این میهمانی 

گند و مردار تو را ارزانی

سالها باش و بدین عیش بناز

تو و مردار تو و عمر دراز

همچنین ببینید

Arasp Kazemian

وصیت جوانمرد

اگرچه بولحسن خرقانی (جوانمرد) جان به عزارئیل نداد و جانش را به خود خدا تقدیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.